ULMEA SMAS THERAPY - nowa technologia HIFU

440x600

ULMEA SMAS THERAPY - nowa technologia HIFU

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

55 000,00 zł
Product code: 3437

ULMEA SMAS THERAPY to innowacyjne urządzenie, które dzięki opatentowanym systemom zapewnia bezpieczną , efektywną i bezawaryjną pracę.
Opis produktu

Ulmea SMAS Therapy – nowa technologia HIFU

Hifu SMAS Therapy


W stosunku do innych, alternatywnych metod, Ulmea HIFU umożliwia znacznie głębszą penetrację tkanki – wiązka dociera aż do warstwy SMAS!

Technologia skoncentrowanej wiązki ultradźwięków to jedna z najskuteczniejszych, nieinwazyjnych metod walki z wiotkością skóry w obrębie twarzy i ciała. Po wykonaniu zabiegu pacjent od razu może wrócić do swoich codziennych czynności, ciesząc się pierwszymi efektami już po 1,5h po wykonaniu zabiegu!

 
 Zabieg skoncentrowaną wiązką ultradźwięków polega na wytworzeniu szeregu punktów, w których następuje nagły skok temperatury powyżej 60°C. Doprowadzamy dzięki temu do silnego skrócenia włókna kolagenowego, oraz stymulacji fibroblastów do produkcji nowego kolagenu. Wzmożona regeneracja i przebudowa tkanki obserwowana jest przez kolejny rok dając efekt silnego liftingu i napięcia skóry w miejscu zabiegowym.
Technologia HIFU
HIFU terapia SMAS
Ulmea SMAS Therapy umożliwia wykonanie punktów odparowania na różnych głębokościach tkanki – od 1,5mm docierając do wierzchnich warstw skóry właściwej, do 4,5mm powodując koagulację tkanki na poziomie warstwy SMAS. Ponadto Ulmea wyposażona jest w kartridż 13mm, umożliwiający efektywną redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Zalety terapii Ulmea HIFU

HIFU wskazania

Intuicyjny interfejs

Ulmea posiada jeden z najbardziej intuicyjnych systemów zabiegowych na rynku. Operator ma możliwość pełnej regulacji wartości energii, odstępów między punktami koagulacji oraz długości linii. Ponadto wykorzystanie systemu PRS ® wpływa na redukcję odczuć bólowych pacjenta podczas wykonywania zabiegu.

Urządzenie umożliwia nam stworzenie 5 gotowych programów zabiegowych, które w znaczący sposób przyspieszają i ułatwiają pracę operatora.

Efekty po zabiegach ULMEA HIFU SMAS THERAPY

efekty zabiegowe HIFU efekty po HIFUefekty po HIFU
Specyfikacja techniczna

Typ energii

Ultradźwięki

Zasilanie

100-230V, 50/60Hz

Wyświetlacz

Kolorowy, dotykowy 8’

Energia

0,2-2J (skok co 0,1 J)

Ilość impulsów kartridża

10 000

Odstępy między wiązkami

1,0 - 2,0 mm (skok co 0,5mm)

Wymiary

37 x 31 x 15,5 cm

Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: ULMEA SMAS THERAPY - nowa technologia HIFU

Facebook
Do góry