LASER DIODOWY - GSD Coolite GP-900Q

440x600

LASER DIODOWY - GSD Coolite GP-900Q

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

44 999,00 zł
Product code: 3284

Laser Diodowy GSD Coolite GP-900Q
Opis produktu

Laser Diodowy 810nm GSD Coolite GP-900Q

Laser diodowy cooliteCoolite to mobilny laser diodowy nowej generacji, wykorzystuje on technologię "Jet Smooth". Tradycyjne lasery diodowe podgrzewają mieszki włosowe do 65 stopni niszcząc je. Technologia Jet Smooth nagrzewa mieszki włosowe stopniowo, wykorzystując dużą liczbę impulsów, które są emitowane z niską częstotliwością. U klienta poddanego takim zabiegom obserwujemy zdecydowanie szybsze i bardziej trwałe usunięcie owłosienia. 

W laserze Coolite zastosowano wiązkę fali o długości 810 nm, która gwarantuje osiągnięcie najlepszych rezultatów w usuwaniu owłosienia. Światło to jest neutralne dla wody i hemoglobiny, dzięki czemu zabieg ten jest zdecydowanie bezpieczniejszy dla naskórka.

 

Czym wyróżnia się laser diodowy GP-900Q?

1. Duży obszar działania

Dzięki dużej plamce zabiegowej o wymiarach 10x12nm Coolite umożliwia szybką i wydajną pracę na dużym obszarze zabiegowym. Podczas depilacji większych partii zabiegowych (np. łydki) zabieg wykonywany jest zdecydowanie szybciej.

2. Niska bolesność zabiegu

Dzięki zastosowaniu technologii Jet Smooth, która wykorzystuje wiązkę lasera 810nm zabiegi z wykorzystaniem lasera Coolite są zdecydowanie mniej bolesne niż w przypadku tradycyjnych laserów 808nm. Emisja następuje z maksymalną częstotliwością 10 Hz (10 impulsów na sekundę), energia impulsów jest stała. Technologia Jet Smooth powoduje, że mieszek włosowy nagrzewany jest stopniowo do wymaganej temperatury. Mimo tego zabieg przebiega szybko. Energia wiązki może wynosić maksymalnie 100J /cm2. Oczywiście, jak w każdym laserze diodowym wybór parametrów dostosowuje się do fototypu skóry i koloru wkłosów. Istnieje również możliwość manualnego dostosowania poziomu energii (opcja dla bardziej zaawansowanych operatorów)

3. Wytrzymałość diody laserowej

Wysokiej jakości dioda ma żywotność 20 000 godzin, gwarantuje stabilną i wydajną pracę. Oczywiście dioda spełnia europejskie standardy jakości i bezpieczeństwa . Moc wyjściowa diody to 320W

4. Wydajny system chłodzenia

SzafirNowoczesny system chłodzenia gwarantuje wysoką wydajność. Coolite może pracować nawet 24h bez przerwy - nie ryzykując przy tym przegrzania. W systemie chłodzącym zastosowaniu również kryształ szafiru, który odpowiada za utrzymanie temperatury skóry na bezpiecznym poziomie. Dzięki temu zabieg jest komfortowy i bezpieczny. Energia skupia się przede wszystkim na mieszkach włosowych, a tylko niewielka jej część zostaje wchłonięta przez tkankę. Temperatura końcówki chłodzącej podczas zabiegu wynosi 0-5 stopni C, gwarantując tym samym duży komfort naszego klienta.

5. Mały gabaryt 

Coolite, to obecnie jeden z najbardziej mobilnych laserów na rynku. Waga 26,5kg powoduje, że sprzęt bardzo często wybierany jest przez kosmetyczki, które pracują mobilnie - w domach swoich klientek lub mają umowy z kilkoma gabinetami stacjonarnymi. 

Recenzje (3)

Recenzje klientów

Polecam Review by Salon kosmetyczny Warszawa
Kupiłam ten laser rok temu i muszę napisać że naprawdę jest bezawaryjny. Ma duży obszar działania, bolesność zabiegu jest minimalna dzieki stałym impulsom , posiada system chłodzenia. Szczerze polecam (Dodano 16-09-2015)
Warto zainwestować Review by Afodytka Warszawa
Warto było zainwestować. Coolite jest bardzo skuteczny , umożliwia szybką i wydajną pracę na dużym obszarze zabiegowym. Poza tym zabieg jest komfortowy i bezpieczny ponieważ posiada nowoczesny system chłodzenia. Polecam (Dodano 15-09-2015)
Super Review by Kalina, Poznań
Jestem bardzo zadowolona z zakupu laseru coolite. Zastanawiałam się na zakupem diodówki kilkanaście miesięcy, jednak zawsze skutecznie odstraszały mnie gabaryty tych urządzeń. Coolite idealnie sprawdza się w mojej mobilnej działalności, choć dalej do lekkich nie należy. Gorąco polecam wszystkim mobilkom ;) (Dodano 30-07-2015)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: LASER DIODOWY - GSD Coolite GP-900Q

Facebook
Do góry