Nożyczki Liftingujące

440x600

Nożyczki Liftingujące

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

15 800,00 zł
Product code: 1659

Nożyczki liftingujące to długo oczekiwane urządzenie oferujące zabiegi, które w sposób całkowicie nieinwazyjny i bezpieczny „wycinają” zmarszczki, napinają i ujędrniają skórę. Jest to urządzenie oferujące mistrzowskie, globalne zabiegi przeciwzmarszczkowe. Do tej pory nie istniał zabieg, który działa kompleksowo na skórę i mięśnie i daje spektakularne efekty w tak krótkim czasie. Przywraca on witalność i energię komórkom, stymuluje ich odnowę, wzmacnia i regeneruje mięśnie. Efekt jakiego nie zapewni żaden krem! Ten innowacyjny zabieg jest niezbędny w każdym gabinecie kosmetycznym.
Opis produktu

Nożyczki Liftingujące – wytnij zmarszczki !

Nożyczki liftingujące to długo oczekiwane urządzenie oferujące zabiegi, które w sposób całkowicie nieinwazyjny i bezpieczny „wycinają” zmarszczki, napinają i ujędrniają skórę.

Jest to urządzenie oferujące mistrzowskie, globalne zabiegi przeciwzmarszczkowe. Do tej pory nie istniał zabieg, który działa kompleksowo na skórę i mięśnie i daje spektakularne efekty w tak krótkim czasie. Przywraca on witalność i energię komórkom, stymuluje ich odnowę, wzmacnia i regeneruje mięśnie.

Efekt jakiego nie zapewni żaden krem! Ten innowacyjny zabieg jest niezbędny w każdym gabinecie kosmetycznym.

Spektakularne  rezultaty

Spłycone zmarszczki

Natychmiastowe napięcie skóry

Ujędrnione  ramiona

  

Urządzenie wykorzystuje zdolność naszego organizmu do samoregeneracji, aktywując procesy odnowy komórkowej. Jest to więc terapia naturalna i przyjazna dla pacjenta.

Nożyczki liftingujące emitują multipolarne fale radiowe i sześć skutecznych rodzajów bioprądów, które są także stosowane w medycynie i fizjoterapii. Każdy z nich charakteryzuje się różną częstotliwością, czasem trwania impulsu, przez co stymuluje regenerację skóry oraz mięśni na różnym poziomie.

Bioprądy wzmacniają mięśnie, polepszają ich jędrność i elastyczność. Zwiększenie masy mięśniowej automatycznie skutkuje polepszeniem napięcia i wygładzeniem skóry.

Biolifting polega na stymulacji zachodzącej na poziomie skóry właściwej.

Podczas bioliftingu następuje stopniowa odnowa komórek, które z różnych przyczyn uległy destrukcji. Zwiększa on syntezę kolagenu, elastyny i ATP redukując zmarszczki i przyczyniając się do ogólnej poprawy witalności i metabolizmu skóry. Biostymulajca poprawia także ruch limfy, oczyszcza dogłębnie skórę z zanieczyszczeń i resztek makijażu, polepszając jej koloryt oraz redukując cienie pod oczami.

 

Dodatkowy efekt wypełnienia zmarszczek otrzymujemy dzięki aplikacji multipolarnych fal radiowych, które aktywują wytwarzanie kolagenu i elastyny działając jak zastrzyk młodości.

Podczas zabiegu odczuwane jest przyjemne ciepło, gdyż podgrzewane są włókna kolagenowe, co wywołuje ich kurczenie, napinanie i regenerację. Pobudzone zostają fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu i elastyny, co zwiększa gęstość, elastczyność oraz napięcie skóry.

Skuteczność zabiegów potęgują także energie termoterapii, wiborterapii i chromoterapii, które są aplikowane jednocześnie z innymi energiami.

 

ZABIEGI

W trakcie zabiegu, który trwa około 30-50 minut pobudzany jest do regeneracji każdy punkt na twarzy, szyi i dekolcie. Na zakończenie liftingu kosmetyczka stosuje multipolarne fale radiowe.

Zabiegi oddziaływają na usprawnienie funkcji życiowych komórek. Podczas stymulacji pobudzane zostają naturalne możliwości naszego organizmu do walki z procesami destrukcyjnymi.

