Urządzenie kosmetyczne IPL ELITE-2130 Medical Full

440x600

Urządzenie kosmetyczne IPL ELITE-2130 Medical Full

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

66 999,99 zł
Product code: 1963

Urządzenie kosmetyczne ELITE-2130 IPL Medical Full - Depilacja & Fotoodmładzaie & Leczenie trądziku & Zamykanie naczynek
Opis produktu

Urządzenie kosmetyczne ELITE-2130 IPL Medical Full - Depilacja & Fotoodmładzaie & Leczenie trądziku & Zamykanie naczynek

 

Seria profesjonalnych urządzeń Elite to efekt długoletnich doświadczeń włoskiej firmy Technology i odpowiedź na wysokie wymagania i oczekiwania Klientów na całym świecie. Każde oferowane urządzenie umożliwiają przeprowadzenie zabiegów kosmetycznych na najwyższym poziomie.

Wszystkie urządzenia Elite posiadają 10 calowy kolorowy wyswietlacz dotykowy, który umożliwia konfigurację urządzenia oraz w czytelny sposób prowadzi przez kolejne fazy wykonywanych zabiegów. Wysoką jakość produktów potwierdza dwuletnia gwarancja.

IPL światło pulsacyjne - jest skutecznym rozwiązaniem dla niechcianych włosów, nadaje się do wszystkich rodzajów skóry i każdej części ciała. Działa nawet w najtrudniejszych i najbardziej delikatnych miejscach, takich jak twarz, pachy i pachwiny.

To bezpieczne urządzenie pracuje na zasadzie selektywnej fototermolizy: wygenerowane impulsy świetlne, hamują komórki odpowiedzialne za rozwój włosów, a następnie zmniejszają wzrost włosów.

Impuls światła emitowany przez źródło światła umieszczone w specjalnej rękojeści, która posiada liczne reduktory umożliwiające pracę na różnych częściach ciała.

Urządzenie wyposażone jest w trzy filtry: czerwony, dla ciemnej lub opalonej skóry i pomarańczowy, dla jasnej karnacji, żółty do zabiegu fotoodmładzania skóry, niebieski do leczenia trądziku oraz do zamykania naczynek.

Zastosowany układ chłodzenia powietrzem skutecznie chroni przed ciepłem emitowanym podczas powstawania impulsów świetlnych.


Zabiegi:

Depilacja
Fotoodmładzanie
Leczenie trądziku
Zamykanie naczynek

• Pozwala ustawiać dowolnie niezależne parametry.
• Pozwala dowolnie wybierać zaprogramowane zabiegi.
• Pozwala również na dowolną zmianę parametrów podczas trwania zabiegu.

Specyfikacja techniczna

Elementy składowe :

  • Filtr czerwony 620nm - ciemna lub opalona skóra.
  • Filtr pomarańczowy 600nm - jasna skóra.
  • Filtr żółty 550nm - odmładzanie skóry.
  • Filtr niebieski 400-450nm - leczenie trądziku.
  • Filtr zielony 490-530nm - zamykanie naczynek.
  • 5szt kart pamięci.
  • Dwie pary okularów.
Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Urządzenie kosmetyczne IPL ELITE-2130 Medical Full

Facebook
Do góry