SHR - Sphinx 2

440x600

SHR - Sphinx 2

Dostępność: Dostępny

30 000,00 zł
Product code: 3283

Laser SHR "Sphinx" to jedno z najbardziej nowoczesnych urządzeń do usuwania owłosienia na naszym rynku.

Urządzenie zostało wyposażone w dwie głowice zabiegowe. Głowica SR pozwala wykonywać zabiegi fotoodmładzania, usuwania rumienia, przebarwień i leczenia trądziku. Głowica SR pozwala wykonać do 100tys. strzałów. Drugą głowicą, w którą wyposażony jest Sphinx jest nowoczesna głowica SHR - pozwala wykonać szybkie i skuteczne zabiegi epilacji, nawet w okresie letnim. Głowica SHR korzysta z wyjątkowo wydajnej niemieckiej lampy Xeonowej.

Opis produktu

Laser SHR Sphinx 2

Laser SHR "Sphinx" to jedno z najbardziej nowoczesnych urządzeń do usuwania owłosienia na naszym rynku.

Urządzenie zostało wyposażone w dwie głowice zabiegowe. Głowica SR pozwala wykonywać zabiegi fotoodmładzania, usuwania rumienia, przebarwień i leczenia trądziku. Głowica SR pozwala wykonać do 100tys. strzałów. Drugą głowicą, w którą wyposażony jest Sphinx jest nowoczesna głowica SHR - pozwala wykonać szybkie i skuteczne zabiegi epilacji, nawet w okresie letnim. Głowica SHR korzysta z wyjątkowo wydajnej niemieckiej lampy Xeonowe.

Wytrzymałość głowicy SHR jest niezwykle istotna - w praktyce oznacza bowiem kilkukrotnie niższe koszty eksploatacyjne, niż w przypadku tradycyjnych technologii IPL, E-light, czy SPTF (niektóre lampy w tych urządzeniach wykonują zaledwie 20tys strzałów) 

Cechą charakterystyczną "Sphinxa" jest duży, kolorowy wyświetlacz LCD 10,4 cala. Na dotykowym ekranie mamy gotowe programy zabiegowe i widoczne wszystkie niezbędne parametry.

Państwa klienci, obok doskonałych efektów zabiegowych, docenią na pewno wysoki komfort niemal bezbolesnych zabiegów epilacji, co umożliwia 5 stopniowy system chłodzenia kontaktowego.

Funkcje urządzenia

  1. Usuwanie owłosienia (szybsze i lepsze efekty niż w przypadku IPL)
  2. Foto-odmładzanie / Lifting
  3. Zamykanie naczynek / Usuwanie rumienia
  4. Usuwanie przebarwień, plam
  5. Leczenie trądziku

Czym właściwie jest technologia SHR?

Laser SHR Sphinx

SHR (ang. Super Hair Removal) to rewolucyjna technologia usuwania owłosienia, która w ostatnim czasie podbija rynek kosmetologiczny. Technologia ta łączy laseroterapię jak i technologię IPL (Intense Pulse Light). Co najważniejsze technologia ta jest niemal całkowicie bezbolesna! SHR z systemem "In Motion" jest przełomem w trwałym usuwaniu owłosienia. Cały zabieg jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla klienta, a skóra jest dużo lepiej chroniona niż w przypadku użycia IPL, czy Lasera Diodowego. 

Dlaczego warto zdecydować się na zakup Sphinxa?

  1. Nowa technologia SHR gwarantująca lepsze efekty zabiegowe niż IPL/E-light
  2. Niemiecka lampa Xeonowa - o wiele wyższa wydajność!
  3. Duża powierzchnia zabiegowa głowicy (HR 15x50mm - do epilacji i SR 12x30mm )
  4. Gotowe programy zabiegowe (możliwość ustawienia parametrów na podstawie fototypu skóry, grubości i koloru włosa)
  5. Duży wyświetlacz zapewniający komfortową pracę (Polskie Menu)
  6. Niemal bezbolesne zabiegi dzięki zastosowaniu wydajnego chłodzenia
  7. Cena - niższa niż w przypadku starszej technologii sPTF !
  8. Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego zapewnia dodatkowo darmowe szkolenie w gabinecie klienta na terenie całego kraju, a także niezbędne materiały reklamowe takie jak ulotki, czy plakaty
  9. Tani serwis pogwarancyjny 
Specyfikacja techniczna
 • Polskie menu zabiegowe 
 • Długość fali 530nm/560/640nm/1200nm
 • Gęstość energii: 1-50J/cm3
 • Rozmiar plamki: 
  • SHR: 15x50 mm2
  • SR: 12x30 mm2
 • Częstotliwość impulsu: 1-10Hz
 • Chłodzenie: powietrze + woda
 • Czas pracy: do 18h ciągłej pracy
 • Wyświetlacz: 10.4 TFT kolorowy ekran dotykowy
 • Waga netto: 28kg
Recenzje (5)

Recenzje klientów

bardzo dobry Review by Kasia
Zdecydowanie polecam, nawet jak ktoś nie pracował wcześniej na podobnym sprzęcie! Dla mnie to urządzenie, które wpasowało się idealnie w moje wymagania. (Dodano 25-01-2017)
Świetny sprzęt Review by Natalii, Londyn
Sprzęt kupiłam kilka miesięcy temu, ale z napisaniem recenzji chciałam poczekać do pierwszych efektów w usuwaniu owłosienia. Poje najważniejsze spostrzeżenia to absolutny brak odczuć bólowych wśród Klientek, banalna obsługa urządzenia oraz jego wyjątkowa na tle konkurencji prezencja oraz przede wszystkim świetne efekty zabiegowe! Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Na temat szkolenia nie będę się rozpisywać, od wielu lat jestem w stałym kontakcie z Panią Małgosią, także jak zwykle wszystko na najwyższym poziomie. Pozdrawiam! (Dodano 16-02-2016)
Gorąco polecam Review by Ania, Brzeźno
Zakupiłam Sfinksa w listopadzie i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej pracowałam na starym IPL - zabiegi dużo wolniejsze, jakby mniejsza moc.

Na Sfinksie pracuje się dużo wygodniej, łatwiej, szybciej i ma bez porównania lepszą funkcję odmładzania, liftingu.

Gorąco polecam!!! :) (Dodano 05-01-2016)
Polecam gorąco Review by Piękna
Jeden z najbardziej nowoczesnych laserów. Jestem bardzo zadowolona Urządzenie pozwala wykonać szybkie i skuteczne zabiegi ma funkcje ipla świetnie fotoodmładza, zamyka naczynka i usuwa przebarwienia i fantastycznie wygląda . Polecam (Dodano 28-09-2015)
Bardzo dobra cena Review by Karolina Gdynia
Technologia SHR nie jest dla mnie żadną nowością, zarówno pod wzgledem wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej. Shr są bardzo skuteczne w terapiach usuwania owłosienia. Co do samego Sphinxa. Pięknie się prezentuje, a dodatkowo ma bardzo dobrą cenę. Narazie rozważam jego zakup, ale jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, to napewno napiszę o nim więcej. Pozdrawiam (Dodano 27-07-2015)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: SHR - Sphinx 2

Facebook
Do góry