WAPOZON Z ZEWNĘTRZNYM ZBIORNIKIEM I STATYWEM D17

440x600

WAPOZON Z ZEWNĘTRZNYM ZBIORNIKIEM I STATYWEM D17

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

1 762,59 zł
Product code: 1284

Vapozon jest vaporyzatorem zamocowanym na statywie z możliwością regulacji wysokości i sztywnym ramieniem skierowanym w stronę swojego ekstremum, gdzie znajduje się otwór na wypuszczanie pary. KOD PRODUKTU: VAP-D17
Opis produktu
  • Vapozon  jest vaporyzatorem zamocowanym na statywie z możliwością regulacji wysokości i sztywnym ramieniem skierowanym w stronę swojego ekstremum, gdzie znajduje się otwór na wypuszczanie pary.

  • Para jest jednym z najprostszych elementów używanych przez estetykę od dawnych czasów. Pozwala na rozszerzanie porów, ułatwia oczyszczenie skóry. Jeśli para jest ozonowana, pozwala na penetrację aktywnej substancji, które uzupełniają efektywność zabiegu. Skóra wolna od zanieczyszczeń i toksyn będzie gładka i lśniąca.

  • Łatwa regulacja zapewnia maksimum komfortu podczas zabiegu. Para może być ozonowana poprzez kontakt z napromieniowanym powietrzem emitowanym przez lampę UV wewnątrz ramienia. Urządzenie posiada elektroniczny wskaźnik indykujący brak wody, który powoduje automatyczne wyłączenie urządzenia. Urządzenie jest  dostarczane z pojemnikiem wykonanym z poliwęglanu o pojemności 750 ml.

Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: WAPOZON Z ZEWNĘTRZNYM ZBIORNIKIEM I STATYWEM D17

Facebook
Do góry