STÓŁ REHABILITACYJNY - B.T.L. AURA

440x600

STÓŁ REHABILITACYJNY - B.T.L. AURA

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

Cena pojawi się po zalogowaniu/zarejestrowaniu jako gabinet
Product code: 2314

Wysyłka w 5 dni !
Opis produktu
Stół ten to jedyna w swoim rodzaju konstrukcja dedykowana masażystom początkującym jak i zaawansowanym, oraz rehabilitantom.
 
Podstawowymi atutami produktu jest rozmiar i stabilność konstrukcji. Stół umożliwia prace na wysokości 93,5 cm (co jest najlepszym wynikiem wśród profesjonalnych stołów do masażu) oraz wykonywanie zabiegu u osób których wzrost przekracza znacznie 200cm.
 
Najnowocześniejsze rozwiązania umożliwiają zaoferowanie stołu o rozmiarach, które do tej pory zarezerwowane były dla ciężkich i niepraktycznych stołów z trzema parami nóg przy zachowaniu równie wysokiej stabilności i wytrzymałości stołu. Produkt charakteryzuje się niską waga na poziomie 15kg, bardzo łatwym rozkładaniem i składaniem stołu (brak trzeciej pary nóg).
 
Stoły te zostały stworzone z myślą o masażystach poszukujących wytrzymałego, odpornego na bardzo częste rozkładanie i składanie, stabilnego i wygodnego stołu do wytężonej pracy.
 
Dzięki zastosowaniu najnowszych cyfrowych technologii obróbki drewna uzyskaliśmy niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju detale wykończeniowe. Każda z części składowych stołu wykonana jest z maksymalna precyzją, jest gładka, miła w dotyku, estetyczna i co najważniejsze bezpieczna.
 
Nowoczesna technologia produkcji pozwala Nam na wykonanie produktu spełniającego najbardziej rygorystyczne normy, stabilnego, ekstremalnie wytrzymałego i bezkonkurencyjnego w swojej kategorii cenowej.
 

Kolorystyka:

W polu „uwagi do zamówienia” prosimy o podanie wybranego wariantu kolorystycznego. 
 
Sposób użycia

Stół wyposażony jest w komfortowy wyprofilowany zagłówek z podłokietnikiem. Zagłówek posiada wygodną regulację kąta nachylenia od +15 do -90 stopni.

Unikalny system podwójnego mocowania z śrubunkiem przeciwsobnym umożliwia bardzo silne i pewne dokręcenie nóg regulacyjnych. Poprawia to stabilność stołu oraz podnosi poziom bezpieczeństw

Duże, wygodne elementy regulacyjne i spinające stół zapewniają bezpieczeństwo pacjenta podczas zabiegu. Zapobiegają kontaktowi skóry z zimnym metalem.

W stołach firmy PCZK zastosowane zostało unikatowe, podwójne szycie materiału obiciowego. Powoduje to wyrównanie krawędzi pomiędzy panelami i zapobiega powstawaniu dużych luk i przestrzeni pomiędzy nimi podwyższając komfort pacjenta.

Unikatowe systemy zawiesi, liny atestowane, stalowe, chromowane, pokryte warstwą PCV.

Wysokiej klasy wykończenie lakiernicze w połączeniu z anodowanym duraluminium zapewnia komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo osób korzystających z urządzenia.

Specyfikacja techniczna

Dzięki wypracowanym standardom oraz certyfikacji medycznej nasze produkty cechują się wysokim poziomem bezpieczeństwa, nienagannym wykończeniem oraz wzorcową ergonomią.

Parametry techniczne:

  • Wysokość : od 60cm do 80cm
  • Szerokość : 67cm
  • Długość : 180cm (210cm z zagłówkiem)
  • Waga : 14,8kg (bez wyposażenia)
  • Obicie : PVC 1,0mm + PU 30mm T30T HD - ATEST FIRA i EKOTEX
  • Max. waga pacjenta : 170kg
  • Wytrzymałość dynamiczna : 800kg
  • Certyfikaty : TUV, CE, Wyr. Med.
 
.

Elementy składowe:

  • stół do masażu BTL Aura,
  • zagłówek prosty.
Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: STÓŁ REHABILITACYJNY - B.T.L. AURA

Facebook
Do góry