MAKIJAŻ PERMANENTNY - SZKOLENIE II. STOPNIA (KOREKTA ŹLE WYKONANEGO MAKIJAŻU)

440x600

MAKIJAŻ PERMANENTNY - SZKOLENIE II. STOPNIA (KOREKTA ŹLE WYKONANEGO MAKIJAŻU)

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

5 999,01 zł
Product code: 2873

Szkolenie II. stopnia z Makijażu Permanentnego przeprowadzane jest na podstawie protokołów zabiegowych najbardziej renomowanej firmy na świecie - Biotouch Inc. USA

Szkolenie dla osób już wykonujących makijaż permanentny

Opis produktu

OFERTA DOTYCZY

    • Jednodniowego kursu Makijażu Permanentnego II. stopnia, który przeprowadzany jest w profesjonalnym Centrum Szkoleniowym, na podstawie ogólnoświatowych protokołów zabiegowych amerykańskiej firmy BioTouch Inc. USA.

O ZABIEGU TRWAŁEJ MIKROPIGMENTACJI:

Makijażem permanentnym nazywamy makijaż trwały, który utrzymuje się od jednego roku do kilku lat, w zależności od osobistych uwarunkowań (typ i koloryt skóry). Jest całkowicie bezpieczny, i bardzo często porównywany do tatuażu skóry, z tą różnicą iż jest wykonywany za pomocą specjalnych ziołowych barwników, które wnikają w płytszą warstwę naskórka, niż w przypadku tradycyjnego tatuażu.

Makijażem permanentnym można w bezpieczny sposób i mało inwazyjny zniwelować defekty skóry powstałe na skutek bielactwa, wyrównać asymetrię, wyretuszować blizny i przebarwienia.

Ze względu na swoje szerokie spektrum działania i bezpieczeństwo, wykazuje małą ilość przeciwwskazań (choroby nowotworowe, zaawansowana cukrzyca, ciąża i okres karmienia, hemofilia, czynne zmiany skórne w okolicy poddanej zabiegowi, łuszczyca, a także przyjmowanie leków sterydowych ze względu na trudność w gojeniu się ran).

Przystąpienie do zabiegu wymaga niewielkich przygotowań, należy wyeliminować możliwość zakażenia się opryszczką podczas zabiegu, stosując na kilka dni przed i po zabiegu mikropigmentacji ust, leki antywirusowe np. Heviran. Ze względu na wielokrotne nakłucia igłą podczas zabiegu można odczuwać delikatny dyskomfort, linergistka na bieżąco znieczula obszar zabiegowy stosując specjalistyczne preparaty, minimalizując odczucia bólowe.

Zabieg powinien wykonywać tylko i wyłącznie przeszkolony personel z certyfikatem, pracujący na najlepszej jakości barwnikach, które posiadają wszelkie atesty oraz spełniają normy unii europejskiej, w ten sposób gwarantujemy klientce trwałość i żywotność makijażu.

Przed przystąpieniem do zabiegu kosmetyczka dezynfekuje skórę pacjenta, końcówkę urządzenia oraz stosuje sterylne jednorazowe igły. Po zabiegu może wystąpić lekki obrzęk i zaczerwienienie, które znika do kilku godzin. Najczęściej w okolicy ust mogą pojawić się również delikatne strupki, których nie wolno samodzielnie odrywać i usuwać. Aby przyspieszyć proces gojenia się ran należy używać maści i kremów na bazie witaminy A. Już po kilku dniach od zabiegu zauważalne jest delikatne złuszczanie naskórka, które jest procesem naturalnym i pożądanym, zaś wykonany makijaż ulega niewielkiemu wybarwieniu.

Po około 4-6 tygodni należy wykonać korektę, która jest wliczona w cenę zabiegu. Makijaż po okresie 2-3 lat zaczyna blednąć, co jest kwestią indywidualną i zależy od wielu czynników, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Wpływ na to mają nadmierne ekspozycje słoneczne oraz częste poddawanie się zabiegom złuszczającym. Zalecane jest w takiej sytuacji wykonanie zabiegu przypominającego w celu spotęgowania intensywności barwnika.

OPIS KURSU - NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Dzięki szkoleniu makijażu permanentnemu II Stopnia, skutecznie zgłębicie Państwo swoją wiedzę na temat zaawansowanych technik kamuflażu i korekty. Nauczycie się zaawansowanych technik usuwania pigmentu dzięki zastosowaniu wytrawiacza pigmentu ze skóry, jak też dowiecie się w jaki sposób skutecznie kamuflować źle wykonany makijaż permanentny, dowiecie się jak  przywracać odpowiedni koloru pigmentu w skórze i wyjaśnimy dlaczego pigmenty wybijają się na kolor pomarańczowy, różowy, fioletowy, niebieski.

Specyfikacja techniczna

Parametry techniczne:

  • Częstotliwość – od 60b/s do 170b/s
  • Napięcie – 230V
  • Moc – 20W
  • Laser 650nm
  • Moc lasera 3mW 
Recenzje (2)

Recenzje klientów

Super Review by Kaja, K&J
Wszystko w najlepszym porządku! Szkolenie i urządzenie absolutnie świetne. Całość współpracy z przedstawicielem firmy (Panią Martą) zaskakująco dobra. Polecam (Dodano 27-05-2015)
10/10 Review by Daria, Kraków
Jestem po świeżo zakończonym kursie i mile się zaskoczyłam. Myślałam, że będzie mi to szło opornie, a okazało się, że mam nawet do tego talent. Pani Marzena(Szkoleniowiec) to prawdziwa profesjonalistka z dużym doświadczeniem. Urządzenie jest ładne, proste w obsłudze, a rączki leżą bardzo dobrze w dłoni. (Dodano 04-05-2015)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: MAKIJAŻ PERMANENTNY - SZKOLENIE II. STOPNIA (KOREKTA ŹLE WYKONANEGO MAKIJAŻU)

Facebook
Do góry