LumiSCAN® gen.3.0. - multispektralna analiza skóry twarzy

440x600

LumiSCAN® gen.3.0. - multispektralna analiza skóry twarzy

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

39 800,00 zł
Product code: 4982

lumiSCAN gen. 3.0. to pierwsze w Polsce narzędzie diagnostyczne i sprzedażowe dla kosmetologa. Ta innowacyjna technologia skanuje twarz pacjenta, wykorzystuje obrazowanie multispektralne, wykonuje pomiar podstawowych parametrów skóry, aby ostatecznie przeprowadzić komputerową analizę. 


Dzięki tak przeprowadzonej dermokonsultacji kosmetolog może w sposób fotograficzny zobrazować pacjentowi mankamenty jego skóry, zaś komputerowa analiza generuje szczegółowe dane o skórze pacjenta – niezbędne do zaplanowania rzetelnej terapii naprawczej. 

Opis produktu
Czy wiesz, że...
Urządzenia do analizy skóry dzielą się na trzy generacje?
I generacja to proste urządzenia manualne.
Kosmetolog w szybki i mało skomplikowany sposób dokonuje podstawowych pomiarów: wilgotności skóry, poziomu natłuszczenia oraz jej elastyczności. Analiza pozwala na rekomendowanie produktów do codziennej pielęgnacji i ochrony skóry pacjenta.
II generacja to urządzenia wykorzystujące skan twarzy.
Jest to kompleksowa analiza, która pozwala na precyzyjną ocenę stanu skóry pacjenta. Skóra analizowana jest pod kątem wielkości przebarwień, plam posłonecznych i starczych, głębokości zmarszczek, wielkości i stanu porów, jak również obszarów zaczerwienionych (szczegółowa ocena naczyń krwionośnych). Dzięki temu kosmetolog może zaplanować rzetelną procedurę zabiegową mającą na celu poprawę wyglądu pacjenta, a także zalecić określone terapie profilaktyczne.
III generacja to urządzenia, które wykorzystują pomiar manualny, skan twarzy oraz komputerową analizę do uzyskania bardzo szczegółowych danych o skórze pacjenta.
Technologia ta poza wyjątkowo szczegółową analizą skóry, umożliwia również tworzenie rejestru, obrazowanie twarzy 3D, porównanie zdjęć przed i po zabiegu, wydrukowanie raportów i zdjęć z analizy oraz obrazowanie multispektralne.
Czym jest technologia
?
Technologia lumiSCAN® to analiza skóry trzeciej generacji.
Stanowi doskonałe narzędzie dla nowoczesnego salonu kosmetycznego, któremu zależy na innowacyjnej ofercie. Umożliwia zaplanowanie terapii naprawczej w oparciu o szczegółowe dane o skórze pacjenta, monitorowanie postępów, archiwizowanie danych, a także weryfikowanie skuteczności wielu nowych urządzeń pojawiających się na rynku medycyny estetycznej i kosmetologii.

Przykładowe problemy skóry

plamy pigmentacyjne


rozszerzone naczynia krwionośne


nadmierna ilośc sebum


obecność porfiryn

Jak działa ?
LumiScan® to jedno z najbardziej zaawansowanych, a zarazem najprostszych urządzeń do analizy skóry na świecie. System zaledwie w pięciu krokach przeprowadza kosmetologa przez całą procedurę szczegółowej analizy:
1. Krok pierwszy
stworzenie kartoteki pacjenta

Od tej pory wyłącznie w Twoim salonie klient będzie mógł prześledzić historię zmiany swojego wyglądu. Kartoteka pacjenta to zbiór danych, archiwizowanych już od pierwszej wizyty, w której łatwo można prześledzić historię postępów terapii oraz zmianę stanu skóry.
2. Krok drugi
wykonanie skanu twarzy technologią visionSCAN 3D™

Technologia ta umożliwia wykonanie obrazowania w trzech płaszczyznach. Dzięki temu rozwiązaniu - urządzenie skanuje nie tylko część frontalną twarzy ale również jej profile. VisionScan 3D™ to gwarancja analizy każdego obszaru skóry twarzy.
3. Krok trzeci
obrazowanie multispektralne NL SL PL UV

