WAPOZON OPTIMA 2

440x600

WAPOZON OPTIMA 2

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

549,00 zł
Product code: 1864

Mini wapozon kosmetyczny z ozonem i ciepłą parą. Idealny do pracy dla mobilnych usług kosmetycznych i w gabinetach kosmetycznych. Funkcjonalny, lekki. Z regulowanym ramieniem.
Opis produktu

Urządzenie kosmetyczne Wapozon OPTIMA 2

Funkcjonalny, profesjonalny wapozon kosmetyczny z ozonem i ciepłą parą, sitkiem na zioła. Idealny do pracy w każdym gabinecie kosmetycznym.

Posiada regulowany statyw oraz obracaną dyszą, pojemnik na olejki aromaterapeutyczne, wyjmowany pojemnik z tworzywa sztucznego oraz uchwyt do przesuwania urządzenia. Przekręcany timer do ustawiania czasu. Urządzenie w kolorze białym.

 

W skład zestawu wchodzi:

  • statyw
  • baza z pięcioma nogami na kółkach
  • urządzenie z dyszą i szklaną misą
  • instrukcja obsługi
  • gwarancja
Zastosowanie
Idealny do gabinetu kosmetycznego. Pomocny w zabiegach oczyszczania, masażu. Wapozon otwiera pory, zmiękcza skórę, stosowany jest w celach aromaterapeutycznych do rozluźnienia, leczenia górnych dróg oddechowych.
Sposób użycia
Na oczyszczona skórę twarzy nakładamy maskę do rozpulchniania, włączamy wapozon, ustawiamy czas. Gdy para zaczyna się ulatniać podstawiamy ramię w odległości bezpiecznej dla klienta do twarzy. Do zabiegu jeśli jest taka potrzeba włączamy dodatkowo ozon.
Specyfikacja techniczna
zasilanie 230V (220-240V) pobór mocy 750W pojemność zbiornika na wodę 4 litry wydajność- ok. 1 litr na godzinę
Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: WAPOZON OPTIMA 2

Facebook
Do góry