KOKTAJL GENOSYS Z KWASEM HIALURONOWYM - HES 10 SZT.

440x600

KOKTAJL GENOSYS Z KWASEM HIALURONOWYM - HES 10 SZT.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

289,00 zł
Product code: 3245

GENOSYS HES koktajl z kwasem hialuronowym zwiększającym objętość tkanek (Volume Solution)

Opis produktu

GENOSYS HES - koktajl z kwasem hialuronowym zwiększającym objętość tkanek (Volume Solution)

Koktajl zawiera WYSOKOMOLEKULARNY KWAS HIALURONOWY.

HA jest silnie uwadniającym się polimerem, znanym ze swoich wyjątkowych zdolności wiązania wody. Im większa jest cząsteczka kwasu hialuronowego, tym większa jest zdolność wiązania wody. Jak wiemy, dostarczenie HA w głąb skóry jest trudne ze względu na tę właśnie dużą cząsteczkę. Dlatego konwencjonalne kosmetyki zawierają niskocząsteczkowe formy kwasu hialuronowego.

Ale KOKTAJL GENOSYS Z KWASEM HIALURONOWYM ZWIĘKSZAJĄCYM OBJĘTOŚĆ, który zawiera wysokocząsteczkowe HA może być skutecznie dostarczony do skóry z wykorzystaniem derma rollera. Koktajl zapewnia większe stałe nawilżenie skóry oraz efekt wypełniający i liftingujący.

Koktajl ma także działanie naprawcze wobec skóry naczynkowej i z trądzikiem różowatym. Odpowiedzialny jest za to składnik o nazwie BIOPHYTEXTM - kompleks złożony z ekstraktu z ruszczyka, escyny, ekstraktu z lukrecji, ekstraktu z wąkrotki azjatyckiej, ekstraktu z kwiatu nagietka i hydrolizowanych protein drożdżowych. Kompleks uszczelnia i chroni ścianki naczyń krwionośnych, co wspólnie z efektem pogrubienia skóry na skutek działania rollera, powoduje widoczne rozjaśnienie skóry i wyrównanie jej kolorytu.

Najważniejsze informacje:

  • epidermalny czynnik wzrostu i/czy fibroblastyczny czynnik wzrostu zwalcza objawy starzenia się skóry związane z wiekiem i objawy fotostarzenia, 
  • kompleks zawiera specjalnie wyizolowane i oczyszczone czynniki wzrostu przeznaczone do stosowania w procedurach medycznych,
  • jest otrzymany wg dobrze udokumentowanej naukowo technologii produkcji wykorzystującej przetworzone kultury bakteryjne, 
  • producent kompleksu jest na liście dostawców zarejestrowanych przez FDA – Amerykańską Komisje d/s Leków, która dopuszcza tylko metody z zachowaniem wysokiej jakości produkcji i rygorystycznego systemu kontroli jakości, 
  • kontrolę jakości przeprowadza certyfikowane laboratorium i wyszkolona obsługa, 
  • formuła koktajli zawiera tylko te czynniki wzrostu, które efektywnie wpływają na przebudowę tkanek skóry, 
  • kompleks zawiera tylko komórki o wysokiej sile przeżycia, wysokiej zgodności i skutecznej koncentracji w każdej partii.
Skład produktu

Water, Glycerin, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Betaine, Sodium Hyaluronate, Panthenol,Phytosphingosine, Lecithin, Escin, Ruscus Aculeatus Root Extract, Adenosine, Ammonium Glycyrrhizate, Centella Asiatica Extract, Hydrolyzed Yeast Protein, Lavandula Angustifolia (Lavander) Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Santalum Austrocaledonicum Wood Oil, Pinus Sylvestris Oil, Cymbopogon Schoenanthus Oil, Lactic Acid, Calendula Carbomer, Polysorbate 20, Disodium EDTA

Wskazania

Wskazania:
 Skóra starzejąca się, zmarszczki,
 Skóra mało elastyczna, wymagająca regeneracji,
 Blizny,
 Rozstępy,
 Nierówności skóry, blizny po trądziku.

