WAPOZON OPTIMA 4

440x600

WAPOZON OPTIMA 4

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

649,00 zł
Product code: 1880

Wapozon OPTIMA 4
Opis produktu
Funkcjonalny, profesjonalny wapozon kosmetyczny w metalowej obudowie z ozonem i ciepłą parą. Idealny do pracy w każdym gabinecie kosmetycznym. Posiada regulowany statyw oraz obracaną dyszę, pojemnik na olejki aromaterapeutyczne oraz uchwyt do przesuwania urządzenia. Wyjmowany szklany pojemnik posiada rączkę do sprawniejszego wyjmowania i czyszczenia. Dodatkowo posiada osłonę zabezpieczającą pojemnik przed poparzeniem. Jest to ważna zaleta. Szklany pojemnik mocowany śrubą od spodu. Timer do ustawiania czasu. Urządzenie w kolorze białym.
Zastosowanie
Pomocny w zabiegach oczyszczania i masażu. Wapozon otwiera pory, zmiękcza skórę, stosowany jest w celach aromaterapeutycznych do rozluźnienia oraz leczenia górnych dróg oddechowych. Idealny do gabinetu kosmetycznego.
Sposób użycia
Na oczyszczona skórę twarzy nakładamy maskę do rozpulchniania, włączamy wapozon i ustawiamy czas. Gdy para zaczyna się ulatniać podstawiamy ramię w odległości bezpiecznej dla twarzy klienta. Jeśli jest taka potrzeba do zabiegu włączamy dodatkowo ozon.
Specyfikacja techniczna
  • Wymiary: 101,4x39,4x27,4cm
  • Napięcie: 220v~240v
  • Częstotliwość: 50-60Hz
  • Moc: 800W Waga: 5,5kg
Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: WAPOZON OPTIMA 4

Facebook
Do góry