PROSLIM ULTRA

440x600

PROSLIM ULTRA

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

Cena pojawi się po zalogowaniu/zarejestrowaniu jako gabinet
Product code: 835

Proslim Ultra Liposukcja bez skalpela.Intensywna energia ultradźwiękowa w walce z tkanką tłuszczową.

KOD PRODUKTU: PRO-U

Opis produktu

INTENSYWNA ENERGIA ULTRADŹWIĘKOWA W WALCE Z TKANKĄ TŁUSZCZOWĄ

 Proslim Ultra wykorzystuje ultradźwięki o częstotliwości 1 MHz do sonoforezy oraz niskiej częstotliwości 40 kHz do selektywnego zmniejszania i rozbijania tkanki tłuszczowej.

Zabiegi są przeznaczone do modelowania sylwetki, zmniejszenia obwodów ciała, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Ultradźwięki niskiej częstotliwości są stosowane na brzuch, uda i ramiona.

 Pod wpływem intensywnej energii ultradźwiękowej (40kHz) zachodzi zjawisko kawitacji. Membrana komórki tłuszczowej poddana jest silnemu ciśnieniu. Ze względu na przepuszczalność membrany ucisk wywołuje eliminację lipidów z komórki, która zostaje zmniejszona. W wyniku działania intensywnej energii część komórek ulega także zniszczeniu. Trójglicerydy uwolnione z adipocytów zostają wydalone na drodze naturalnych mechanizmów fizjologicznych organizmu.

W efekcie dochodzi do zmniejszenia komórek tłuszczowych, redukcji obwodów ciała i skórki pomarańczowej. W celu szybszego wydalenia produktów ubocznych powstałych na skutek działania ultradźwięków zabiegi poleca się uzupełnić masażem lipodermology, żelazkiem antycellulitowym lub presoterapią. W trakcie zabiegów zaleca się także ograniczenie spożycia tłuszczu i zwiększenie spożycia wody.

Specjalna modulacja fali ultradźwiękowej wywołuje dodatkowo efekt sonoforezy zwiększając przepuszczalność błon komórkowych. Do polepszenia penetracji aktywnych substancji zawartych w kosmetykach stosowana jest na początku zabiegu częstotliwość 1MHz.

Zastosowanie w trakcie jednego zabiegu ultradźwięków o dwóch zakresach fal dodatkowo wpływa na polepszenie efektów.

Proslim Ultra posiada 5 gotowych programów do zabiegów na: nogi, uda, pośladki, brzuch oraz ramiona. Ustawienie parametrów następuje automatycznie po wybraniu danego programu. Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze, a zabiegi są przyjemne i relaksujące. Nie są one obciążone ryzykiem powikłań. Bezpośrednio po zabiegu można bez problemu wrócić do normalnej aktywności.

 Działanie:

 - rozbicie złogów tkanki tłuszczowej

- zmniejszenie obwodów ciała

- redukcja cellulitu

- wygładzenie skóry

- ujędrnienie skóry

- polepszenie metabolizmu

Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: PROSLIM ULTRA

Facebook
Do góry