Endermologia - NLL+ Nieinwazyjna Lipoliza Laserowa

440x600

Endermologia - NLL+ Nieinwazyjna Lipoliza Laserowa

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

49 999,00 zł
Product code: 2598

NLL + jest przełomem w dziedzinie estetyki ciała. Wykorzystuje aż 6 technologii dając nam wyjątkowe możliwości kształtowania ciała, ujędrniania skóry i likwidacji cellulitu.
Opis produktu

nll+

NLL + jest przełomem w dziedzinie estetyki ciała. Wykorzystuje aż 6 technologii dając nam wyjątkowe możliwości kształtowania ciała, ujędrniania skóry i likwidacji cellulitu. Dzięki użyciu różnych technologii możemy stosować zabiegi łączone, dające możliwie najlepsze rezultaty dla każdego indywidualnie. Możemy skutecznie uporać się z miejscowo zlokalizowaną tkanką tłuszczową, wiotką skórą, problemami z krążeniem i przepływem limfy.

 • NLL+ to rewolucyjne urządzenie służące do modelowania sylwetki.

  Wykorzystuje 6 technologii takich jak:

  - masaż próżniowy

  - mechaniczne rolki

  - fale radiowe

  - fale infrared

  - ultradźwięki (o niskiej częstotliwości 40,5 KHz i 28KHz)

  - zimny laser 635nm

  Zabieg Masażu Próżniowego urządzeniem NLL+ jest jednym z najlepszych sposobów zwalczania cellulitu i modelowania sylwetki. Dzięki działaniu podciśnienia i mechanicznej stymulacji skóry za pomocą rolek, już po kilku zabiegach wyraźnie poprawia się kształt ciała: zmniejsza się miejscowe nagromadzenie tłuszczu, polepsza się elastyczność skóry i napięcie mięśni, blizny i rozstępy stają się mniej widoczne. Drenaż limfatyczny aktywuje pracę układu żylnego i limfatycznego, powodując usunięcie toksyn oraz zalegających płynów z organizmu, zmniejszając obrzęki kończyn dolnych. Masaż próżniowy ma również szerokie zastosowanie w terapiach fizjoterapeutycznych. Zabieg jest wykonywany w specjalnym kostiumie, aby nie dopuścić do uszkodzenia skóry i zapewnić równomierny poślizg rolek.

  Energia fal radiowych rozgrzewa włókna kolagenowe do 45-600C, czego efektem jest przebudowa kolagenu, a w konsekwencji poprawa jakości skóry bez uszkodzenia naskórka. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenianie, odżywienie oraz mikrocyrkulację., a co za tym idzie zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry oraz poprawia kształt sylwetki, zmniejsza się miejscowe nagromadzenie tłuszczu, a zmarszczki, blizny i rozstępy stają się mniej widoczne.

  Ponadto głębokie kontrolowane podgrzewanie podskórnych warstw tłuszczu, napinanie tkanek oraz przyspieszanie krążenia krwi umożliwiają drenaż złogów tłuszczu przez układ limfatyczny, dzięki czemu cellulit ulega zmniejszeniu.

  Fale infared, podobnie jak fale radiowe rozgrzewają skórę. Promieniowanie podczerwone ulega prawie w całości absorpcji i zamianie w ciepło w powierzchniowych warstwach skóry, a co za tym idzie sprzyja „upłynnieniu” tkanki tłuszczowej i przyspieszeniu przemiany materii.

  Metody ultradźwiękowe niszczą tkankę tłuszczową, nie uszkadzając tkanek ją otaczających, naczyń krwionośnych ani nerwów. Głowica z ultradźwiękami akustycznymi o mocy 40,5KHz lub 28KHz wprowadza komórki tłuszczowe w wibracje powodując wewnętrzne pękanie adipocytów i rozpuszczanie ich w glicerol i wolne kwasy  tłuszczowe.

  Błony komórek tłuszczowych zostają rozerwane, a uwolniony „tłuszcz” dostaje się do przestrzeni międzykomórkowych, skąd następnie zostaje przetransportowany przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby, gdzie jest metabolizowany. Transport do wątroby wspomagany jest przez podciśnienie, fale radiowe oraz zimny laser.

