RĘKAW DO STERYLIZACJI 200mm x 200mb

440x600

RĘKAW DO STERYLIZACJI 200mm x 200mb

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

187,00 zł
Product code: 2894

Rękaw do sterylizacji płaskiej spełniający wymagania norm EN868 oraz EN11607

Opis produktu

Rękaw do sterylizacji płaskiej przeznaczony jest do sterylizacji narzędzi parą wodną w nadciśnieniu lub tlenkiem etylenu. Spełnia wymagania zawarte w normie EN868 oraz EN11607, posiada znak CE i rejestrację jako wyrób medyczny.

Mocny zgrzew zapewnia odpowiednią barierę antybakteryjną, umożliwiając jednocześnie otwarcie pakietu w łatwy i bezpyłowy sposób. Folia w miejscu zgrzewu staje się ciemniejsza, co pozwala na łatwą ocenę jakości zgrzewu.

Napisy na rękawach podane są w języku polskim umożliwiając odczyt niezbędnych informacji przez personel. Wskaźniki i nadruk umieszczone są poza przestrzenią pakowania eliminując ryzyko zanieczyszczenia zawartości atramentem. Wskaźniki chemiczne pozwalają stwierdzić czy proces sterylizacji został przeprowadzony.

Kierunek otwierania oznaczony jest strzałką . Podziałka co 5 cm umieszczona na brzegu rękawa ułatwia przygotowanie odcinków o odpowiedniej długości. Opakowanie ochronne gwarantuje dostarczenie czystego, nieuszkodzonego wyrobu aż do miejsca użycia.

Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: RĘKAW DO STERYLIZACJI 200mm x 200mb

Facebook
Do góry