Znaczne napięcie i gładkość skóry jest odczuwalna i widoczna już po pierwszym liftingu.

W zależności od kondycji skóry wykonuje się serię około 3- 8 zabiegów.

 

EFEKTY

spłycenie zmarszczek

poprawa napięcia i elastyczności skóry

zwiększona gęstość skóry

redukcja opuchlizny

wygładzenie skóry

poprawa owalu twarzy

regeneracja skór trądzikowych

spłycanie rozstępów

rozjaśnienie przebarwień

regeneracja każdego punktu na twarzy

polepszenie dotlenienia i odżywienia

 

Programy: Multipolarne fale radiowe oraz Ems, bio-mikroprądy, mikroprądy, prąd biostymulujący, prądy Tens oraz prąd galwaniczny.

 

Unikalność i skuteczność Nożyczek Liftingujących polega na zastosowaniu różnych kształtów fal, które zostały opracowane przez specjalistów tak, aby zapewnić najwyższą efektywność i jednocześnie komfort. Nowatorskie zastosowanie kształtów fal jest sekretem urządzenia.

 

1. EMS -wzmacnia osłabione mięśnie i pomaga odbudować ich masę dając efekt liftingujacy. Zabieg pobudza tez cyrkulację krwi polepszając odżywienie i dotlenienie tkanek. Szybka mikropulsacja 50-200 razy na sekundę aktywuje rytmiczną pracę mięśni przez co następuje ich szybsza regeneracja.

2. BIO-MIKROPRĄDY – to mikroprądy o niskiej częstotliwości i 3 rodzajach kształtu fal, które automatycznie i naprzemiennie zmieniają się podczas zabiegu. Działają intensywnie regeneracyjnie, aktywują metabolizm komórkowy, nadają skórze elastyczność.

3. MIKROPRĄDY- przywracają równowagę bioelektryczną uszkodzonych komórek, zwiększają wytwarzanie ATP i kolagenu. Mikroprądy posiadają właściwości regeneracyjne oraz wzmacniające metabolizm skóry i tkanki mięśniowej. Pod wpływem mikroprądów następuje przyspieszenie odnowy komórkowej, a działanie liftingowe jest długotrwałe i efektywne.

4. PRĄD BIOSTYMULUJĄCY wywołuje skurcz mięśni w trakcie jego przepływu, a impulsy oddziaływają w krótkich odstępach czasu. Zabieg wzmacnia, tonizuje i ujędrnia mięśnie. Polepsza metabolizm w tkance mięśniowej oraz podnosi ukrwienie skóry w miejscu działania.

Program ten działa lekko drenażowo i jest też polecany dla cer wrażliwych i problematycznych.

5. PRĄDY TENS - stymulują pracę mięśni, regenerują skórę i tkankę mięśniową polepszając ich jędrność i napięcie. Poprawia się elastyczność skóry, która utraciła jędrność, wypłycają się zmarszczki oraz zmniejsza uczucie napięcia.

6. PRĄD GALWANICZNY ( +) – polaryzacja dodatnia

7. PRĄD GALWANICZNY ( -) – polaryzacja ujemna

Prąd galwaniczny polepsza penetrację aktywnych składników. Stosowany także do dezinkrastacji z użyciem soli fizjologicznej.

  

Opcjonalne wyposażenie:

Sonda Y - jej kształt sprawia, że jest także doskonała do zabiegów na ciało, w szczególności na ramiona i kolana. Sonda zakończona jest wypustkami. Działanie bioprądów wspomaga chromoterapia - kolor czerwony, która działa rewitalizująco, stymuluje cyrkulację krwi i pobudza metabolizm komórek skóry.

Przyjemny masaż daje doskonale efekty naprężenia ciała, redukuje zwiotczenie ramion intensywnie regenerując i wzmacniając mięśnie.

 

Sonda owalna jest przeznaczona do masażu na twarz, szyję, dekolt i ciało. Pozwala ona wykonać także masaż wibracyjny i termiczny. W krótkim czasie ujędrnia i regeneruje skórę oraz działa intensywnie liftingująco. Ze względu na dużą powierzchnię sondy zabieg nie musi być precyzyjny, jej powierzchnia oddziaływania skraca też czas zabiegu.

Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Nożyczki Liftingujące

Facebook
Do góry