KRIOLIPOLIZA 3w1, Masaż próżniowy + Prądy TEENS

440x600

KRIOLIPOLIZA 3w1, Masaż próżniowy + Prądy TEENS

Dostępność: Dostępny

Normalna cena: 54 000,00 zł

Cena promocyjna: 53 990,00 zł

Product code: 755

JEDYNE TAKIE URZĄDZENIE NA RYNKU!

Innowacyjne urządzenie wykorzystujące odkrycie amerykańskich lekarzy oraz unikalną metodę VacuElectro. Niespotykana kombinacja energii statycznej - krilipoliza i energii dynamicznej- Żelazko Antycellulitowe dają fenomenalne rezultaty w niszczeniu i usuwaniu komórek tłuszczowych. KOD PROD. KRIO+

Opis produktu

 KRIOLIPOLIZA LS PRO Z ŻELAZKIEM ANTYCELLULITOWYM

  Nowość w kosmetologii

  KRIOLIPOLIZA  LS- PRO WYGRAJ WOJNĘ Z KOMÓRKAMI TŁUSZCZOWYMI

 

√ Innowacyjne urządzenie wykorzystujące odkrycie amerykańskich lekarzy oraz unikalną metodę VacuElectro.

 √ Niespotykana kombinacja energii statycznej - kriolipolizy i energii dynamicznej - Żelazko Antycellulitowe dają fenomenalne rezultaty w niszczeniu i usuwaniu komórek tłuszczowych.

 √ W LS – PRO połączono działanie kriolipolizy, prądów Tens i masażu próżniowego. Teraz posiadając jeden aparat selektywnie zlikwidujesz komórki tłuszczowe, wymodelujesz i ujędrnisz ciało oraz  zredukujesz cellulit.

 

LS- PRO:

• Nieinwazyjna metoda selektywnego zniszczenia komórek  tłuszczowych zwiększy grupę zadowolonych klientów

• Nie wymaga znieczulenia i rekonwalescencji przez co  nie zaburza codziennej aktywności

• Aparat wyposażony jest  w dwie głowice o różnej wielkości co pozwala wykonać zabiegi na większe i mniejsze powierzchnie ciała

• Kriolipoliza, masaż vacum  i prądy Tens z potrójną siłą atakują komórki tłuszczowe co  potęguje skuteczność i redukuje złogi tłuszczowe

• Drenaże po kriolipolizie  wykonujesz na jednym aparacie Żelazkiem Antycellulitowym

 

Urządzenie jest wyposażone w ekran, na którym możesz wyświetlać zdjęcia, filmy w formacie Mp4 lub pliki dźwiękowe Mp3.  Nie trać okazji i zapoznaj klientów z innymi usługami Twojego gabinetu  prezentując  je podczas trwania zabiegu.

 

 

 Na czym polega zabieg? 

Kriolipoliza wykorzystuje ujemną  temperaturę i fakt, że komórki tłuszczowe mają słabą odporność na zimno. Dlatego też zabieg prowadzi do zniszczenia  komórek  tłuszczowych i nie narusza  otaczających tkanek, które są bardziej wytrzymałe na niskie temperatury.

 

Miejsce, w którym przykłada się  głowicę zostaje schłodzone i następuje selektywne uszkodzenie komórek tłuszczowych, które zaczynają obumierać kilka dni po zabiegu.  Następnie są one metabolizowane przez wątrobę i wydalane. Proces ten jest długotrwały dlatego kriolipolizę wykonuje się raz na trzy miesiące.

 

 

  Urządzenie LS-PRO wykorzystasz jednak non stop. 

Niezbędnym elementem kriolipolizy jest wykonanie drenażu, który  stymuluje proces wydalania. Z LS-PRO- wykonanie masażu próżniowego jest najprostsze i najskuteczniejsze, gdyż aparat jest wyposażony opcjonalnie w głowicę VacuElectro – Żelazko Antycellulitowe.  W praktyce oznacza to, że możesz  regularnie wykonywać skuteczne  zabiegi.

 

 

 Jak często powtarza się zabieg?

Godzinny lub dwugodzinny zabieg kriolipolizy można powtórzyć po około 3 miesiącach na inny obszar ciała lub ten sam, co kumuluje efekty. W międzyczasie zaleca się wykonanie  serii 5-10 zabiegów Żelazkiem Antycellulitowym.

 

KRIOLIPOLIZA LS-PRO W CENIE PROMOCYJNEJ DO 15.01.2013r. 51 500 zł brutto  

- Dostawa na terenie Polski GRATIS!

- Szkolenie u Klienta GRATIS!

 Materiały szkoleniowe GRATIS!

 2 LATA GWARANCJI 

 

Szybki serwis pogwarancyjny !

 

ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ  881 483 212

 

 ZAINWESTUJ W NOWOCZESNE URZĄDZENIA, SPRAW ŻE KONKURENCJA STANIE SIĘ NIEWIDOCZNA

 

 

 Możliwość kupna na raty ŻAGIEL lub LEASING
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:

  881-483-212

  71 724 25 05 
biuro@pczk.com.plRecenzje (4)

Recenzje klientów

żart Review by OmT
Ta promocja to chyba żart.
Gratuluje poczucia humoru. (Dodano 04-06-2014)
po zakupie Review by Aliszia79
Mam od miesiąca. Póki co nie narzekam bo zainteresowanie spore. Po pierwszym zabiegu, po ok. 2-4 dniach co najmniej 3cm w Pasie mniej, po 2 tygodniach 7-9 cm. Zobaczymy co będzie po 3 miesiącach bo tyle trwa okres między zabiegami. (Dodano 12-12-2012)
marzenie Review by Julita
Też byłam na szkoleniu i jestem zachwycona. Proponuję obniżenie ceny o jakieś 20 000 - wtedy biorę w ciemno :) (Dodano 10-12-2012)
Opinia po szkoleniu - Hotel Plaza 02.12.12r. Wrocław Review by Mirosława
Urządzenie rzeczywiście bardzo ciekawe i wyjątkowe pod względem możliwości zabiegowych. Olbrzymi plus za dodatkową głowicę do masażu podciśnieniowego z koloroterapią - idealne połączenie. Na pewno kupię w 2013r. (Dodano 06-12-2012)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: KRIOLIPOLIZA 3w1, Masaż próżniowy + Prądy TEENS

Facebook
Do góry