LASER FRAKCYJNY CO2 - FIRE JET PRO

440x600

LASER FRAKCYJNY CO2 - FIRE JET PRO

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

65 000,01 zł
Product code: 3190

Nowoczesne urządzenie wykorzystujące lecznicze działanie lasera frakcyjnego

Opis produktu

FireJet Pro  jest rewolucyjnym laserem umożliwiającym odmłodzenie kondycji skóry i przywrócenie jej bardziej młodzieńczego wyglądu. Ponadto umożliwia usunięcie defektów, takich jak przebarwienia, zmarszczki, blizny, rozstępy, czy chociażby utrata jędrności.

Efekty terapii frakcyjnej są długotrwałe, w przypadku odnowy skóry widoczne nawet po kilku latach od zabiegu, a w przypadku blizn praktycznie niezmienne.

Promieniowanie lasera frakcyjnego CO2 powoduje odparowanie, czyli ablację,  licznych mikrokolumn skóry, tworząc wzór równomiernie rozmieszczonych stref mikrouszkodzeń termicznych (kolumn koagulacji) otoczonych zdrową, nienaruszoną tkanką. Ponieważ skóra wokół tych stref nie jest naruszona , proces gojenia zachodzi niezwykle szybko, a zabieg nie powoduje powstawania widocznych ran (krwawienie przy zabiegach laserem CO2 jest minimalne i sporadyczne).

Działanie lasera Co2 jest dwukierunkowe, z jednej strony powoduje ablację, czyli odparowanie zewnętrznych warstw naskórka,  z drugiej natomiast dochodzi do przegrzania w głębszych warstwach skóry i następuje jej remodeling. Taka stymulacja skóry pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych – skóra zagęszcza się, staje się młodsza, jędrniejsza, zmarszczki zaczynają się wypłycać.

Rezultaty zabiegów przy użyciu lasera frakcyjnego CO2 są natychmiastowe, a efekt działania nasila się wraz z upływem czasu na skutek pobudzenia głębszych warstw skóry do produkcji nowego kolagenu.

Przeciwwskazania do zabiegów:

 • Przyjmowanie steroidów i retinoidów
 • Skłonność do tworzenia się keloidów (blizn przerostowych)
 • Nowotwory skóry
 • Ciąża i okres karmienia
 • Aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe (opryszczka, zakażenia bakteryjne, atopowe zapalenie skóry)
 • Korzystanie ze słońca lub solarium w okresie 2 tygodni przed zabiegiemZastosowanie

Zastosowanie:

 • Terapie efektów fotostarzenia
 • Zmiany pigmentowe (przebarwienienia, plamy starcze)
 • Wygładzanie i odmładzanie skóry
 • Poprawa elastyczności skóry poprzez aktywację produkcji kolagenu
 • Redukcja blizn trądzikowych, pooperacyjnych (przerostowych, zanikowych)
 • Waporyzacja zmian śródnabłonkowych i znamion naskórnych
 • Wycięcie brodawek i polipów 
 • Rozstępy
 • Rozszerzone pory
Recenzje (3)

Recenzje klientów

4/5 Review by Weronika SPA
Urządzenie posiada wszystki cechy dobrego lasera frakcyjnego. Terapie z wykorzystaniem fire jet pro są skuteczne, dlatego zainteresowanie wśród klientek jest ogromne. Jedyne co mogłabym uznać za wadę to niestety cena. Wiem, wiem, lasery fakcyjne potrafią kosztować więcej, ale z mojej perspektywy taki sprzęt mógłby kosztować mniej:) Polecam również zakupy w tej hurtowni. Nawet wydanie tych kilkudziesięciu tysięcy, aż tak nie bolało :) (Dodano 08-07-2015)
5/5 Review by M.P. Kędzierzyn Koźle
W zupełności zgadzam się z poprzedniczką. Laser spełnił również wszystkie moje wymagania. Laser frakcyjny posiada dosyć długą listę wskazań do przeprowadzenia zabiegu, jednak u mnie najczęściej sprzedają się zabiegi odmładzające i redukujące blizny. (Dodano 12-06-2015)
Jestem zadowolona z zakupu tego lasera Review by Magdalena Kostrzyńska, Poznań
Wybór tego lasera, to była bardzo dobra decyzja. Długo zastanawiałam się nad zakupem tego lasera, ponieważ do tej pory wynajmowałam tego rodzaju sprzęty do swojego gabinetu , tylko na kilka dni w miesiącu. Skusiła mnie cena i profesjonalne doradztwo w tej kwestii. Od prawie dwóch miesięcy nie polecam klientkom laseroterapii ze względu na silne słońce, ale okres jesienno-ziomowy był bardzo intensywny. (Dodano 11-06-2015)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: LASER FRAKCYJNY CO2 - FIRE JET PRO

Facebook
Do góry