PEELING KAWITACYJNY BN-232A

440x600

PEELING KAWITACYJNY BN-232A

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

878,99 zł
Product code: 2818

Profesjonalne urządzenie do przeprowadzania zabiegu peelingu kawitacyjnego

Opis produktu

Peeling kawitacyjny to jeden z najpopularniejszych zabiegów pielęgnacyjnych. Jeśli chcesz proponować więcej niż inne salony urody wybierz najnowsze urządzenie Peeling Kawitacyjny BN-232A.

Aparat to nowość na rynku. Testy wykazały, że zabieg wykonywany przez urządzenie kosmetyczne Peeling Kawitacyjny BN-232A daje znakomite efekty. 

Nic dziwnego – ulepszona konstrukcja oraz rewelacyjne parametry techniczne robią swoje. Zainwestuj w rozwój salonu oraz satysfakcję swoich klientów. System Skin Scrubber gwarantuje perfekcyjne efekty bezinwazyjnego oczyszczania skóry oraz wprowadzania w głąb skóry preparatów pielęgnacyjnych.

Zabieg: dokładnie usuwa martwy naskórek, płytkie zaskórniki, bakterie, toksyny pozostałości po kosmetykach. Stymuluje komórki do naturalnej regeneracji, ujędrnia skórę, rozjaśnia przebarwienia i przygotowuję skórę do kolejnych zabiegów kosmetycznych. 

Decydując się na urządzenie Peeling Kawitacyjny BN-232A wzbogacisz swoją ofertę o peeling kawitacyjny najwyższej jakości.

Zastosowanie

PEELING KAWITACYJNY

Skin scrubber - peeling kawitacyjny (Ultrasonic peeling) jest to nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji bez efektów ubocznych. Zabieg ten polega na oczyszczeniu skóry poprzez fale ultradźwiękowe, pozwala więc na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.

Peeling kawitacyjny jako system działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje bez użycia prądu elektrycznego. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez jej błyskawiczne i efektywne odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest zauważalnie odnowiona i odświeżona skóra.

Jest to zabieg bezbolesny, zwykle odczuwany jako przyjemny. Kawitacja pozytywnie działa również na głębsze warstwy naskórka, stanowi doskonały wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych (eksfoliacja kwasami i/lub sonoforeza i jonoforeza i inne).

Specyfikacja techniczna

Parametry techniczne :

  • Zasilanie: 220V 
  • Częstotliwość drgań 28kHz 
  • Pobór mocy: 13.5W 
  • Waga: 3.7kg 
  • Wymiary urządzenia: 29x27x17cm 
  • Wymiary opakowania: 38x36x30cm 
  • Gwarancja: 2 lata
Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: PEELING KAWITACYJNY BN-232A

Facebook
Do góry