10 powodów dla których warto zainwestować w karboksyterapię

CarboxyTherapy TM

Kilka słów o karboksyterapii (ang. carboxytherapy)

Terapia dwutlenkiem węgla (zwana również terapią „cudownym gazem”) została ogłoszona największym przełomem medycyny estetycznej, od momentu zastosowania botoksu. Początkowo, terapię dwutlenkiem węgla wykorzystywano do leczenia chorób układu krążenia. Szybko jednak odkryto, że zastosowanie dwutlenku węgla przynosi wymierne efekty w zakresie medycyny i kosmetologii estetycznej. Jest to bezpieczna, mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda, doskonale radząca sobie z odmładzaniem skóry, walką z cellulitem, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, rozstępami, zwiotczeniem skóry, łysieniem, jak również walką z cieniami pod oczami, czy nawet łuszczycą.

 

Jak to działa?

Infuzja CO2 prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, tlenu oraz składników odżywczych do leczonego obszaru. Poprawia również mikrokrążenie i wpływa na odnowę komórek. Odpowiedzią skóry na iniekcję dwutlenkiem węgla jest reakcja zapalna, prowadząca do zwiększonej stymulacji produkcji kolagenu. Kilka miesięcy później rozpoczyna się „remodeling” skóry, wraz z towarzyszącym kurczeniem się włókien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry. Komórki tłuszczowe są wyjątkowo wrażliwe na iniekcje dwutlenku węgla. Wprowadzony do tkanki tłuszczowej gaz, częściowo zamienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe. Zwiększone ukrwienie prowadzi do wzmożonego drenażu limfatycznego obszaru poddanego zabiegowi, poprawy metabolizmu oraz wydalania uwolnionego tłuszczu. Proces ten prowadzi do zmniejszenia liczby komórek tłuszczowych jak i modelowania sylwetki. Zaś odnowienie komórek skóry i stymulacja syntezy kolagenu skórnego prowadzi do wygładzenia powierzchni skóry oraz redukcji nieestetycznego efektu „skórki pomarańczowej”.

 

Na czym polega zabieg?

Terapia polega na podskórnym lub śródskórnym wprowadzeniu gazu medycznego, za pomocą pneumatycznego pistoletu lub metodą ręczną. Oryginalne urządzenie CarboxyTherapy TM posiada funkcję podgrzewania gazu CO2, dzięki czemu odczucia bólowe są zdecydowanie niższe. Czas zabiegu, w zależności od obszaru wynosi od kilku do kilkudziesięciu minut, a wartość zabiegu oscyluje w granicach między 100 - 500 zł.

 

Dlaczego warto zainwestować w CarboxyTherapy TM?

 

1. Bądź bezkonkurencyjna w swoim mieście!

Czy wiesz, że CarboxyTherapy TM do tej pory mogli kupić tylko lekarze? Decydując się na zakup, najprawdopodobniej zostaniesz pierwszym kosmetologiem w swoim mieście oferującym zabieg karboksyterapii na oryginalnej aparaturze.

 

2. Wymierne efekty terapeutyczne, nie kosmetyczne!

Badania kliniczne to inaczej „gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa zabiegu”. Pracując na urządzeniu CarboxyTherapy TM masz pewność, że wykonujesz zabieg na najwyższej klasy aparacie medycznym, posiadającym badania kliniczne, co gwarantuje Twoim Klientom 100% skuteczności i bezpieczeństwa.

 

3. Wszechstronność urządzenia – niespotykana liczba wskazań!

Efekty zabiegoweCO2 – nie bez powodu został okrzyknięty „cudownym gazem” przez światowej sławy lekarzy. Gaz ten stosujemy z powodzeniem w olbrzymiej ilości wskazań. Nie musisz już inwestować w wiele różnych aparatów aby urozmaicić swoją ofertę. CarboxyTherapy TM rozszerzy Twoją ofertę o najbardziej pożądane przez Klientów zabiegi.
  • redukcja cieni i worków pod oczami (do 90%)
  • zmarszczki wokół oczu (do 56%)
  • odmładzanie szyi i dekoltu
  • blizny trądzikowe (do 97%)
  • wzmacnianie i regeneracja cebulek włosowych (do 77%)
  • zapobieganie wypadaniu włosów (do 77%)
  • redukcja podwójnego podbródka 
  • redukcja intensywnego cellulitu (do 89%)
  • usuwanie rozstępów (do 97%)
  • redukcja blizn (również pooperacyjnych) (do 97%) 
  • zlokalizowana tkanka tłuszczowa (do 67%)
  • brak elastyczności skóry
  • redukcja pajączków (teleangiektazji) (do 44%)
  • zwiotczenie skóry
  • usuwanie zmarszczek (do 56%)
  • regeneracja dłoni 
  • fałdy nosowo wargowe
  • łuszczyca (do 55%)

 

4. Mała inwestycja – duży i szybki zwrot!

Czy wiesz, że otwierają się tzw. „Gabinety Carbo” ? Gabinety, które wykonują zabiegi wykorzystując tylko i wyłącznie CarboxyTherapy TM? Innowacyjna w Polsce metoda, olbrzymia liczba wskazań, skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi, prosta obsługa urządzenia, brak konkurencji – to istotne czynniki mające wpływ na wybór przez kosmetologów właśnie tej formy działalności.

