KOMBAJN KOSMETYCZNY 9W1 BN-801A

440x600

KOMBAJN KOSMETYCZNY 9W1 BN-801A

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

2 599,00 zł
Product code: 2795

Nowoczesny kombajn kosmetyczny posiadający aż 9 różnych funkcji

Opis produktu

Wybierając kombajn kosmetyczny bardzo istotna jest ilość wykonywanych zabiegów przez urządzenie, jak i ich skuteczność.

Te dwa czynnik decydują o renomie salonu SPA lub gabinetu kosmetycznego.

Proponujemy Ci zaawansowany Kombajn kosmetyczny 9w1 BN-801A, który uzupełni Twoją ofertę o 9 specjalistycznych zabiegów.

Zainwestuj w profesjonalne wyposażenie gabinetu!

Oprócz znakomitych parametrów technicznych Kombajn kosmetyczny 9w1 BN-801A wygląda bardzo zjawiskowo i elegancko.

Jest bardzo funkcjonalny i łatwy w obsłudze. 

Funkcje urządzenia:

 • Vacum
 • High-frequency - elektroterapia
 • Brush
 • Spray
 • Galwan
 • Wapozon z ozonem – nawilżacz
 • Lampa z lupą
 • Lampa Wooda
 • Ultradźwięki - ultrasonoforeza
Zastosowanie

Funkcje kombajnu:

1. Vacuum:
Podciśnienie (ssanie) jest wykorzystane do masażu próżniowego zapewniającego lepsze ukrwienie powierzchni skóry i ogólną poprawę krążenia w obszarze przeprowadzonego zabiegu, a także służy do zamykania porów oraz usuwania zanieczyszczeń skóry pochodzenia komórkowego. Pomocne w głębokim oczyszczaniu skóry. 

2. High-Frequency - elektroterapia: 
Umożliwia wykonywanie elektromasaży z wykorzystaniem tzw. prądów d'Arsonvala. Występujące przy kontakcie szklanej elektrody ze skórą iskrzenie ma wpływ pobudzający na skórę i tkanki podskórne, mięśnie oraz pośrednio na narządy wewnętrzne, a wytwarzany przy zabiegu ozon ma działanie bakteriobójcze. Działanie ładunków elektrycznych powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych skóry, przyspiesza przemianę materii, co jest ważnym czynnikiem zwiększenia absorbcji substancji odżywczych i leczniczych zawartych w preparatach kosmetycznych. 

3. Brush: 
Umożliwia perfekcyjny masaż skóry oraz wspomaga peeling w dowolnym miejscu ciała. Przez możliwość stosowania wymiennych, różnorodnych nasadek daje nieocenione wsparcie w zabiegach kosmetycznych, zwiększając intensywność oddziaływania substancji czynnych zawartych w kosmetykach jak i przyśpieszając ich działanie. Wzrasta przez to skuteczność zabiegu i skraca się wydatnie jego wykonanie. 

4. Spray: 
Nadciśnienie które może być użyte do rozpylania płynów takich jak toniki, wody lub olejki zapachowe czy inne preparaty kosmetyczne ( np. preparaty do opalania natryskowego) oraz do nawilżania metodą zimnego natrysku.

5. Galwan: 
Służy do galwanizacji i jonoforezy oraz innych zabiegów kosmetycznych wykorzystujących oddziaływania prądu galwanicznego na tkanki. Może być stosowany przy nerwobólach, przewlekłych zapaleniach nerwów, zaburzeniach naczyniowych, odmrożeniach, trądziku różowatym i pospolitym, zwiotczeniach skóry i mięśni, bliznach, uczuleniach i innych schorzeniach, przy usuwaniu których korzysta się z pozytywnego oddziaływania prądu galwanicznego na organizm ludzki. 

6. Wapozon z ozonem – nawilżacz: 
Nawilża skórę za pomocą pary, zmiękcza skórę, otwiera pory, rozluźnia mięśnie twarzy co ułatwia zabieg oczyszczania oraz przygotowuje skórę do dalszych zabiegów. Umożliwia stosowania aromaterapii oraz ziołoterapii. 

7. Lampa z lupa: 
Łatwa do przesuwania i ustawienia lampa powiększająca, posiada wysokiej jakości refrakcyjne szkło powiększające oraz wbudowany system oświetlający, które pozwalają na optymalne diagnozowanie skóry. Głowica lampy umieszczona jest na wysięgniku, ułatwiającym jej ustawienie na określoną odległość i wysokość. Ułatwia pracę podczas zabiegów kosmetycznych. 

8. Lampa Wooda: 
Specjalna lampa emitująca długofalowe promieniowanie ultrafioletowe, dająca możliwość dokładnego obejrzenia skóry. W zależności od rodzaju cery oraz schorzeń na skórze oświetlonej lampą Wooda wystąpią różnobarwne odbicia.  

9. Ultradźwięki - ultrasonoforeza: 
Wykorzystuje zjawisko fali akustycznej. Powoduje poprawę ukrwienia skóry, stosowany przy terapiach antycellulitowych, leczeniu rozstępów, nerwobóli, odmrożeń. Umożliwia wtłaczanie w głębsze warstwy skóry preparatów odżywczych, nawilżających, regenerującym i dotleniających.

Specyfikacja techniczna

Parametry techniczne:

 • Model: BN-801A
 • Zasilanie: 220V
 • Waga: 30kg
 • Wymiary urządzenia: 155x40x45cm
 • Wymiary opakowania: 97x64x48cm
 • Okres gwarancji:  2 lata
Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: KOMBAJN KOSMETYCZNY 9W1 BN-801A

Facebook
Do góry