Urządzenie kosmetyczne laser diodowy depilacja

440x600

Urządzenie kosmetyczne laser diodowy depilacja

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

165 000,00 zł
Product code: 1959

Urządzenie kosmetyczne laser diodowy depilacja
Opis produktu

Urządzenie kosmetyczne ELITE-2160 Laser diodowy - najskuteczniejsza depilacja

Seria profesjonalnych urządzeń Elite to efekt długoletnich doświadczeń włoskiej firmy Technology i odpowiedź na wysokie wymagania i oczekiwania Klientów na całym świecie. Oferowane urządzenia umożliwiają wykonanie zabiegów kosmetycznych na najwyższym poziomie z zachowaniem bezpieczeństwa Klienta.

Urządzenia kosmetyczne Elite posiadają 10 calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy, który umożliwia konfigurację urządzenia oraz w czytelny sposób prowadzi przez kolejne fazy zabiegów. Wysoką jakość produktów potwierdza dwuletnia gwarancja.

Laser diodowy Elite to najskuteczniejsze urządzenie do usuwania owłosienia. Zabieg jest bezpieczny, skuteczny i bezbolesny. Bardzo wysoka skuteczność w leczeniu, uzyskana jest dzięki spowolnieniu wzrostu a następnie stopniowego zaniku niepożądanego owłosienia. Laser Diodowy Elite ma bardzo dużą wydajność i pozwala na oddanie 10 000 000 „strzałów” co w przeliczeniu na cenę wynosi zaledwie 1,5gr (0,015pln) za „strzał”.

Technologia lasera diodowego do usuwania włosów jest oparta na selektywnej dynamice światła i ciepła. Laser przechodzi przez powierzchnię skóry w celu osiągnięcia korzenia mieszka włosowego. Urządzenie laserowe Elite używa długości fali świetlnej 808nm, szczególnie skutecznej na melanocyty mieszków włosowych.  Spójne światło lasera jest w stanie dokładnie dotrzeć do mieszków włosowych bez uszkodzenia otaczających tkanek.

Skuteczność laserowego usuwania włosów zależy wielkości i pigmentacji włosów. Zadowalające wyniki są już po około sześciu sesjach co oznacza redukcję 80% niechcianych włosów. Następnie, może być konieczne kilka okazjonalnych sesji, ale to zależy od fizjologicznej reakcji każdego pacjenta. Laserowe usuwanie włosów pozostawia skórę miękką i lśniącą.

 

Główne zalety urządzenia :

 • Łatwy w użyciu dzięki zaawansowanemu  oprogramowaniu i zastosowaniu ekranu dotykowego pozwalającego wybrać cerę, kolor i strukturę włosów w celu wykonania ukierunkowanego leczenia.
 • Gwarantowana skuteczność przy rozwiązaniu problemu niepożądanego owłosienia w mniejszej liczbie sesji w porównaniu z liczbą sesji innych sposobów usuwania włosów.
 • Duża ilość oddawania „strzałów”, powtórzenie spotów: od 1 do 12 na sekundę.
 • Najwyższe bezpieczeństwo Klienta, laser działa precyzyjnie, a urządzenie jest wyposażone w układ do chłodzenia skóry.
 • Najwyższe bezpieczeństwo operatora, urządzenie jest zgodne z normą ISO 13485:2003 .
 • Minimalizowanie i redukcja kosztów zabiegów, rękojeść zapewnia wysoką wydajność, ponieważ może być stosowana do 10 000 000 „strzałów”.
 • Wsparcie o produkty kosmetyczne (Isol), testowane dermatologicznie, które pozwalają wykonać zabiegi.
Specyfikacja techniczna

Parametry techniczne :

 • typ lasera - Laser diodowy niemiecki,
 • laser długość fali 808nm,
 • moc 600 Watt,
 • rozmiar plamki 16X16mm (2,56 cm 2),
 • powtórzenie od 1 do 15 „strzałów” na sekundę,
 • szybkość impulsu od 10ms Do 300ms,
 • chłodzenie powietrzem,
 • rękojeść - 10 milionów „strzałów”.
Recenzje (4)

Recenzje klientów

Polecam Review by Linda Spa
Drogi, ale skuteczny. Polecam bo warto zainwestować. (Dodano 09-10-2015)
Polecam Review by Samir
Jestem bardzo zadowolona wiadomo ,że najważniejsze jest bezpieczeństwo Klienta, laser działa precyzyjnie, a urządzenie jest wyposażone w układ do chłodzenia skóry.Polecam (Dodano 24-09-2015)
Polecam Review by Kosmetyka
Zainwestowałam i nie żałuje Laser diodowy Elite to najskuteczniejsze urządzenie do usuwania owłosienia. Polecam (Dodano 17-09-2015)
Warto Review by Venus 38
Każdy Laser diodowy jest sporym wydatkiem, ale w moim przypadku to się bardzo opłaciło. Mam dużo klientów, którzy chętnie wracają na kolejne sesje ponieważ zabieg jest skuteczny bezpieczny i bezbolesny. Poza tym skóra po zabiegu robi się miękka lśniąca. Polecam. Warto. (Dodano 16-09-2015)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Urządzenie kosmetyczne laser diodowy depilacja

Facebook
Do góry