Urządzenie masaż endodermiczny RF IModel-3134

440x600

Urządzenie masaż endodermiczny RF IModel-3134

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

81 000,00 zł
Product code: 1975

Urządzenie kosmetyczne IModel-3134 - Masaż podciśnieniowy endodermiczny & RF
Opis produktu

Urządzenie kosmetyczne IModel-3134 - Masaż podciśnieniowy endodermiczny & RF

 

IModel to najbardziej zaawansowane urządzenia kosmetyczne produkowane przez włoskiego producenta. Urządzenia IModel zaprojektowane zostały w taki sposób aby prowadzić operatora poprzez następne fazy zabiegów, ułatwiając obsługę i dobór odpowiednich ustawień spersonalizowanych do konkretnego Klienta.

IModel doskonale sprawdzają się w gabinetach medycyny estetycznej oraz w najbardziej ekskluzywnych salonach kosmetycznych i gabinetach odnowy biologicznej, gdzie Klienci oczekują najwyższej jakości świadczonych usług. Najwyższą jakość i niezawodność potwierdza dwuletnia gwarancja. Przed dokonaniem zakupu możliwy jest pokaz możliwości urządzenia, a po zakupie zapewniamy szkolenie u Klienta.

Rewolucyjne, zaawansowane technologicznie urządzenie, włoskiej, cenionej w Europie marki IMODEL do przeprowadzenia zabiegu masażu endodermicznego i Radio Frequency.

Posiada dotykowy, kolorowy ekran obrazujący krok po kroku sposób przeprowadzania zabiegu, co znacznie ułatwia pracę.

Aparat przeznaczony jest do masażu endodermicznego i R.F  idealnych do przywrócenia właściwego krążenia żylno-limfatycznego, drenażu limfatycznego, zwalczania niedoskonałości spowodowanych przez cellulit oraz tkankę tłuszczową.

Dodatkowo przy użyciu kart magnetycznych zaprogramować można serię zabiegów dla każdego klienta z osobna. Specjalne filtry zapewniają higieniczny zabieg.

Głowica do masażu idealnie zasysa się na skórze dając efekt ujędrnienia w połączeniu z R.F. daje widoczne wyniki na skórze.

Zastosowanie

Do przeprowadzania zabiegu na ciało, ujędrniania, niwelowania cellulitu i tkanki tłuszczowe oraz drenażu.

Sposób użycia

Na oczyszczoną skórę rozprowadzamy specjalny olejek ISOL, po czym przykładamy rączkę, ustawiamy parametry i przystępujemy do zabiegu.

Można równocześnie przemasowywać klientkę manualnie.

Do zabiegu z R.F nakładamy do specjalnego pojemnika znajdującego się wewnątrz rączki specjalny żel do Radio Frequency, mający na celu również ujędrnienie, zwalczenie cellulit, następnie przechodzimy do zabiegu.

Zabieg z wykorzystaniem R.F. wykorzystuje proces diatermii, który pozwala na rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększa dostarczenie tlenu do tkanek, przyspiesza metabolizm komórkowy i stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, co sprawia, że skóra jest bardziej elastyczna i jędrna.

Specyfikacja techniczna

Parametry techniczne:

  • Wymiary: D 480 x S 252 W 1400mm.

 

Elementy składowe:

  •  baza, 
  •  2 rękojeści, 
  •  karty pamięci, 
  •  instrukcja.
Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Urządzenie masaż endodermiczny RF IModel-3134

Facebook
Do góry