Urządzenie kosmetyczne IPL

440x600

Urządzenie kosmetyczne IPL

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

57 000,00 zł
Product code: 1961

Urządzenie kosmetyczne ELITE-2145 IPL - depilacja
Opis produktu

Urządzenie kosmetyczne ELITE-2145 IPL - depilacja

 

Seria profesjonalnych urządzeń Elite to efekt długoletnich doświadczeń włoskiej firmy Technology i odpowiedź na wysokie wymagania i oczekiwania Klientów na całym świecie.

Każde oferowane urządzenie umożliwiaja przeprowadzenie zabiegów kosmetycznych na nawyższym poziomie. Wszystkie urządzenia Elite posiadą 10 calowy kolorowy wyswietlacz dotykowy, który umożliwia konfigurację urządzenia oraz w czytelny sposób prowadzi przez kolejne fazy wykonywanych zabiegów. Wysoką jakość produktów potwierdza dwuletnia gwarancja.

IPL światło pulsacyjne - jest skutecznym rozwiązaniem dla niechcianych włosów, nadaje się do wszystkich rodzajów skóry i każdej części ciała. Działa nawet w najtrudniejszych i najbardziej delikatnych miejscach, takich jak twarz, pachy i pachwiny.

To bezpieczne urządzenie pracuje na zasadzie selektywnej fototermolizy: wygenerowane impulsy świetlne, hamują komórki odpowiedzialne za rozwój włosów, a następnie zmniejszają wzrost włosów.

Impuls światła emitowany przez źródło światła umieszczone w specjalnej rękojeści, która posiada liczne reduktory umożliwiające pracę na różnych częściach ciała.

Urządzenie wyposażone jest w dwa filtry: czerwony, dla ciemnej lub opalonej skóry i pomarańczowy, dla jasnej karnacji.

Zastosowany układ chłodzenia powietrzem skutecznie chroni przed ciepłem emitowanym podczas powstawania impulsów świetlnych.

Specyfikacja techniczna

Elementy składowe :

  • Filtr czerwony 620nm - ciemna lub opalona skóra.
  • Filtr pomarańczowy 600nm - jasna skóra.
  • Dwie pary okularów.
Recenzje (1)

Recenzje klientów

Polecam Review by Gość
IPL światło - jest skutecznym rozwiązaniem dla niechcianych włosów, nadaje się do wszystkich rodzajów skóry i każdej części ciała.Polecam (Dodano 17-09-2015)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Urządzenie kosmetyczne IPL

Facebook
Do góry