Urządzenie masaż endodermiczny ultradźwiękami IModel-3135

440x600

Urządzenie masaż endodermiczny ultradźwiękami IModel-3135

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

95 000,00 zł
Product code: 1970

Urządzenie kosmetyczne IModel-3135 Msaż endodermiczny & Masaż ultradźwiękami
Opis produktu

Urządzenie kosmetyczne IModel-3135 Msaż endodermiczny & Masaż ultradźwiękami


IModel to najbardziej zaawansowane urządzenia kosmetyczne produkowane przez włoskiego producenta. Urządzenia IModel zaprojektowane zostały w taki sposób aby prowadzić operatora poprzez następne fazy zabiegów, ułatwiając obsługę i dobór odpowiednich ustawień spersonalizowanych do konkretnego Klienta.

IModel doskonale sprawdzają się w gabinetach medycyny estetycznej oraz w najbardziej ekskluzywnych salonach kosmetycznych i gabinetach odnowy biologicznej, gdzie Klienci oczekują najwyższej jakości świadczonych usług. Najwyższą jakość i niezawodność potwierdza dwuletnia gwarancja. Przed dokonaniem zakupu możliwy jest pokaz możliwości urządzenia, a po zakupie zapewniamy szkolenie u Klienta.

Rewolucyjne, zaawansowane technologicznie urządzenie włoskiej, cenionej w Europie firmy IMODEL do przeprowadzenia zabiegu masażu endodermicznego i z użycie ultradźwięków.

Posiada dotykowy, kolorowy ekran obrazujący krok po kroku sposób zastosowania zabiegu, co ułatwia  znacznie pracę.

Aparat pozwala przywrócić właściwe krążenie żylno-limfatyczne oraz zwalcza niedoskonałości spowodowane przez cellulit oraz tkankę tłuszczową.

Dodatkowo przy użyciu kart magnetycznych, zaprogramować można serię zabiegów dla każdego klienta z osobna. Posiada specjalnie zaprojektowane rączki, które łatwo dostosowują się do dłoni. Natomiast specjalne filtry zapewniają higieniczny zabieg.

Zastosowanie

Do przeprowadzania zabiegu na ciało: ujędrniania, niwelowania cellulitu i tkanki tłuszczowe oraz drenażu.

Sposób użycia

Na oczyszczoną skórę rozprowadzamy specjalny olejek ISOL, po czym przykładamy rączkę, ustawiamy parametry i przystępujemy do zabiegu.

Ruchy powinny być płynne, można równocześnie przemasować klientkę manualnie.

Do zabiegu z użyciem ultradźwięków nakładamy do specjalnego pojemnika znajdującego się wewnątrz rączki żel do ultradźwięków, mający na celu również ujędrnienie i zwalczenie cellulitu, następnie przystępujemy do zabiegu.

Masaż endodermiczny stosuje się w zwalczaniu cellulitu, oraz do drenażu i rytmicznego masażu.

Ultradźwięki działają na zlokalizowaną tkankę tłuszczową i na głębszy cellulit poprzez fale ultradźwiękowe, które działają bezpośrednio na komórki tłuszczowe, zmniejszając ich objętość.

Specyfikacja techniczna

Parametry techniczne:

  • Wymiary: D 480 x S 252 W 1400mm.

 

Elementy składowe:

  •  baza,
  •  2 rękojeści,
  •  karty pamięci,
  •  instrukcja.
Recenzje (1)

Recenzje klientów

Polecam Review by Gabinet odnowy
Bardzo fajne nowoczesne urządzenie. Jestem nim zachwycona, efekty są naprawde rewelacyjne jeśli chodzi o cellulit i tkankę tłuszczową.Bardzo ułatwia pracę karta magnetycznka, którą zawsze programuje do kazdej klientki. Polecam (Dodano 06-10-2015)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Urządzenie masaż endodermiczny ultradźwiękami IModel-3135

Facebook
Do góry