Urządzenie kosmetyczne ultradźwięki RF IModel 3147

440x600

Urządzenie kosmetyczne ultradźwięki RF IModel 3147

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

92 000,00 zł
Product code: 1972

Urządzenie kosmetyczne IModel-3147 Masaż ultradźwiękami & RF
Opis produktu

Urządzenie kosmetyczne IModel-3147 Masaż ultradźwiękami & RF

 

IModel to najbardziej zaawansowane urządzenia kosmetyczne produkowane przez włoskiego producenta. Urządzenia IModel zaprojektowane zostały w taki sposób aby prowadzić operatora poprzez następne fazy zabiegów, ułatwiając obsługę i dobór odpowiednich ustawień spersonalizowanych do konkretnego Klienta.

IModel doskonale sprawdzają się w gabinetach medycyny estetycznej oraz w najbardziej ekskluzywnych salonach kosmetycznych i gabinetach odnowy biologicznej, gdzie Klienci oczekują najwyższej jakości świadczonych usług. Najwyższą jakość i niezawodność potwierdza dwuletnia gwarancja. Przed dokonaniem zakupu możliwy jest pokaz możliwości urządzenia, a po zakupie zapewniamy szkolenie u Klienta.

Zaawansowane technologiczne urządzenie włoskiej, cenionej w Europie marki IMODEL do przeprowadzenia zabiegów z użyciem ultradźwięków i R.F., posiada dotykowy kolorowy ekran obrazujący krok po kroku sposób zastosowania zabiegu, co ułatwia znacznie pracę.

Ultradźwięki są w stanie dotrzeć do głębszych warstw tkanek, aby osłabić strukturę tłuszczową, pobudzić przepływ krwi, w celu stopniowego zmniejszenia cellulitu i zmiany kształtu ciała.

Dodatkowo przy użyciu kart magnetycznych, można zaprogramować serię zabiegów dla każdego klienta indywidualnie, a specjalne filtry zapewniają higieniczny zabieg. Aparat dzięki zastosowaniu dwóch technologii daje widoczne efekty zaraz po wykonaniu zabiegu.

Zastosowanie

Do przeprowadzania zabiegu na ciało: ujędrniania, niwelowania cellulitu i tkanki tłuszczowe oraz drenażu.

Sposób użycia

Do zabiegu z ultradźwiękami i R.F nakładamy do specjalnego pojemnika znajdującego się wewnątrz rączki żel do ultradźwięków i R.F, mający na celu również ujędrnienie i zwalczenie cellulitu.

Ultradźwięki działają na zlokalizowaną tkankę tłuszczową i na głębszy cellulit poprzez fale ultradźwiękowe, które działają bezpośrednio na komórki tłuszczowe - zmniejszając ich objętość.

Rewitalizacja: leczenie R.F. działa na cellulit, zwiotczenie skóry, rozstępy, skórę starzejącą się i zmarszczki. Diatermiczne ciepło wywołuje wzrost tlenu przekazywanego do tkanek, przyspiesza metabolizm komórkowy i produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Rezultatem jest naturalny i progresywny efekt liftingu. Aparat praktycznie sam dobiera dawkę i zastosowanie.

Specyfikacja techniczna

Parametry techniczne:

  • Wymiary: D 480 x S 252 W 1400mm.

 

Elementy składowe:

  •  baza,
  •  rękojeść,
  •  karty pamięci,
  •  instrukcja.
Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Urządzenie kosmetyczne ultradźwięki RF IModel 3147

Facebook
Do góry