PEELING KAWITACYJNY BN-232L

440x600

PEELING KAWITACYJNY BN-232L

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

898,99 zł
Product code: 2756

Profesjonalne urządzenie do przeprowadzania zabiegu peelingu kawitacyjnego

Opis produktu

Nasze profesjonalne urządzenia do salonów kosmetycznych spełniają najwyższe standardy oraz perfekcyjnie wykonują specjalistyczne zabiegi pielęgnacyjne i terapeutyczne.

Wiele gabinetów kosmetycznych i salonów SPA proponuje zabieg peelingu kawitacyjnego. Jeśli wybierzesz urządzenie Peeling Kawitacyjny BN-232L to będziesz mieć pewność, że proponujesz swoim Klientom usługę absolutnie najwyższej jakości. System Skin Scrubber gwarantuje perfekcyjne efekty bezinwazyjnego oczyszczania skóry oraz wprowadzania w głąb skóry preparatów pielęgnacyjnych.

Samo urządzenie ma elegancką stylistykę, a ponad to urządzenie jest wielce funkcjonalne oraz łatwe w obsłudze. 

Zabieg: dokładnie usuwa martwy naskórek, płytkie zaskórniki, bakterie, toksyny pozostałości po kosmetykach. Stymuluje komórki do naturalnej regeneracji, ujędrnia skórę, rozjaśnia przebarwienia i przygotowuję skórę do kolejnych zabiegów kosmetycznych. 

Dodatkowym atutem urządzenia jest dwuletnia gwarancja, która pozwoli na jego optymalne użytkowanie. Klienci docenią rewelacyjne rezultaty i zapewnią darmową reklamę. Sprawdź co potrafi  Peeling Kawitacyjny BN-232L

Zastosowanie

PEELING KAWITACYJNY

Skin scrubber - peeling kawitacyjny (Ultrasonic peeling) jest to nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji bez efektów ubocznych. Zabieg ten polega na oczyszczeniu skóry poprzez fale ultradźwiękowe, pozwala więc na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.

Peeling kawitacyjny jako system działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje bez użycia prądu elektrycznego. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez jej błyskawiczne i efektywne odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest zauważalnie odnowiona i odświeżona skóra.

Jest to zabieg bezbolesny, zwykle odczuwany jako przyjemny. Kawitacja pozytywnie działa również na głębsze warstwy naskórka, stanowi doskonały wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych (eksfoliacja kwasami i/lub sonoforeza i jonoforeza i inne).

Specyfikacja techniczna

Parametry techniczne urządzenia:

  • zasilanie: 220V
  • częstotliwość drgań: 28kHz
  • pobór mocy: 13.5W
  • waga: 3.7kg
  • wymiary urządzenia: 30x28x15.5cm
  • wymiary opakowania: 37x36x29cm
  • gwarancja: 2 lata
Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: PEELING KAWITACYJNY BN-232L

Facebook
Do góry