Sprzęt wielofunkcyjny 4W1 BN-N93 PEELING KAWITACYJNY + ULTRADŹWIĘKI+ BIOLIFTING + BIOGLOVES

440x600

Sprzęt wielofunkcyjny 4W1 BN-N93 PEELING KAWITACYJNY + ULTRADŹWIĘKI+ BIOLIFTING + BIOGLOVES

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

1 789,00 zł
Product code: 2800

Nowoczesny i kompaktowy kombajn kosmetyczny umożliwiający wykonanie 4 różnych zabiegów

Opis produktu

Proponujemy Ci sprzęt do gabinetów kosmetycznych najwyższej klasy.

Oferujemy Ci nowoczesne urządzenie kosmetyczne wykonujące 4 atrakcyjne zabiegi: peeling Kawitacyjny, BioLifting, BioGlove oraz ultradźwięki.

Kombajn kosmetyczny 4w1 BN-N93 pozwoli Ci uatrakcyjnić ofertę salonu i zwiększyć sprzedaż.

Małe rozmiary i wielkie możliwości aparatu, nowoczesny design i intuicyjna obsługa to atuty modelu 4w1 BN-N93.

Funkcje: 

 • Ultradźwięki / ultrasonoforeza
 • Skin Scrubber (peeling kawitacyjny)
 • BioLift - lifting twarzy bez skalpela
 • BioGlove
Zastosowanie

Funkcje kombajnu:

Funkcja ultradźwiękowa

Wykorzystanie wibracji ultradźwiękowych o częstotliwości miliona drgań na sekundę (1,5 MHz). Fala ultradźwiękowa stymuluje tkankę i poprawia przenikalność błon dla kolagenu, wygładzając zmarszczki, eliminując linie i ujędrniając skórę, co nadaje jej młodszy i zdrowszy wygląd. Ultradźwięki wytwarzają ciepło pochodzące z tarcia, które poprawia cyrkulację krwi, odpręża mięśnie i pomaga rozbijać cellulit, usuwając nadmiar tłuszczu. Urządzenie z 2 sondami umożliwia bezinwazyjny lifting,  wygładza i wzmacnia skórę przy użyciu wibracji ultradźwiękowych. 

Skin scrubber - peeling kawitacyjny (Ultrasonic peeling)

Jest to nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji bez efektów ubocznych. Zabieg ten polega na oczyszczeniu skóry poprzez fale ultradźwiękowe, pozwala więc na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii. Peeling kawitacyjny jako system działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje bez użycia prądu elektrycznego. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest - zauważalna w widoczny sposób - skóra odnowiona i odświeżona. Jest to zabieg bezbolesny odczuwany zwykle jako przyjemny. Kawitacja pozytywnie działa również na głębsze warstwy naskórka, stanowi doskonały wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych (eksfoliacja kwasami i/lub sonoforeza i jonoforeza i inne). 

Bio Lift

Lifting twarzy bez skalpela. Nowoczesny aparat do bezoperacyjnego liftingu twarzy, szyi i dekoltu wykonywany za pomocą sond emitującymi mikroprądy. Działanie urządzenia opiera się na terapii mikroprądami, które stymulują procesy regeneracji zachodzące w komórkach, pobudzając odbudowę włókien kolagenu i elastyny. Zabieg ma działanie wygładzające skórę, zwiększa kurczliwości włókien mięśniowych oraz usprawnia wydalanie toksyn wraz z nadmiarem wody.

Specyfikacja techniczna

Parametry techniczne:

 • Częstotliwość ultradźwięków: 1,5MHz 
 • Częstotliwość drgań peelingu: 32kHz 
 • Zasilanie: 220V 
 • Pobór prądu: 45W 
 • Waga: 12kg 
 • Wymiary urządzenia: 42*32*17cmcm 
 • Wymiary opakowania:  49*49*32cm 
 • Gwarancja: 2 lata
Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Sprzęt wielofunkcyjny 4W1 BN-N93 PEELING KAWITACYJNY + ULTRADŹWIĘKI+ BIOLIFTING + BIOGLOVES

Facebook
Do góry