WAPOZON Z WEWNĘTRZNYM ZBIORNIKIEM I STATYWEM D16

440x600

WAPOZON Z WEWNĘTRZNYM ZBIORNIKIEM I STATYWEM D16

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

1 976,61 zł
Product code: 1283

Vapozon jest vaporyzatorem zamocowanym na statywie z możliwością regulacji wysokości i sztywnym ramieniem skierowanym w stronę swojego ekstremum, gdzie znajduje się otwór na wypuszczanie pary. KOD PRODUKTU: VAP-D16
Opis produktu
  • Vapozon jest vaporyzatorem zamocowanym na statywie z możliwością regulacji wysokości i sztywnym ramieniem skierowanym w stronę swojego ekstremum, gdzie znajduje się otwór na wypuszczanie pary.

  • Para jest jednym z najprostszych elementów używanych przez estetykę od dawnych czasów. Pozwala na rozszerzanie porów, ułatwia czyszczenie skóry. Jeśli para jest ozonowana, pozwala na penetrację aktywnej substancji, które uzupełniają efektywność zabiegu. Skóra wolna od zanieczyszczeń i toksyn będzie gładka i lśniąca.

  • Łatwa regulacja zapewnia maksimum komfortu podczas zabiegu. Para może być ozonowana poprzez kontakt z napromieniowanym powietrzem emitowanym przez lampę UV wewnątrz ramienia. Urządzenie posiada elektroniczny wskaźnik indykujący brak wody, który powoduje automatyczne wyłączenie urządzenia.

Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: WAPOZON Z WEWNĘTRZNYM ZBIORNIKIEM I STATYWEM D16

Facebook
Do góry