MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA 4w1 BN-904L

440x600

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA 4w1 BN-904L

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

1 699,00 zł
Product code: 2754

Profesjonalne urządzenie do przeprowadzania zabiegów: mikrodermabrazji, ultradźwięków oraz peeleingu kawitacyjnego

Opis produktu

Nasze profesjonalne urządzenia do salonów kosmetycznych spełniają najwyższe standardy oraz perfekcyjnie wykonują specjalistyczne zabiegi pielęgnacyjne i terapeutyczne.

Aparat Mikrodermabrazja Diamentowa 4w1 BN-904L oprócz mikrodermabrazji wykonuje: ultradźwięki, peeling kawitacyjny oraz zabieg schładzania. Cztery nowe zabiegi wzbogacą ofertę salonu. Klienci docenią rewelacyjne rezultaty i zapewnią darmową reklamę.

Samo urządzenie jest ma elegancką stylistykę, jest funkcjonalne oraz łatwe w obsłudze. W zestawie znajduje się również głowica chłodząca, której zadaniem jest łagodzenie końcówek nerwowych, a przez to wszelkiego rodzaju podrażnień i zaczerwienień skóry. Głowica chłodząca także świetnie zamyka pory.

Dodatkowym atutem urządzenia jest dwuletnia gwarancja, która pozwoli na jego optymalne użytkowanie.

Klienci docenią rewelacyjne rezultaty i zapewnią darmową reklamę. Sprawdź co potrafi  Mikrodermabrazja Diamentowa 4w1 BN-904L!

Funkcje:

 • Mikrodermabrazja diamentowa (w zestawie 2 pióra, 8 końcówek diamentowych oraz jedna gładka do masażu) 
 • Ultradźwięki / ultrasonoforeza
 • Skin Scrubber (peeling kawitacyjny)
 • Cold
Zastosowanie

MIKRODERMABRAZJA

Technikę dermabrazji mikrokrystalicznej opracował 20 lat temu włoski inżynier Florence Mattioli. Początkowo wykorzystywana wyłącznie w gabinetach dermatologicznych, technika ta stopniowo zaczęła zdobywać popularność w salonach kosmetycznych. Określana jest mianem najlepszej metody na piękno poprzez medycynę. Przez kilka lat technikę dermabrazji mikrokrystalicznej doskonalono w Europie. Znane są tysiące przypadków udanych kuracji, a osiągane efekty są bardzo zadowalające. 

Obecnie przedstawiamy aparat do dermabrazji diamentowej, będącej twórczym udoskonaleniem dermabrazji mikrokrystalicznej. Dermabrazja diamentowa to bezinwazyjny zabieg wygładzania skóry przy użyciu sterylnych ostrzy diamentowych, które ścierają wierzchnią warstwę skóry. Starte resztki, brud i martwy naskórek są automatycznie odsysane. Zabieg pozwala usunąć złuszczenia, nierówności, skazy, zmarszczki oraz niepożądane przebarwienia skóry. 

Umiarkowane użycie dermabrazji diamentowej w połączeniu z kosmetykami przenikającymi głęboko przez naskórek do warstwy skóry właściwej pomaga uzupełnić poziom naturalnych składników odżywczych, przywrócić aktywność skóry i ją wzmocnić. Skóra po zabiegu dermabrazji mikrokrystalicznej jest zazwyczaj zdrowa, lśniąca i piękna. 

ULTRADŹWIĘKI

Funkcja ultradźwiękowa. Wykorzystanie wibracji ultradźwiękowych o częstotliwości miliona drgań na sekundę (1 MHz). Fala ultradźwiękowa stymuluje tkankę i poprawia przenikalność błon dla kolagenu, wygładzając zmarszczki, eliminując linie i ujędrniając skórę, co nadaje jej młodszy i zdrowszy wygląd.

Ultradźwięki wytwarzają ciepło pochodzące z tarcia, które poprawia cyrkulację krwi, odpręża mięśnie i pomaga rozbijać cellulit, usuwając nadmiar tłuszczu. Urządzenie z 2 sondami umożliwia bezinwazyjny lifting, wygładza i wzmacnia skórę przy użyciu wibracji ultradźwiękowych. 

PEELING KAWITACYJNY

Skin scrubber - peeling kawitacyjny (Ultrasonic peeling) jest to nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji bez efektów ubocznych. Zabieg ten polega na oczyszczeniu skóry poprzez fale ultradźwiękowe, pozwala więc na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.

Peeling kawitacyjny jako system działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje bez użycia prądu elektrycznego. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez jej błyskawiczne i efektywne odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest zauważalnie odnowiona i odświeżona skóra.

Jest to zabieg bezbolesny, zwykle odczuwany jako przyjemny. Kawitacja pozytywnie działa również na głębsze warstwy naskórka, stanowi doskonały wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych (eksfoliacja kwasami i/lub sonoforeza i jonoforeza i inne). 

Specyfikacja techniczna

Parametry techniczne urządzenia:

 • Moc pompy: 68cmHg 
 • Częstotliwość ultradźwięków: 1MHz 
 • Częstotliwość peelingu: 28kHz 
 • Zasilanie: 220V 
 • Pobór mocy: 110W 
 • Waga: 7kg 
 • Wymiary urządzenia: 34.5x29x15cm 
 • Wymiary opakowania: 37x36x29cm 
 • Gwarancja: 2 lata
Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA 4w1 BN-904L

Facebook
Do góry