PEELING KAWITACYJNY + ULTRADŹWIĘKI 2W1 BR-637

440x600

PEELING KAWITACYJNY + ULTRADŹWIĘKI 2W1 BR-637

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

945,00 zł
Product code: 2819

Profesjonalne urządzenie do przeprowadzania zabiegu peelingu kawitacyjnego z dodatkową opcją ultradźwięków

Opis produktu

Nasz sprzęt do gabinetów kosmetycznych zapewnia perfekcyjne wykonywanie specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych.

Jedną z najczęściej wykonywanych usług w polskich gabinetach SPA jest peeling kawitacyjny oraz mezoterapia.

Urządzenie kosmetyczne Peeling Kawitacyjny + Ultradźwięki 2w1 BR-637 to znakomity i zaawansowany technologicznie aparat o bardzo zjawiskowym designie.

Subtelna biało - różowa kolorystyka nada Twojemu gabinetowi lekkości i elegancji.

Urządzenie posiada dwuletnią gwarancję, co umożliwi Ci jego spokojną eksploatację. Zainwestuj w najlepsze wyposażenie do swojego gabinetu!

Funkcje: 

  • Skin Scrubber (peeling kawitacyjny)
  • Ultradźwięki / ultrasonoforeza
Zastosowanie

PEELING KAWITACYJNY

Skin scrubber - peeling kawitacyjny (Ultrasonic peeling) jest to nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji bez efektów ubocznych. Zabieg ten polega na oczyszczeniu skóry poprzez fale ultradźwiękowe, pozwala więc na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.

Peeling kawitacyjny jako system działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje bez użycia prądu elektrycznego. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez jej błyskawiczne i efektywne odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest zauważalnie odnowiona i odświeżona skóra.

Jest to zabieg bezbolesny, zwykle odczuwany jako przyjemny. Kawitacja pozytywnie działa również na głębsze warstwy naskórka, stanowi doskonały wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych (eksfoliacja kwasami i/lub sonoforeza i jonoforeza i inne).

ULTRADŹWIĘKI

Funkcja ultradźwiękowa. Wykorzystanie wibracji ultradźwiękowych o częstotliwości miliona drgań na sekundę (1 MHz). Fala ultradźwiękowa stymuluje tkankę i poprawia przenikalność błon dla kolagenu, wygładzając zmarszczki, eliminując linie i ujędrniając skórę, co nadaje jej młodszy i zdrowszy wygląd.

Ultradźwięki wytwarzają ciepło pochodzące z tarcia, które poprawia cyrkulację krwi, odpręża mięśnie i pomaga rozbijać cellulit, usuwając nadmiar tłuszczu. Urządzenie z 2 sondami umożliwia bezinwazyjny lifting, wygładza i wzmacnia skórę przy użyciu wibracji ultradźwiękowych. 

Specyfikacja techniczna

Parametry techniczne :

  • Częstotliwość ultradźwięków 1MHz 
  • Częstotliwość drgań peelingu 28kHz 
  • Zasilanie: 220V 
  • Pobór mocy: 45W 
  • Waga: 4kg 
  • Wymiary urządzenia: 30x28x15.5cm 
  • Wymiary opakowania: 37x36x29cm 
  • Gwarancja: 2 lata
Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: PEELING KAWITACYJNY + ULTRADŹWIĘKI 2W1 BR-637

Facebook
Do góry