Urządzenie kosmetyczne ultradźwięki IModel-3146

440x600

Urządzenie kosmetyczne ultradźwięki IModel-3146

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

80 000,00 zł
Product code: 1978

Urządzenie kosmetyczne IModel-3146 masaż ultradźwiękami
Opis produktu

Urządzenie kosmetyczne IModel-3146 masaż ultradźwiękami

 

IModel to najbardziej zaawansowane urządzenia kosmetyczne produkowane przez włoskiego producenta.

Urządzenia IModel zaprojektowane zostały w taki sposób aby prowadzić operatora poprzez następne fazy zabiegów, ułatwiając obsługę i dobór odpowiednich ustawień spersonalizowanych do konkretnego Klienta.

IModel doskonale sprawdzają się w gabinetach medycyny estetycznej oraz w najbardziej ekskluzywnych salonach kosmetycznych i gabinetach odnowy biologicznej, gdzie Klienci oczekują najwyższej jakości świadczonych usług. Najwyższą jakość i niezawodność potwierdza dwuletnia gwarancja. Przed dokonaniem zakupu możliwy jest pokaz możliwości urządzenia, a po zakupie zapewniamy szkolenie u Klienta.

Zaawansowane technologicznie urządzenie włoskiej, cenionej w Europie marki IMODEL do przeprowadzenia zabiegu z użyciem ultradźwięków.

Posiada dotykowy kolorowy ekran obrazujący krok po kroku sposób zastosowania zabiegu, co ułatwia znacznie pracę.

Aparat przeznaczony jest do zabiegu z użyciem ultradźwięków, które są w stanie dotrzeć do głębszych warstw tkanek, aby osłabić strukturę tłuszczową, pobudzić przepływ krwi, w celu stopniowego zmniejszenia cellulitu i zmienić kształt ciała. 

Dodatkowo przy użyciu kart magnetycznych, zaprogramować można serię zabiegów dla każdego klienta indywidualnie, a specjalne filtry zapewniają higieniczny zabieg.

Zastosowanie

Do przeprowadzania zabiegów na ciało, ujędrniania, niwelowania cellulitu i tkanki tłuszczowe.

Sposób użycia

Do zabiegu z ultradźwiękami nakładamy do specjalnego pojemnika znajdującego się wewnątrz rączki żel do ultradźwięków, mający na celu również ujędrnienie i zwalczenie cellulitu, następnie przystępujemy do zabiegu.

Ultradźwięki działają na zlokalizowaną tkankę tłuszczową i na głębszy cellulit poprzez fale ultradźwiękowe, które działają bezpośrednio na komórki tłuszczowe, zmniejszając ich objętość.

Specyfikacja techniczna

Parametry techniczne:

  • Wymiary:  D 480 x S 252 W 1400mm.

 

Elementy składowe:

  •  baza, 
  •  rękojeść,
  •  karty pamięci, 
  •  instrukcja.
Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Urządzenie kosmetyczne ultradźwięki IModel-3146

Facebook
Do góry