Urządzenie nakłada na skan twarzy pacjenta specjalistyczne światła, które umożliwiają dostrzeżenie zmian niewidocznych dla oka. Kosmetolog ma możliwość otwarcia skanów twarzy aż w czterech oknach, porównać je ze sobą i dokonać analizy pod kątem wielkości przebarwień, plam posłonecznych, głębokości zmarszczek, wielkości i stanu porów, jak również obszarów zaczerwienionych (szczegółowa ocena naczyń krwionośnych).
4. Krok czwarty
wykonanie pomiaru technologią touchSCAN™ oraz uruchomienie komputerowej analizy skóry w oparciu o uzyskane wcześniej wyniki

Uzyskane wyniki umożliwiają wygenerowanie bardzo szczegółowych danych o skórze pacjenta. Zakładka ogólna wskazuje poziom nawilżenia skóry oraz jej fototyp, obiektywny wiek skóry pacjenta, rodzaj cery, problemy skórne w formie diagramu, a także sugerowane terapie. Poza tym kosmetolog ma dostęp do ośmiu zakładek porównawczych: rodzaj, typ i koloryt skóry, analiza porów, zmarszczek, przebarwień, naczyń, obecności porfiryn, oraz poziomu natłuszczenia skóry, które może wydrukować i przekazać pacjentowi w formie papierowej lub elektronicznej jako podsumowanie wizyty.
5. Krok piąty
analiza porównawcza twarzy z różnych wizyt

System archiwizuje zdjęcia oraz wyniki analiz ze wszystkich wizyt pacjenta. Dzięki temu kosmetolog może na bieżąco śledzić poprawę wyglądu stanu skóry swojego klienta oraz planować kolejne etapy pielęgnacji w oparciu o uzyskane już efekty zabiegów. Funkcja ta służy również do weryfikacji skuteczności urządzeń oraz terapii kosmetycznych.
Dlaczego warto zainwestować w technologię
?
1
80% pacjentów deklaruje, że chciałoby poddać się komputerowej analizie skóry.
Zabieg ten jest szybki, przyjemny, nieinwazyjny, a jego efekty potrafią naprawdę zaskoczyć.
2
99% salonów kosmetycznych nie posiada w swojej ofercie komputerowej analizy skóry.
Jeżeli lubisz być o krok przed konkurencją – ta technologia jest stworzona właśnie dla Ciebie.
3
86% klientów uzna Twój salon za innowacyjny.
Klienci chętniej wybierają gabinety, w których stosuje się innowacyjne rozwiązania.
4
61% gabinetów w 2023 roku będzie wykorzystywać komputerową analizę
skóry podczas pierwszej wizyty pacjenta.
Zostań prekursorem tej technologii w swoim mieście już dzisiaj.
5
1% wszystkich aparatów do analizy skóry stanowią urządzenia 3 generacji.
Komputerowa analiza LumiScan® gen.3.0 to najbardziej zaawansowana technologia na świecie.
6
100% klientów poleci ten zabieg swoim znajomym i rodzinie.
Nowości, ciekawostki i innowacje chętnie są przekazywane bliskim osobom.
Jakie problemy można zdiagnozować za pomocą
?

rozszerzone naczynia krwionośne


obecność porfiryn


rozszerzone pory


plamy pigmentacyjne


nadmierna ilośc sebum


zmarszczki


Szczegółowa analiza zanieczyszczenia skóry u różnych pacjentów
Analiza ogólna
 • pięć poziomów nasilenia problemów cery (naczyniowej oraz trądzikowej)
 • trzy poziomy nawilżenia
 • wykres aktualnego typu skóry
 • fototyp skóry
 • przedstawienie problemów skórnych w formie diagramu
 • rzeczywisty wiek skóry
 • zalecane technologie
 • zalecenia po konsultacji
 • podsumowanie wszystkich etapów analizy
Co wyróżnia spośród aparatów konkurencyjnych
1
LumiScan® to analiza skóry 3.generacji.