  Zimny laser to innowacyjna technologia laserowa przeznaczona do nieinwazyjnej lipolizy laserowej. Urządzenie emituje światło o długości fali 635nm, które przenika głęboko warstwy skóry i działa jedynie na komórki tłuszczowe. Promienie lasera wnikają przez skórę i zatrzymują się w tkance tłuszczowej, omijają znajdujące się tam naczynia krwionośne i nerwy, a swoje działanie ograniczają jedynie do tkanki tłuszczowej. Dzięki wysoce selektywnemu działaniu doprowadzają do obkurczenia komórek tkanki tłuszczowej i wyrzuty zawartych w nich a na zewnątrz do przestrzeni międzykomórkowej. Obkurczone adipocyty zmniejszają swoja objętość – proces podobny jest do procesu suszenia winogron w celu uzyskania rodzynek. 

Zastosowanie
 • Usuwanie zmarszczek
 • Zagęszczanie skóry
 • Lifting skóry
 • Pielęgnacja skóry w okolicy oka
 • Wygładzenie powierzchni skóry
 • Redukcja lokalnie zlokalizowanej tkanki tłuszczowej
 • Zmniejszanie obwodów ciała
 • Redukowanie cellulitu wodnego i tłuszczowego
 • Endermomasaż
Specyfikacja techniczna

Parametry techniczne

Sterowanie

kolorowy, dotykowy LCD 10,4 cala

Sterowanie głowic

wyświetlacze LCD 1,9 i 2,4 cala

Puls podciśnienia

0,5 s - 7,5 s

Podciśnienie

bezwzględne - 10 kPa - 80 kPa

względne - 20 kPa - 90 kPa

Prędkość rolek

0 - 36 obrotów na minutę

tryby pracy rolek

2

Bezpieczeństwo

autotest urządzenia przy starcie

Częstotliwość RF

20 MHz CRF

Moc RF

60 J

Fala lasera

635 nm ; 940 nm

Max moc lasera

20 W

Ilość głowic

4

Pole pracy głowic

4 mm x 7 mm ; 8 mm x 25 mm ;

30 mm x 50 mm ; 40 mm x 60 mm

Recenzje (5)

Recenzje klientów

super sprzęt Review by Be Beautiful, Kraków
Spokojnie mogę polecić endermologię nll+. Jestem bardzo zadowolona z zakupu sprzętu, który po niespełna pół roku się zwrócił. Szkolenie i cała współpraca z Polskim Centrum na równie wysokim poziomie. Oby tak dalej, to nie będą to moje ostatnie zakupy.
Pozdrawiam
Weronika (Dodano 08-07-2015)
Bardzo polecam Review by Rose
Bardzo polecam ten sprzęt. Kupiłam go jeszcze w ubieglym roku ale chciałam go ocenić kiedy sezon zabiegów wyszczuplających rozpocznie się na dobre. Mam już kilka Pań po skończonej serii zabiegów i efekty są niesamowite. Bardzo mnie to cieszy bo wydałam na zakup sprzetu część swoich oszczędności. Najważniejsze zalety to przede wszystkim skuteczność i łatwość obsługi. Jestem bardzo zadowolona z tej decyzji (Dodano 26-05-2015)
9/10 Review by Justyna Tracz
Jestem bardzo zadowolona z zakupu tego urządzenia. Zabiegi z użyciem NLL+ są bardzo skuteczne i klientki bardzo chętnie z nich korzystają. Sprzęt nie ma w zasadzie żadnych wad oprócz (dla mnie) troche za wysokiej ceny. Wiem, że urządzenia podobnej klasy i zastosowń potrafią być o wiele droższe, ale tak czy inaczej był to dla mnie spory wydatek. Przy ciekawej możliwości finansowania, np. leasingu, warto go kupić. (Dodano 06-05-2015)
Rewelacja Review by Katarzyna, La Bella Vita
Mam wrażenie, że mamy do czynienia z kolejnym przełomem w nieinwazyjnych zabiegach modelujących sylwetkę. Efekty zabiegów na NLL+ są naprawdę niesamowite. Byłam zachwycona działaniem IR + Lipo + Dermo, ale ta technologia zupełnie mnie zaskoczyła! (Dodano 20-04-2015)
Niesamowite efekty Review by Misia
Chciałam sprawdzić najpierw czy ten sprzęt w ogóle działa. Jestem po serii zabiegów i staram się właśnie o lising na NLLa. (Dodano 17-04-2015)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Endermologia - NLL+ Nieinwazyjna Lipoliza Laserowa

Facebook
Do góry