PEELING KAWITACYJNY + ULTRADŹWIĘKI 2W1 BN-N91

440x600

PEELING KAWITACYJNY + ULTRADŹWIĘKI 2W1 BN-N91

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

1 199,00 zł
Product code: 2822

Profesjonalne urządzenie do przeprowadzania zabiegu peelingu kawitacyjnego z dodatkową opcją ultradźwięków

Opis produktu

Postaw na najwyższą jakość usług i 100% satysfakcję swoich klientów. Proponujemy profesjonalne wyposażenie salonów kosmetycznych najnowszej generacji.

Jedną z nowości na rynku urządzeń kosmetycznych jest aparat Peeling Kawitacyjny + Ultradźwięki 2w1 BN-N91.

Znakomite efekty zabiegów, udoskonalona konstrukcja, jeszcze lepsze parametry techniczne, elegancka stylistyka, intuicyjna obsługa i bardzo przejrzysty panek sterowniczy z ekranem LCD to walory urządzenia kosmetycznego  Peeling Kawitacyjny + Ultradźwięki 2w1 BN-N91.

Sprawdź, co potrafi urządzenie kosmetyczne Peeling Kawitacyjny + Ultradźwięki 2w1 BN-N91. Urządzenie posiada dwuletnią gwarancję, co umożliwi Ci jego spokojną eksploatację. Zainwestuj w najlepsze wyposażenie do swojego gabinetu!

Funkcje: 

 • Skin Scrubber (peeling kawitacyjny)
 • Ultradźwięki / ultrasonoforeza

Najważniejsze cechy urządzenia:

 • Nowoczesny design i ekskluzywne wykończenie
 • Panel LCD pozwalający na szybką i intuicyjną obsługę
 • Większa moc peelingu kawitacyjnego
Zastosowanie

PEELING KAWITACYJNY

Skin scrubber - peeling kawitacyjny (Ultrasonic peeling) jest to nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji bez efektów ubocznych. Zabieg ten polega na oczyszczeniu skóry poprzez fale ultradźwiękowe, pozwala więc na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.

Peeling kawitacyjny jako system działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje bez użycia prądu elektrycznego. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez jej błyskawiczne i efektywne odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest zauważalnie odnowiona i odświeżona skóra.

Jest to zabieg bezbolesny, zwykle odczuwany jako przyjemny. Kawitacja pozytywnie działa również na głębsze warstwy naskórka, stanowi doskonały wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych (eksfoliacja kwasami i/lub sonoforeza i jonoforeza i inne).

ULTRADŹWIĘKI

Funkcja ultradźwiękowa. Wykorzystanie wibracji ultradźwiękowych o częstotliwości miliona drgań na sekundę (1 MHz). Fala ultradźwiękowa stymuluje tkankę i poprawia przenikalność błon dla kolagenu, wygładzając zmarszczki, eliminując linie i ujędrniając skórę, co nadaje jej młodszy i zdrowszy wygląd.

Ultradźwięki wytwarzają ciepło pochodzące z tarcia, które poprawia cyrkulację krwi, odpręża mięśnie i pomaga rozbijać cellulit, usuwając nadmiar tłuszczu. Urządzenie z 2 sondami umożliwia bezinwazyjny lifting, wygładza i wzmacnia skórę przy użyciu wibracji ultradźwiękowych. 

Specyfikacja techniczna

Parametry techniczne :

 • Częstotliwość ultradźwięków: 1,5MHz 
 • Częstotliwość drgań peelingu: 32kHz 
 • Zasilanie: 220V 
 • Pobór prądu: 22W 
 • Waga: 8kg 
 • Wymiary urządzenia: 42*32*17cmcm 
 • Wymiary opakowania:  50*49*30cm 
 • Gwarancja: 2 lata
Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: PEELING KAWITACYJNY + ULTRADŹWIĘKI 2W1 BN-N91

Facebook
Do góry