Urządzenia te stanowią 1% wszystkich aparatów dostępnych na światowym rynku medycyny estetycznej i kosmetologii
 
I generacja to proste urządzenia manualne.
Kosmetolog w szybki i łatwy sposób dokonuje podstawowych pomiarów: wilgotności skóry, poziomu natłuszczenia oraz jej elastyczności. Analiza pozwala na rekomendowanie produktów do codziennej pielęgnacji i ochrony skóry pacjenta.
 
 
II generacja to urządzenia wykonujące skan twarzy.
Jest to kompleksowa analiza, która pozwala na precyzyjną ocenę stanu skóry pacjenta. Skóra analizowana jest pod kątem wielkości przebarwień, plam posłonecznych i starczych, głębokości zmarszczek, wielkości i stanu porów, jak również obszarów zaczerwienionych (szczegółowa ocena naczyń krwionośnych).
Dzięki temu lekarz bądź kosmetolog może zaplanować rzetelną procedurę zabiegową mającą na celu poprawę wyglądu pacjenta, a także zaplanować terapie profilaktyczne.
 
III generacja to urządzenia, które wykorzystują pomiar manualny, skan twarzy oraz komputerową analizę do uzyskania bardzo szczegółowych danych o skórze pacjenta.
Technologia ta poza analizą skóry, umożliwia również tworzenie rejestru pacjentów, obrazowanie twarzy w modelu 3D, porównywanie zdjęć przed i po zabiegu, wydrukowanie raportów i zdjęć z analizy oraz obrazowanie multispektralne.
 
Szczegółowa analiza problemów skóry u różnych pacjentów
rozszerzone pory

cienie pod oczami

Przykładowe analizy porównawcze przed i po zabiegu

oczyszczanie wodorowe AquaPeel H2®

zamykanie naczyń technologią VeinMaster®

laserowy peeling węglowy NanoPuls®

zabieg technologią Ulmea Oxygen Therapy®

Decydując się za inwestycję w urządzenie do analizy skóry trzeciej generacji dołączysz do grona najlepszych klinik, które stanowią zaledwie
1% wszystkich gabinetów w Polsce.
2
LumiScan® to jedno z najprostszych urządzeń do analizy skóry na świecie.

System krok po kroku przeprowadza kosmetologa przez procedurę szczegółowej analizy. Dzięki temu cały zabieg jest wyjątkowo prosty, zaś program łatwy do nauczenia.
 • 5 kroków szczegółówej analizy skóry
 • dane pacjenta
 • rejestracja pacjenta
ustawienia stref analizy skóry

zakładka porównawcza analiz z różnych okresów

przykładowa analiza skóry

Interface urządzenia został zaprojektowany w taki sposób, aby był czytelny i intuicyjny, zaś liczba opcji zabiegowych dla kosmetologa została ograniczona jedynie do tych, które mają istotne znaczenie przy komputerowej analizie skóry (brak funkcji, które utrudniają obsługę urządzenia, nie są ważne dla kosmetologa z punktu widzenia rzetelnie stawianej diagnozy).
3
LumiScan® to doskonały stosunek ceny do jakości!

Innowacyjna technologia, niski koszt zakupu urządzenia, brak kosztów eksploatacyjnych, mała konkurencja, wysokie zainteresowanie klientów tą technologią, nowa jakość pierwszej wizyty pacjenta – to tylko kilka czynników wpływających na szybki zwrot inwestycji.
Kalkulacja zwrotu inwestycji
Technologia LumiScan® gen. 3.0 to synonim szybkiego zwrotu inwestycji
Czas Ilość zabiegów Średnia cena zabiegu Zysk
1 dzień 1 380 zł 380 zł
5 dni 5 380 zł 1 900 zł
1 miesiąc 20 380 zł 7 600 zł
5 miesięcy 100 380 zł 38 000 zł
*Zwrot wartości urządzenia następuje w przeciągu pięciu miesięcy
(przy założeniu 5 dni pracujących i jednego zabiegu dziennie)
Zabieg nie musi być odpłatny dla pacjenta, aby generował zysk dla salonu. To doskonałe narzędzie dla kosmetologa podczas pierwszej wizyty klienta w salonie.

