PEELING KAWITACYJNY BR-637A

440x600

PEELING KAWITACYJNY BR-637A

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

845,00 zł
Product code: 2820

Profesjonalne urządzenie do przeprowadzania zabiegu peelingu kawitacyjnego 

Opis produktu

Specjalistyczny sprzęt do gabinetów SPA musi spełniać najwyższe standardy.

Urządzenie Peeling Kawitacyjny BR-637A wykonuje zabieg na absolutnie najwyższym poziomie. System Ultrasonic peeling gwarantuje znakomite efekty, które przekładają się na 100% satysfakcję Klientów.

Jeżeli szukasz aparatu, który wzbogaci ofertę Twojego salonu o zabieg peelingu kawitacyjnego, to polecamy model BR-637A. Urządzenie jest lekkie, funkcjonalne i łatwe w codziennej eksploatacji.

Dwuletnia gwarancja i świetne dane techniczne to jego wielkie atuty. Biało-różowa kolorystyka uzupełniona odcieniami szarości panelu sterowniczego prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. 

Sprawdź, co potrafi urządzenie Peeling Kawitacyjny BR-637A. Zainwestuj w najlepsze wyposażenie do swojego gabinetu!

Zastosowanie

PEELING KAWITACYJNY

Skin scrubber - peeling kawitacyjny (Ultrasonic peeling) jest to nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji bez efektów ubocznych. Zabieg ten polega na oczyszczeniu skóry poprzez fale ultradźwiękowe, pozwala więc na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.

Peeling kawitacyjny jako system działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje bez użycia prądu elektrycznego. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez jej błyskawiczne i efektywne odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest zauważalnie odnowiona i odświeżona skóra.

Jest to zabieg bezbolesny, zwykle odczuwany jako przyjemny. Kawitacja pozytywnie działa również na głębsze warstwy naskórka, stanowi doskonały wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych (eksfoliacja kwasami i/lub sonoforeza i jonoforeza i inne).

Specyfikacja techniczna

Parametry techniczne :

  • Zasilanie: 220V 
  • Częstotliwość drgań 28kHz 
  • Pobór mocy: 13.5W 
  • Waga: 3.7kg 
  • Wymiary urządzenia: 30x28x15.5cm 
  • Wymiary opakowania: 37x36x29cm 
  • Gwarancja: 2 lata
Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: PEELING KAWITACYJNY BR-637A

Facebook
Do góry