WYMIENNA GŁOWICA DO TWARZY STANDARD

440x600

WYMIENNA GŁOWICA DO TWARZY STANDARD

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

130,83 zł
Product code: 1826

Głowice o standardowej szerokości nakłuwania rekomendowane są do rolowania dużych powierzchni zabiegowych tj. twarz, uda, pośladki, brzuch. 

* wymagane pola

130,83 zł
Opis produktu

Modele derma rollerów GENOSYS umożliwiają wymianę głowic. Jest to możliwe w przypadku rollerów z wymienną głowicą i rollerów wibracyjnych.

Zakup dodatkowych głowic do już posiadanego rollera stanowi bardzo korzystną ekonomicznie opcję (koszt głowicy jest niższy od ceny zakupu samej rolki).

Używając krótkich igiełek poprawiamy nasz wygląd na bieżąco, a za pomocą dłuższych zapobiegamy objawom starzenia się skóry i redukujemy zmiany, które już się na niej pojawiły, jak zmarszczki, przebarwienia czy blizny.

Głowice o standardowej szerokości nakłuwania rekomendowane są do rolowania dużych powierzchni zabiegowych tj. twarz, uda, pośladki, brzuch. 

Wskazania

Zalecane stosowanie głowic jest analogiczne do rekomendacji użycia derma rollera:

Głowica 0,25mm  do częstego stosowania (codziennie/co drugi dzień) w celu zwiększenia intensywności przenikania składników odżywczych.
    Częste użycie igiełek 0,25mm poprawia koloryt skóry, nawilża ją, wypychając zmarszczki i istotnie zmniejszając ich widocznych, rozjaśnia i rozświetla skórę.
    Ma też pozytywny wpływ na tworzenie się kolagenu, ale jest to proces dużo bardziej powolny, niż przy dłuższych igłach.
    Składniki czynne, na których przenikaniu nam zależy, powinny być nanoszone na skórę bezpośrednio przed zabiegiem, ponieważ mikrootworki szybko się zamykają.        Aplikacja kosmetyku po rolowaniu, nieco mniej, ale także jest efektywna.    

Głowica 0,5mm do stosowania raz w tygodniu w celu indukcji kolagenu, niwelowania zmarszczek oraz także zintensyfikowania przenikania substancji czynnych.

Głowica 1,0mm do stosowania raz na 3-4 tygodnie w przypadku skóry wymagającej rewitalizacji (zmarszczki, przebarwienia, blizny).

Specyfikacja

Specyfikacja produktu:
Każda głowica umieszczona jest w oddzielnym, sterylnym opakowaniu. 
Głowica jest urządzeniem medycznym. 
W opakowaniu znajduje się 1 szt.  

Więcej

Wymiana głowicy jest bardzo prosta i bezproblemowa, zabiera dosłownie kilka sekund – opis znajduje się w instrukcji – należy pamiętać, aby w każdym momencie głowica pozostawała w kapturku ochronnym.

Ważne: należy zdejmować głowicę stosując symetryczny nacisk z obu stron, w przeciwnym przypadku można uszkodzić boczne uchwyty. Najlepszą metodą jest uchwycenie rolki jedną ręką, oparcie jej (zabezpieczonej kapturkiem) na czystej powierzchni (np. ręczniku) i równomierne przesunięcie głowicy do przodu kciukami obu rąk, opartymi na bocznych wyżłobieniach.

Uchwyty nie ulegają zniszczeniu (rysy, złamania) na skutek wibracji ani nacisku.

Istotny jest sposób zdejmowania i zakładania głowicy, musi być równomierny z obu stron.

Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: WYMIENNA GŁOWICA DO TWARZY STANDARD

Facebook
Do góry