Zwiększa możliwości sprzedażowe, wpływa na trafniejszą diagnozę oraz umożliwia monitorowanie postępów zaleconych terapii naprawczych.
to doskonała inwestycja dla twojego salonu
 • zwiększa zainteresowanie klientów ofertą salonu
 • pacjenci dostrzegają potrzebę stosowania terapii skojarzonych
 • klienci chętniej korzystają z serii zabiegów
 • urozmaica pierwszą wizytę klienta w salonie
 • klienci chętniej wybierają salon, w którym mogą monitorować zmianę swojego wyglądu!
Finansowanie
Raty 0% Oferujemy naszym klientom najkorzystniejszą formę finansowania
Program finansowy PCZK Dowiedz się więcej u naszych konsultantów
Leasing już od 580 zł
Miesięczna rata leasingu jest niższa od wartości wykonania jednego zabiegu!
Certyfikowane szkolenie

Nasza kadra szkoleniowa to wykładowcy akademiccy, lekarze, fizjoterapeuci i kosmetolodzy z wieloletnim doświadczeniem. Swoją wiedzą dzielą się na co dzień podczas szkoleń, pokazów oraz kongresów branżowych.

Inwestując w naszą aparaturę możesz mieć pewność, że przeszkolą Cię trenerzy-praktycy, osoby, które są ekspertami w danej technologii, zaś wiedza Ci przekazana z pewnością przełoży się na skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.
Gwarancja i serwis
Do dyspozycji naszych Klientów jest 48-godzinna gwarancja oraz serwis mobilny z dojazdem do salonu. Świadczymy usługi serwisowe dla innych firm oferujących sprzęt oraz serwis pogwarancyjnych wszystkich technologii dostępnych na rynku.
Jeżeli zależy Ci na sprawnej obsłudze, a serwis ma dla Ciebie znaczenie
- z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania.
Dlaczego warto wybrać naszą firmę?
Jesteśmy
liderem branży beauty


od ponad 10 lat dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dla branży beauty. Dziś jesteśmy największym sklepem internetowym w branży i to właśnie nasza firma jest jedną z najczęściej wybieranych przez Klientów w Polsce. Inwestując w rekomendowane przez nas technologie uzyskujesz gwarancję niezawodności, bezpiezeństwa i szybkiego zwrotu inwestycji.
Stawiamy na profesjonalne
doradztwo przedsprzedażowe

polski rynek aparaturowy jest jednym z najbardziej zaawansowanych w Europie. Ilość technologii, modeli urządzeń, zmieniające się trendy, nowości rynkowe, kalkulacja zwrotu inwestycji – to tylko niektóre czynniki, z którymi muszą zmierzyć się osoby inwestujące w aparaturę. Skorzystaj przed zakupem z bezpłatnych konsultacji w naszej firmie i przekonaj się, że zamiast sprzedawców obsłużą Cię doświadczeni eksperci, ludzie dla których trafność Twojej inwestycji ma znaczenie.
Specjalizujemy się
w wysokiej jakości szkoleniach

nasza kadra szkoleniowa to wykładowcy akademiccy, lekarze, fizjoterapeuci i kosmetolodzy z wieloletnim doświadczeniem. Swoją wiedzą dzielą się na co dzień podczas szkoleń, pokazów oraz kongresów branżowych. Inwestując w naszą aparaturę możesz mieć pewność, że przeszkolą Cię trenerzy-praktycy, osoby które są ekspertami w danej technologii, zaś wiedza Ci przekazana z pewnością przełoży się na skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.
Tworzymy największy serwis
urządzeń kosmetycznych w Polsce

do dyspozycji naszych Klientów jest 48-godzinna gwarancja, urządzenia zastępcze na czas naprawy, jak również serwis mobilny z dojazdem do salonu. Świadczymy usługi serwisowe dla innych firm oferujący sprzęt oraz serwis pogwarancyjnych wszystkich technologii dostępnych na rynku. Jeżeli zależy Ci na sprawnej obsłudze, a serwis ma dla Ciebie znaczenie – z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania.
Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: LumiSCAN® gen.3.0. - multispektralna analiza skóry twarzy

Facebook
Do góry