Urządzenie do oczyszczania wodorowego Aquapeel H2

440x600

Urządzenie do oczyszczania wodorowego Aquapeel H2

Dostępność: Dostępny

Normalna cena: 16 000,00 zł

Cena promocyjna: 7 500,00 zł

Product code: 3490

Oryginalny AquaPeel H2 to urządzenie o synergicznym działaniu oczyszczania wodorowego i hydrabrazji płynami nasyconymi substancjami aktywnymi.

Prawidłowo wykonany zabieg składa się z 6 etapów: usunięcia wolnych rodników,
eksfoliacji,dotlenienia, dyspersji antyoksydantów, AntyOxyFusion oraz
Liftingu. Jest to zabieg dedykowany dla każdego typu cery, również
dla cery problematycznej i naczyniowej. 

Opis produktu

Recenzje (5)

Recenzje klientów

Naprawdę coś więcej niż oczyszczanie wodorowe! Review by Joanna
Pracuję na urządzeniu Aquapeel H2 już 3 miesiące. Potwierdzam, że to coś więcej niż oczyszczanie wodorowe. 6-etapowy zabieg, cieszy się dużą popularnością wśród moich klientów. Polecam! (Dodano 15-11-2018)
Świetna inwestycja Review by Salon Urody Femme La Vie
Kupiliśmy urządzenie Aquapeel H2 około 2 miesiące temu. Bez wątpienia możemy stwierdzić, że była to jedna z lepszych inwestycji. Urządzenie jest małe, poręczne i ładnie prezentuje się w gabinecie zabiegowym. Sama współpraca z Polskim Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego to czysta przyjemność. Pani Olga, prawie za rękę przeprowadziła nas przez cały proces zakupu, natomiast Pan Marcin perfekcyjnie nas wyszkolił. Urządzenie błyskawicznie zaczęło zarabiać. Klientki zachwycone efektami, wracają wraz z przyjaciółkami. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy WSZYSTKIM! Zapraszamy na zabiegi do gabinetu Femme La Vie we Wrocławiu! (Dodano 15-10-2018)
Polecam urządzenie Review by Agnieszka
Pierwszy raz, zobaczyłam urządzenie na targach w Warszawie. Już wtedy wiedziałam, że muszę je wprowadzić do oferty mojego gabinetu. Polecam! (Dodano 02-10-2018)
Genialne urządzenie Review by Sylwia
Właśnie zakończyłyśmy szkolenie z obsługi urządzenia Aquapeel H2. Nie możemy uwierzyć, jak przyjemny i skuteczny jest to zabieg. Cieszę się, że zainwestowałyśmy w Aquapeel H2. Mam nadzieję, że klientki szybko docenią nową pozycję w naszej ofercie! (Dodano 10-09-2018)
Urządzenie warte polecenia Review by Monika
Już od początku, współpraca z PCZK układała się bardzo dobrze. Pani Olga doradziła, przy wyborze urządzenia. Pani Natalia przeprowadziła szczegółowe szkolenie. Urządzenie spełniło wszystkie moje oczekiwania! (Dodano 30-08-2018)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Urządzenie do oczyszczania wodorowego Aquapeel H2

Facebook
Do góry