Urządzenia do światłoterapii

shop banner

Światłoterapia jest jedną z najbardziej innowacyjnych i wszechstronnych metod pielęgnacji skóry, posiadającą szerokie spektrum zastosowań – od redukcji przebarwień i poprawy cery naczyniowej po skuteczną eliminację owłosienia. Producent urządzeń kosmetycznych PCZK prezentuje urządzenia do światłoterapii, które łączą zaawansowaną technologię z prostotą użytkowania, pozwalając profesjonalistom oferować zabiegi na najwyższym poziomie. Dzięki naszej starannie wyselekcjonowanej ofercie możesz zapewnić swoim klientom zabiegi bezpieczne, efektywne i komfortowe, spełniając nawet najbardziej wyrafinowane potrzeby.

URZĄDZENIA DO ŚWIATŁOTERAPII – NOWATORSKIE ROZWIĄZANIA

Nasza oferta urządzeń do światłoterapii obejmuje najnowsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania, które łączą technologię SHR (Super Hair Removal) oraz IPL (Intense Pulsed Light), umożliwiając nie tylko efektywną redukcję niechcianego owłosienia, ale także poprawę ogólnej kondycji skóry, redukcję przebarwień, leczenie zmian trądzikowych i cery naczyniowej. Takie urządzenie hi-tech jest niezastąpionym narzędziem w każdym nowoczesnym salonie kosmetycznym!

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ SPRZĘTU DO ŚWIATŁOTERAPII

Bestsellerem wśród naszych urządzeń do światłoterapii jest SHR SPHINX3. Wyróżnia się na tle innych dostępnych na rynku modeli nie tylko zaawansowaną technologią, ale również wyjątkowym komfortem zabiegów. Technologia SHR pozwala na przeprowadzenie zabiegu usuwania owłosienia metodą „In Motion”, znaczenie mniej bolesną i bardziej komfortową dla klienta. Głowica IPL rozszerza możliwości urządzenia, umożliwiając skuteczne fotoodmładzanie, usuwanie rumienia naczyniowego i zmian trądzikowych oraz efektywne leczenie przebarwień. Funkcja autokalibracji sprawia, że urządzenie działa na najwyższych, optymalnych parametrach przez długi czas. Wybierając taki sprzęt do medycyny estetycznej, inwestujesz w przyszłość swojego salonu, oferując klientom zabiegi, które są na przodzie innowacji w branży kosmetycznej.

Warto przeczytać:

Światłoterapia w kosmetyce – na czym polega ten zabieg?

pokaż więcej ⯆

Najczęściej zadawane pytania – urządzenie do światłoterapii

  • Jakie parametry techniczne są najważniejsze przy wyborze urządzenia do światłoterapii?

    Kluczowe parametry to moc urządzenia, długość fal świetlnych, możliwość regulacji intensywności światła, czas pracy baterii (w przypadku urządzeń przenośnych) oraz certyfikaty bezpieczeństwa.

  • Czy profesjonalne maszyny do światłoterapii są łatwe w użyciu?

    Większość urządzeń do światłoterapii jest zaprojektowana tak, aby była łatwa w obsłudze. Zazwyczaj wymagają one jedynie włączenia i ustawienia przed użytkownikiem na odpowiedni czas.

  • Po jakim czasie urządzenie do światłoterapii przynosi efekty zabiegowe?

    Efekty światłoterapii mogą być zauważalne już po skończonym zabiegu. Należy natomiast pamiętać, że w celu podtrzymania uzyskanego rezultatu konieczne jest powtarzanie zabiegu.

  • Czy aparatury do światłoterapii można używać podczas ciąży?

    Jak najbardziej, sprzęt jest odpowiedni i bezpieczny dla kobiet w ciąży oraz mam karmiących piersią.

  • Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do używania urządzeń do światłoterapii?

    Przeciwwskazania mogą obejmować pewne schorzenia oczu, fotowrażliwość, stosowanie niektórych leków oraz niektóre choroby skórne. Dlatego przed poddaniem się terapii zabiegowej należy poinformować o występujących odczuciach, dolegliwościach.

  • Jakie są koszty sprzętu do światłoterapii?

    Koszt urządzeń do światłoterapii różni się w zależności od typu i zaawansowania technologicznego urządzenia. Modele wielofunkcyjne są droższe z uwagi na swoją wszechstronność. 

  • Czy urządzenia do światłoterapii wymagają specjalnej konserwacji?

    Większość urządzeń wymaga minimalnej konserwacji, takiej jak regularne czyszczenie powierzchni świetlnych i sprawdzanie stanu technicznego zgodnie z instrukcjami producenta.

  • Czy urządzenia do światłoterapii są przenośne?

    Dostępne są zarówno stacjonarne, jak i przenośne aparatury do światłoterapii, dzięki temu mogą one służyć również kosmetologom i lekarzom oferującym usługi w różnych lokalizacjach.

×
;