Lipotonic

440x600

Lipotonic

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

Cena pojawi się po zalogowaniu/zarejestrowaniu jako gabinet
Product code: 1680

Lipotonic to rewolucyjne urządzenie do wyszczuplania, redukcji cellulitu, drenażu limfatycznego i bezoperacyjnego liftingu twarzy i ciała. Unikalne zabiegi opracowane przez firmę Cerri modelują sylwetkę, prowadzą do zmniejszenia obwodów ciała, działają liftingująco i poprawiają stan skóry.
Opis produktu

 Aparat Lipotonic wykorzystuje 7 fal: biostymulujące prądy do zabiegów na ciało i mikroprądy do liftingów twarzy, ciała oraz regeneracji skóry. To unikalne połączenie pozwala na wykonanie szeregu skutecznych zabiegów.


Zmienne impulsy elektryczne pobudzają mięśnie do intensywnej pracy. Gimnastyka izometryczna stymuluje spalanie tłuszczu i dodatkowo przyspiesza metabolizm wewnątrzkomórkowy, dzięki czemu uzyskujemy lepszy i długotrwały efekt. 
Urządzenie Lipotonic jest sterowane komputerowo i automatycznie ustawia głębokość wnikania impulsów, gwarantując odpowiednią stymulację wybranych części ciała i różnorodny charakter pracy mięśni.

Mikroprądy stymulują wytwarzanie kolagenu, elastyny i ATP. Bezoperacyjny lifting poprawia owal twarzy, napięcie skóry, spłyca zmarszczki. 
Wszystkie zabiegi oferowane przez Lipotonic, modelujące sylwetkę, liftingowe oraz specjalne dla mężczyzn, są zaprogramowane,co ułatwia pracę osobom nie związanym z fizjoterapią czy kosmetyką. Zabiegi można modyfikować i zapisywać na kartach pamięci.


Przykłady zabiegów:

Ciało:
 
 
 • Wyszczuplanie - redukowanie tkanki tłuszczowej, przyspieszanie przemiany materii, modelowanie sylwetki, zmniejszanie obwodów ciała.
 • Zabiegi antycellulitowe - rozbijanie tkanki tłuszczowej, zmniejszenie gęstości masy tłuszczowej wygładzanie skóry.
 • Ujędrnianie ciała, pośladków, ramion.
 • Modelowanie sylwetki.
 • Drenaż: zmniejszenie opuchlizny, detoksykacja
 • Zabiegi na takie dolegliwości jak: rwa kulszowa, bóle kręgosłupa 

 •  niwelowanie bólu, wzmocnienie mięśni kręgosłupa.
 • Lifting biustu.
 • Zabiegi wzmacniające mięśnie w przypadku ich osłabienia po złamaniach i urazach.
 
OPCJA: lifting manualny mikroprądami. Podniesienie, poprawa kształtu biustu. Zabiegi odmładzające na dłonie. Doskonałe na brzuch (np. po ciąży), pośladki oraz jako zabiegi wygładzające i regeneracyjne w przypadku występowania cellulitu.

Twarz:
 • Lifting twarzy - automatyczny z wykorzystaniem elektrod samoprzylepnych - wzmocnienie mięśni.
 
OPCJA: lifting manualny mikroprądami wykonywany sondami - spłyca zmarszczki, regeneruje oraz poprawia stan i koloryt skóry. Zabieg stymuluje wytwarzanie kolagenu i elastyny.
 
 
 

Funkcje / działanie:
 
 
 
 
 • Elektrostymulajca: Wyszczuplanie, redukcja cellulitu, ujędrnianie
Profesjonalna elektrostymulacja Cerri pozwala wykonać intensywne i skuteczne zabiegi wyszczuplające, kształtujące sylwetkę i rozwijające siłę mięśni.
Precyzyjna regulacja parametrów podnosi skuteczność zabiegów poprzez umożliwienie zastosowania zróżnicowanego czasu napięcia mięśni i intensywności impulsów. Impulsy te w odróżnieniu od innych elektrostymulatrów są intensywne, relaksujące i nie wywołują dyskomfortu. 
Zabieg podzielony jest na fazy podczas których, biostymulujący prąd oddziaływuje na tkanki na różnej głębokości, i zakończony jest stymulacją drenażową pobudzającą wydalenie toksyn. W trakcie zabiegu urządzenie emituje specjalistyczne fale wywołujące różną pracę mięśni (rozgrzewka, intensywna gimnastyka, stymulacja układu limfatycznego - drenaż, ujędrnianie). Przykładowo w przypadku wyszczuplania zmodyfikowana fala trapezoidalna stymuluje mięśnie nie tylko do tradycyjnej pracy w pionie, lecz również do wykonania ruchu pod pewnym kątem tzw. ruchu skrętnego. Dzięki nieregularnym falom następuje rozbicie trójglicerydów. Zabiegi stymulują spalanie tłuszczu głównie wokół mięśni jak również usuwają nadmiar wody i toksyn. Elektrostymulacja Cerri wywołuje pracę mięśni stwarzając najkorzystniejsze warunki do spalania tłuszczu. Energia pobierana jest z rezerw tłuszczu co prowadzi do zmniejszenia obwodów ciała, wzmocnienia mięśni i modelowania sylwetki. Efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegach, a dodatkową korzyścią jest wzrost energii, poprawa samopoczucia i uczucie lekkości.
Mikroprocesor, kontroluje każdą fazę gwarantując bezpieczeństwo. 

