ZESTAW NR 2 SKÓRA NACZYNIOWA

440x600

ZESTAW NR 2 SKÓRA NACZYNIOWA

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

Cena pojawi się po zalogowaniu/zarejestrowaniu jako gabinet
Product code: 328

Profesjonalny zestaw kosmetyczny przygotowany z myślą o kompleksowej ofercie gabinetów kosmetycznych. Idealny do zabiegów wzmacniających naczynia krwionośne, redukujących lokalne zaczerwienienia. KOD PROD. Z200
Opis produktu

Zestaw nr 2 przeznaczony jest dla skór:

٧ naczyniowych, ze skłonnościami do podrażnień

٧ ekstremalnie wrażliwych

٧ hypoalergicznych

٧ cienkich i delikatnych

Przygotowany specjalnie dla gabinetów kosmetycznych i salonów Spa, tak by kompleksowo przeprowadzić zabieg wzmacniający labilne ściany naczyń krwionośnych, uszczelnić i zminimalizować zaczerwienienie skóry.

W skład zestawu wchodzi:

1. Astila Peeling
2. Serum nr 6
3. Maska Antirednes
4. Krem Rutivital 

ASTILA PEELING: Peeling enzymatyczny w proszku, w którym jako nośnik związków aktywnych wykorzystano proteiny na bazie mikroalg w połączeniu z nieorganicznymi związkami fosforu i ziemi okrzemkowej. Po zmieszaniu z wodą następuje aktywizacja enzymu przy pH 5,7. Jego skład i receptura chronione są patentem. 

Składniki aktywne: Kaolin, talk, Astila-enzym, alginina, bromelaina.

Działanie: Delikatne działanie złuszczające, rozluźniające warstwę rogową naskórka, rozpuszcza i usuwa obumarłe, zrogowaciałe komórki. Idealnie przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych, zwiększając jej chłonność

Pojemność: 100 gr 

SERUM PRZECIW ZACZERWIENIENIOM NR 6: Preparat przeznaczony do "leczenia" rozległych zaczerwienień skóry oraz kruchych naczynek krwionośnych. Efekty potwierdzone klinicznie (wzrost odporności naczyń, redukcja lokalnych plamek i zaczerwienień skóry o 30%).

Składniki aktywne: Arnika, ekstrakt z alg i wodorostów, hydrolizat kolagenu, rutyna. 

Działanie: Delikatny wzrost krążenia, restrukturyzacja i wzmocnienie labilnych kapilar naczyń włosowatych.

Ważne: Ze względu na wysoki stopień aktywności biologicznej oraz specjalną recepturę zaleca się stosowanie preparatów w połączeniu z nowoczesną aparaturą kosmetyczną. Szybkość penetracji składników aktywnych osiągniemy stosując:
- sonoforezę - ultradżwięki - mezoterapię bezigłową.

Pojemność: 50 ml

MASKA ANTI-REDNESS: Maska przeciwko zaczerwienieniom wzmaga cyrkulację krwi i wzmacnia elastyczność naczyń krwionośnych, wycisza i uspokaja. Daje natychmiastowe efekty załagodzenia stanów zapalnych oraz alergii spowodowanych przez promieniowanie UV. Swoiste SOS przy poparzeniach i podrażnieniach słonecznych. 

Składniki aktywne: Naturalne woski, alantoina, escyna, eskulina, eksratkt z kasztanowca, figowca.

Działanie: Wzmaga cyrkulację krwi, wzmacnia elastyczność naczyń krwionośnych, wycisza i uspokaja zaczerwienienia skóry.

Pojemność: 200 ml

KREM RUTIVITAL: Krem leczniczy dla skór naczyniowych bogaty w ekstrakty roślinne i ziołowe, rutynę i saponiny odpowiedzialne za stymulację krążenia w obszarze chorobowym, rozpuszczają zatory i mikrokrwawienia, wzmacniając i obkurczając labilne naczynia krwionośne. 

Składniki aktywne: Jaskółcze ziele, nagietek, masło orzeszków Shea, saponiny, naturalne woski ochronne, rutyna.

Działanie: Wszechstronne działanie uspokajające i kojace podrażnienia, obkurczające naczynia krwionośne, wyciszające i rozjaśniające.

Pojemność: 200 ml

ZESTAW DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE DLA PROFESJONALISTÓW!
 

Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: ZESTAW NR 2 SKÓRA NACZYNIOWA

Facebook
Do góry