MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA 3W1 BN-108L

440x600

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA 3W1 BN-108L

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

749,00 zł
Product code: 2810

Przenośne, wielofunkcyjne urządzenie do przeprowadzania zabiegu mikrodermabrazji diamentowej z dodatkowymi opcjami vacum i spray

Opis produktu

Urządzenie kosmetyczne Mikrodermabrazja Diamentowa 3w1 BN-108L to najnowsze na rynku aparat wykonujący trzy cieszące się wielkim powodzeniem na rynku zabiegi: mikrodermabrazję diamentową oraz vacum i spray.

Technika w dziedzinie kosmetologii nieustannie się rozwija, dlatego nie można zostać w tyle. Proponowany sprzęt kosmetyczny Mikrodermabrazja Diamentowa 3w1 BN-108L pozwoli Ci dotrzymać kroku innowacjom oraz oferować klientom najlepsze usługi pielęgnacyjne i terapeutyczne. Zabieg mikrodermabrazji diamentowej wykonywany przez aparat BN-108L to gwarancja perfekcyjnych efektów. 

Biały kolor urządzenia z delikatnymi błękitnymi akcentami z pewnością efektownie wpisze się w stylistykę Twojego salonu rodu lub gabinetu medycyny estetycznej. Dodatkowo po otwarciu kopułki przydatne przy zabiegach lusterko, dzięki czemu urządzenie świetnie nadaje się także do domowego użytku. 

Funkcje: 

 • Mikrodermabrazja diamentowa- w zestawie 2 pióra, 9 końcówek diamentowych, w tym jedna masująca
 • Spray
 • Vacum
Zastosowanie

MIKRODERMABRAZJA

Technikę dermabrazji mikrokrystalicznej opracował 20 lat temu włoski inżynier Florence Mattioli. Początkowo wykorzystywana wyłącznie w gabinetach dermatologicznych, technika ta stopniowo zaczęła zdobywać popularność w salonach kosmetycznych. Określana jest mianem najlepszej metody na piękno poprzez medycynę. Przez kilka lat technikę dermabrazji mikrokrystalicznej doskonalono w Europie. Znane są tysiące przypadków udanych kuracji, a osiągane efekty są bardzo zadowalające. 

Obecnie przedstawiamy aparat do dermabrazji diamentowej, będącej twórczym udoskonaleniem dermabrazji mikrokrystalicznej. Dermabrazja diamentowa to bezinwazyjny zabieg wygładzania skóry przy użyciu sterylnych ostrzy diamentowych, które ścierają wierzchnią warstwę skóry. Starte resztki, brud i martwy naskórek są automatycznie odsysane. Zabieg pozwala usunąć złuszczenia, nierówności, skazy, zmarszczki oraz niepożądane przebarwienia skóry. 

Umiarkowane użycie dermabrazji diamentowej w połączeniu z kosmetykami przenikającymi głęboko przez naskórek do warstwy skóry właściwej pomaga uzupełnić poziom naturalnych składników odżywczych, przywrócić aktywność skóry i ją wzmocnić. Skóra po zabiegu dermabrazji mikrokrystalicznej jest zazwyczaj zdrowa, lśniąca i piękna. 

VACUM 

Podciśnienie (ssanie) jest wykorzystane do masażu próżniowego zapewniającego lepsze ukrwienie powierzchni skóry i ogólną poprawę krążenia w obszarze przeprowadzonego zabiegu, a także służy do zamykania porów oraz usuwania zanieczyszczeń skóry pochodzenia komórkowego. Pomocne w głębokim oczyszczaniu skóry.

SPRAY

Nadciśnienie, które może być użyte do rozpylania płynów takich jak toniki, wody lub olejki zapachowe czy inne preparaty kosmetyczne ( np. preparaty do opalania natryskowego) oraz do nawilżania metodą zimnego natrysku.

Specyfikacja techniczna

Parametry techniczne urządzenia:

 • Moc pompy: 58cmHg 
 • Zasilanie: 220V 
 • Pobór mocy: 22W 
 • Waga: 3kg 
 • Szerokość 20cm
 • Głębokość 19cm
 • Wysokość 11cm
 • Wymiary opakowania: 29x24x18cm 
 • Gwarancja: 2 lata
Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA 3W1 BN-108L

Facebook
Do góry