Szkolenia z makijażu permanentnego - metoda kreskowa i piórkowa

Szkolenie z makijażu permanentnego Wrocław

O makijażu permanentnym

mikropigmentacja ustmikropigmentacja kreskimikropigmentacja brwi

Makijażem permanentnym nazywamy makijaż trwały, który utrzymuje się od jednego roku do kilku lat, w zależności od osobistych uwarunkowań (typ i koloryt skóry). Jest całkowicie bezpieczny, i bardzo często porównywany do tatuażu skóry, z tą różnicą iż jest wykonywany za pomocą specjalnych ziołowych barwników, które wnikają w płytszą warstwę naskórka, niż w przypadku tradycyjnego tatuażu.

Makijażem permanentnym można w bezpieczny sposób i mało inwazyjny zniwelować defekty skóry powstałe na skutek bielactwa, wyrównać asymetrię, wyretuszować blizny i przebarwienia.

Ze względu na swoje szerokie spektrum działania i bezpieczeństwo, wykazuje małą ilość przeciwwskazań (choroby nowotworowe, zaawansowana cukrzyca, ciąża i okres karmienia, hemofilia, czynne zmiany skórne w okolicy poddanej zabiegowi, łuszczyca, a także przyjmowanie leków sterydowych ze względu na trudność w gojeniu się ran).

Przystąpienie do zabiegu wymaga niewielkich przygotowań, należy wyeliminować możliwość zakażenia się opryszczką podczas zabiegu, stosując na kilka dni przed i po zabiegu mikropigmentacji ust, leki antywirusowe np. Heviran. Ze względu na wielokrotne nakłucia igłą podczas zabiegu można odczuwać delikatny dyskomfort, linergistka na bieżąco znieczula obszar zabiegowy stosując specjalistyczne preparaty, minimalizując odczucia bólowe.

Zabieg powinien wykonywać tylko i wyłącznie przeszkolony personel z certyfikatem, pracujący na najlepszej jakości barwnikach, które posiadają wszelkie atesty oraz spełniają normy unii europejskiej, w ten sposób gwarantujemy klientce trwałość i żywotność makijażu.

Przed przystąpieniem do zabiegu kosmetyczka dezynfekuje skórę pacjenta, końcówkę urządzenia oraz stosuje sterylne jednorazowe igły. Po zabiegu może wystąpić lekki obrzęk i zaczerwienienie, które znika do kilku godzin. Najczęściej w okolicy ust mogą pojawić się również delikatne strupki, których nie wolno samodzielnie odrywać i usuwać. Aby przyspieszyć proces gojenia się ran należy używać maści i kremów na bazie witaminy A. Już po kilku dniach od zabiegu zauważalne jest delikatne złuszczanie naskórka, które jest procesem naturalnym i pożądanym, zaś wykonany makijaż ulega niewielkiemu wybarwieniu.

Po około 4-6 tygodni należy wykonać korektę, która jest wliczona w cenę zabiegu. Makijaż po okresie 2-3 lat zaczyna blednąć, co jest kwestią indywidualną i zależy od wielu czynników, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Wpływ na to mają nadmierne ekspozycje słoneczne oraz częste poddawanie się zabiegom złuszczającym. Zalecane jest w takiej sytuacji wykonanie zabiegu przypominającego w celu spotęgowania intensywności barwnika.

Opis kursu

  • Kurs trwa w zależności od wybranego programu od 1 do 4 dni. Jest prowadzony przez Certyfikowanego Szkoleniowca amerykańskiej firmy Bio-Touch. Ma on charakter teoretyczno-praktyczny i kończy się 2 egzaminami.
  • Zapewniamy szkolenie na wysokim poziomie, modelki oraz wszelkie niezbędne materiały.
  • Kurs ma charakter indywidualny, każda z naszych Pań pracuje w osobnym pomieszczeniu pod okiem swojego szkoleniowca, w wyspecjalizowanym miejscu do pracy z igłą.
  • Przeprowadzamy pokaz szkoleniowy, z zakresu wykonywania mezoterapii mikroigłowej.
  • Kurs kończy się egzaminem praktycznym.
  • Zaliczenie egzaminu oznacza uzyskanie Amerykańskiego Certyfikatu firmy Bio-Touch.
  • Po szkoleniu można dokonać zakupu wszystkich produktów, na preferencyjnych warunkach.

O urządzeniu do makijażu permanentnego 2w1

Aparat do Makijażu Permanentnego

„Perfect Make-up 2w1” jest wyśmienitym urządzeniem, polecanym w szczególności Kosmetologom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Makijażem Permanentnym.

Urządzenie jest wyjątkowo precyzyjne i bezpieczne w stosowaniu. Absolutną przewagą aparatu jest zachowanie całkowitej sterylności. Uzyskanie tej cechy stało się możliwe dzięki zastosowaniu wymienialnego modułu, zawierającego igłę z końcówką oraz mocowanie igły z torem prowadzenia.

Aparat do zabiegu mezoterapii mikroigłowej

„Perfect Make-up 2w1” jest urządzeniem, którym możemy wykonać pełnowartościowy zabieg mezoterapii mikroigłowej. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalistycznych kartridży, jednorazowego użytku. Igły zostały wykonane ze stali chirurgicznej, są bardzo ostre, dzięki czemu doskonale perforują skórę Klienta. 

Gwarancja

  • Urządzenie jest polskie, produkcji Polskiego Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego.
  • Sprzęt jest objęty 24 miesięczną gwarancją, a czas naprawy nie przekracza 48 godzin.
  • W przypadku naprawy wymagającej dłuższego czasu, gwarantujemy urządzenie zastępcze.

 

Facebook
Do góry