Działanie
75
Specyfikacja

Opakowanie:
10 ampułek a’ 2ml

Więcej

Kluczowym składnikiem koktajlu, gwarantującym jego skuteczne działanie jest Sh-polypeptide-7.
Jest to kompleks polipeptydowy, zawierające cenne składniki, zamknięte w nanoliposomach.
Biochemicznie, Sh-polypeptide-7 to białko, które zostało otrzymane w wyniku fermentacji mikrobiologicznej, ale posiadające taką samą strukturę jak ludzki
hormon wzrostu.

Aplikacja na skórę czynników i hormonów wzrostu, pochodzących z różnych źródeł, została potwierdzona, jako efektywna terapia, redukująca widoczne oznaki starzenia się. Kompleks hormonów wzrostu może być stosowany w procedurach medycznych.

Biotechnologia hormonów wzrostu umożliwia całkowicie nową, rewolucyjną metodę odbudowy starzejącej się i fotostarzejącej się skóry, w celu uzyskania jej odmłodzonego wyglądu: uzupełnia naturalne biologiczne elementy, które występują tylko w młodej, nie zniszczonej skórze i które reaktywują funkcje obecne jedynie w młodej skórze.

Hormony wzrostu są białkami sygnałowymi produkowanymi przez komórki macierzyste naskórka. Regulują aktywność biologiczną procesu naprawy komórkowej i uszkodzeń genetycznych oraz powodują, że skóra jest miękka, napięta i wyglądająca zdrowo. Produkcja czynników wzrostu powoduje zapoczątkowanie procesów naprawy i stymulacji aktywności, spowalnianie starzenia i cofanie zniszczeń wywołanych zanieczyszczeniem środowiska i promieniowaniem UV.

Czynniki wzrostu mogą być stosowane w procedurach medycyny estetycznej w celu zwiększenia efektów profesjonalnego zabiegu, przy czym można je wprowadzać przed zabiegiem, w trakcie lub po zabiegu.

Obecność hormonów i czynników wzrostu gwarantuje stymulację naturalnych mechanizmów biochemicznych prowadzących do powstania nowej, zdrowej skóry.


Recenzje (6)

Recenzje klientów

Polecam Review by Tatjana 40
Szczerze polecam , bardzo ładnie wyrównuje koloryt skóry, zapewnia nawilżenie skóry oraz efekt wypełniający , również ważne jest to,że ma działanie naprawcze do skóry naczynkowej i trądzikowej. (Dodano 07-09-2015)
Polecam Review by Tatjana 40
Szczerze polecam , bardzo ładnie wyrównuje koloryt skóry, zapewnia nawilżenie skóry oraz efekt wypełniający , również ważne jest to,że ma działanie naprawcze do skóry naczynkowej i trądzikowej. (Dodano 07-09-2015)
Gorąco polecam Review by Ola Warszawa
Bardzo ładnie wypełnia zmarszczki, świetnie nawilża i daje wspaniały efekt liftingu. Gorąco polecam (Dodano 12-06-2015)
Polecam do cery problematycznej Review by Kosmetyczka Warszawa
Używam do ceru problematycznej efekt widoczny. (Dodano 15-05-2015)
Polecam gorąco Review by Alexandra kosmetolog
Używam ten kwas to cery problematycznej tj. trądzik i naczynka.
Naprawdę jest extra poprawia wyraźnie koloryt skóry. (Dodano 14-05-2015)
Wspaniały efekt GENOSYS HES Review by Julita kosmetyczka
Wspaniały efekt ,powoduje widoczne rozjaśnienie skóry i wyrównanie jej kolorytu. Jest drogi, ale na długo starcza wiec polecam efekty są widoczne. (Dodano 04-05-2015)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: KOKTAJL GENOSYS Z KWASEM HIALURONOWYM - HES 10 SZT.

Facebook
Do góry