LASER FRAKCYJNY CO2 - FIRE JET

440x600

LASER FRAKCYJNY CO2 - FIRE JET

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

50 000,00 zł
Product code: 3193

Nowoczesne urządzenie wykorzystujące lecznicze działanie lasera frakcyjnego

Opis produktu

FireJet  jest rewolucyjnym laserem umożliwiającym odmłodzenie kondycji skóry i przywrócenie jej bardziej młodzieńczego wyglądu. Ponadto umożliwia usunięcie defektów, takich jak przebarwienia, zmarszczki, blizny, rozstępy, czy chociażby utrata jędrności.

Efekty terapii frakcyjnej są długotrwałe, w przypadku odnowy skóry widoczne nawet po kilku latach od zabiegu, a w przypadku blizn praktycznie niezmienne.

Promieniowanie lasera frakcyjnego CO2 powoduje odparowanie, czyli ablację,  licznych mikrokolumn skóry, tworząc wzór równomiernie rozmieszczonych stref mikrouszkodzeń termicznych (kolumn koagulacji) otoczonych zdrową, nienaruszoną tkanką. Ponieważ skóra wokół tych stref nie jest naruszona , proces gojenia zachodzi niezwykle szybko, a zabieg nie powoduje powstawania widocznych ran (krwawienie przy zabiegach laserem CO2 jest minimalne i sporadyczne).

Działanie lasera Co2 jest dwukierunkowe, z jednej strony powoduje ablację, czyli odparowanie zewnętrznych warstw naskórka,  z drugiej natomiast dochodzi do przegrzania w głębszych warstwach skóry i następuje jej remodeling. Taka stymulacja skóry pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych – skóra zagęszcza się, staje się młodsza, jędrniejsza, zmarszczki zaczynają się wypłycać.

Rezultaty zabiegów przy użyciu lasera frakcyjnego CO2 są natychmiastowe, a efekt działania nasila się wraz z upływem czasu na skutek pobudzenia głębszych warstw skóry do produkcji nowego kolagenu.

Przeciwwskazania do zabiegów:

 • Przyjmowanie steroidów i retinoidów
 • Skłonność do tworzenia się keloidów (blizn przerostowych)
 • Nowotwory skóry
 • Ciąża i okres karmienia
 • Aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe (opryszczka, zakażenia bakteryjne, atopowe zapalenie skóry)
 • Korzystanie ze słońca lub solarium w okresie 2 tygodni przed zabiegiemZastosowanie

Zastosowanie:

 • Terapie efektów fotostarzenia
 • Zmiany pigmentowe (przebarwienienia, plamy starcze)
 • Wygładzanie i odmładzanie skóry
 • Poprawa elastyczności skóry poprzez aktywację produkcji kolagenu
 • Redukcja blizn trądzikowych, pooperacyjnych (przerostowych, zanikowych)
 • Waporyzacja zmian śródnabłonkowych i znamion naskórnych
 • Wycięcie brodawek i polipów 
 • Rozstępy
 • Rozszerzone pory
Recenzje (3)

Recenzje klientów

Przerósł moje oczekiwania Review by Werona
Nabyłam sprzęt na wiosnę, chociaż handlowiec firmy odradzał mi zakup lasera przed wakacjami. Miałam jednak dofinansowanie do wykorzystania i uparłam się na laser frakcyjny. Faktycznie, zaraz po zakupie skończył się sezon na zabiegi z użyciem tego typu urządzeń, ale kilkutygodniowe zainteresowanie przerosło moje oczekiwania. Totalnym hitem są kuracje przeciwko rozstępom, nic zresztą dziwnego bo efekty po kilku naświetlaniach zaskakujące. Wiem, że całe procesy regeneracyjne trwają kilka miesięcy, ale mam klientki, które zapłaciły za całą serię z góry. (Dodano 08-07-2015)
Genialny laser Review by Bożena
Genialny laser. Był największą dotychczasową inwestycją w moim salonie urody. Na szczęście trafioną. Jeszcze się co prawda nie zwrócił, ale przewiduje to na połowę jesieni. Jest ogromne zainteresowanie zabiegami odmładzającymi i terapiami usuwania blizn. To jest genialne, że tak można komuś pomóc. (Dodano 12-06-2015)
Polecam Review by Joasia, Mistique
Polecam ten laser, ponieważ pracuję nad nim od 2, a w zasadzie prawie 3 lat i spełnił wszystkie moje wymagania. Jest łatwy w obsłudze i co najważniejsze - skuteczny. Choć muszę przyznać, że właśnie o skuteczność lasera frakcyjnego za 50 000 się martwiłam. Wiem ile takie sprzęty potrafią kosztować. Moje obawy były na szczęście nieuzasadnione. (Dodano 11-06-2015)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: LASER FRAKCYJNY CO2 - FIRE JET

Facebook
Do góry