 

5. Proste w obsłudze urządzenie dla początkujących.

Zabiegi z wykorzystaniem CarboxyTherapy TM, mimo użycia igły, nie są zabiegami inwazyjnymi i trudnymi w wykonaniu. Pracę wykonujemy w pełni zautomatyzowanym i pneumatycznym pistoletem, a aparat samodzielnie kontroluje parametry pracy. Pneumatyczny pistolet zapewnia błyskawiczną iniekcję pod idealnym kątem 45 st., dzięki czemu przeprowadzenie zabiegu jest wyjątkowo precyzyjne, zaś dzięki opcji podgrzewania gazu CO2 – zabiegi są zdecydowanie mniej odczuwalne przez Klientów gabinetu.

 

6. Zaawansowane urządzenie dla profesjonalistów.

Dla Klientów bardziej doświadczonych, urządzenie posiada : - tryb półautomatyczny, w którym iniekcja jest wykonywana pistoletem, przy dawce określonej przez operatora; - tryb manualny, za pomocą pistoletu lub z wykorzystaniem cewnika i ręcznym ustawieniem parametrów; - terapia łączona – możliwość jednoczesnego podania dwutlenku węgla i przeprowadzenia zabiegu mezoterapii igłowej lub iniekcji osocza bogatopłytkowego. CarboxyTherapy TM jest jedynym aparatem na świecie, który posiada funkcje jednoczesnego podawania dwutlenku węgła i PRP, czyli osocza bogatopłytkowego.

 

7. Bezpieczeństwo.Pistolet do karboksyterapii


Zabieg z wykorzystaniem CO2 (medycznego) nie jest szkodliwy dla naszego organizmu, a także nie wywołuje znaczących skutków ubocznych. Dwutlenek węgla jest wydalany z organizmu w sposób naturalny, jako końcowy produkt wymiany gazowej organizmu. CarboxyTherapy TM posiada olbrzymią liczbę wskazań, przy jednocześnie bardzo niewielkiej ilości przeciwwskazań. Głównie jest to ciąża oraz zaawansowane lub ciężkie choroby, stanowiące przeciwwskazania do wszelkiego rodzaju zabiegów, nawet kosmetycznych. Aparat kontroluje ciśnienie iniekcji wstrzyknięcia preparatu (0-0,5 Mps), precyzyjnie reguluje głębokość iniekcji, automatycznie kontroluje ilość wstrzykiwanych dawek, posiada regulację przepływu i objętości podawanego CO2, a także precyzyjną regulację głębokości iniekcji. Wszystkie materiały wykorzystywane przy zabiegu są sterylne i jednorazowego użytku.

 

8. Innowacyjność.

Czy wiesz, że CarboxyTherapy TM jako jedyne urządzenie na rynku, posiada zaświadczenie o innowacyjności, wydane przez Państwową Naczelną Organizację Techniczną? Przedstawienie tego dokumentu z pewnością podniesie prestiż Twojego salonu w oczach Klientów. Zapewni Ci również bezkonkurencyjność, względem pozostałych salonów. Wydane przez nas zaświadczenie o innowacyjności przyczyni się również do zwiększenia prawdopodobieństwa uzyskania dotacji z Unii Europejskiej, na rozszerzenie działalności.

 

9. Kupuj bez pośredników.

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem. Zapewniamy korzystną cenę, najszybszy serwis, urządzenie na czas naprawy i stałe doradztwo wykwalifikowanych szkoleniowców naszej firmy. Zapewniamy również materiały reklamowo marketingowe, m.in. plakaty i ulotki dla Klientów Twojego salonu. Kupuj z pierwszego i pewnego źródła.

 

10. Kup CarboxyTherapy, a otrzymasz ekskluzywny prezent o wartości 3000 zł netto!

Tylko teraz, przy zakupie aparatu otrzymasz designerski i praktyczny stojak pod urządzenie. Stojak ten jest dedykowany pod aparat CarboxyTherapy TM, posiada uchwyt na pistolet, specjalne mocowanie urządzenia oraz miejsce na butlę z medycznym CO2.
Facebook
Do góry