 
 
 • Elektrolipoliza: alternatywa do lipolizy igłowej
 
 
Stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej, zmniejsza gęstość masy tłuszczowej, redukuje cellulit. Podczas zabiegu nie jest istotna praca mięśni, biostymulajca ma na celu rozbicie cellulitu. W pamięci aparatu zapisane są specjalistyczne programy antycellulitowe, takie jak: drenaże, elektorlipoliza rozgrzewająca (zalecana przy tak zwanej zimnej tkance cellulitowej). Elektrolipoliza Cerri jest odpowiednia dla osób z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem, ma także pozytywny wpływ na wymianę międzykomórkową, redukcję tkanki tłuszczowej i jej gęstość. Lokalnie poprawia mikrokrążenie oraz wpływa na podniesienie temperatury tkanki tłuszczowej stymulując w ten sposób naturalny procesy lipolizy. 

 • Drenaż limfatyczny:
Ulepsza przepływ limfy, substancji odżywczych, wpływa na eliminację toksyn i nadmiaru wody. Polecany przy stagnacji limfy, opuchliźnie. Doskonały zabieg przyspieszający proces wyszczuplania i redukcji cellulitu. Poprawia samopoczucie i daje uczucie lekkości. 

 • Lifting automatyczny:
Delikatna stymulacja mięśni poprzez elektrody samoprzylepne. Stosowana do liftingu twarzy i biustu. Ujędrnia, wzmacnia mięśnie, prowadząc do lepszego napięcia skóry.
OPCJA: bezinwazyjny lifting manualny: wykonywany jest przy pomocy sond, przez które emitowane są mikroprądy. Poprawia owal twarzy, przywraca cerze zdrowy wygląd. Stymuluje wytwarzanie kolagenu i elastyny prowadząc do wygładzenia skóry i zmniejszenia zmarszczek. Zabieg może być stosowany na twarz, szyję oraz z dodatkowymi sondami do liftingu biustu i ciała.
OPCJA: promienie podczerwone (Lipotonic Infrasystem): w tej opcji aparat emituje jednocześnie biostymulujące prądy i promienie podczerwone przez specjalne kasety zabiegowe. Promienie podczerwone oddziaływają bezpośrednio na miejsca poddane zabiegowi, dzięki czemu energia dociera w głąb tkanek.
Promienie IR pobudzają mikrocyrkulację, dotlenienie, wpływają na przyspieszenie procesu spalania tłuszczu oraz pomagają niwelować ból mięśni i krzyża.
 
OPCJA: ultradźwięki (Celluactive Multienergy). Firma Cerri jako pierwsza zastosowała innowacyjną metodę aplikacji ultradźwięków, wykorzystując specjalne kasety zamiast głowicy. Dzięki temu następuje właściwe rozprowadzenie ultradźwięków na większej powierzchni ciała. Metoda ta jest skuteczniejsza od tradycyjnej stosującej głowicę pozwala także oszczędzić czas poprzez umożliwienie przeprowadzenia zabiegu (np. drenażu, czy elektrostymulacji) wraz z ultradźwiękami. 

 

 
Ultradźwięki stosowane są do rozbijania złogów tkanki tłuszczowej są także bardzo pomocne przy redukcji cellulitu:
 • wywołują efekt termiczny
 • stymulują mikrocyrkulację, dotlenienie tkanek
 • wpływają na zmianę ciśnienia w tkankach, zwiększają przepuszczalność błon komórkowych
 
 

Istnieje możliwość zakupu urządzenia Lipotonic z dodatkowymi kasetami emitującymi ultradźwięki lub promienie podczerwone (8 kaset emitujących promienie IR i biostymulujące prądy - wersja Infrasystem). Połączenie dwóch metod przyspiesza proces spalania tłuszczu i zwiększa skuteczność zabiegów.

Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Lipotonic

Facebook
Do góry