KOKTAJL GENOSYS WYBIELAJĄCY - SWS 10 SZT.

440x600

KOKTAJL GENOSYS WYBIELAJĄCY - SWS 10 SZT.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

289,00 zł
Product code: 1846

Koktajl SWS dedykowanym problemom z przebarwieniami posłonecznymi, starczymi, hormonalnymi. 

Opis produktu

Koktajl SWS (Skin Whitening Solutioin) to unikatowy, skoncentrowany preparat, stosowany przez profesjonalistów - farmaceutycznej jakości - który jest przeznaczony do rozwiązywania redukcji brązowych plam i przebarwień.

Kompleks peptydów, glabrydyna i fermentowany ekstrakt z lukrecji hamują produkcję melaniny i znacząco rozjaśniają skórę.

Ampułki są sterylne, nie zawierają konserwantów. 

Rekomendujemy program intensywnej regeneracji:
1 ampułka + mikronakłuwanie derma rollerem 1 raz w tygodniu przez okres 10 tygodni.

Koktajle w ampułkach to:
 Produkt jakości farmaceutycznej,
 Bez konserwantów,
 Wartość pH odpowiadające fizjologicznemu pH skóry,
 Bogaty zestaw składników aktywnych.

Skład produktu

Water, Butylene Glycol, Glycerin, Lactobacillus/Soymilk Ferment Filtrate, Beta-Glucan, 1, 2-Hexanediol, Sh-Polypeptide-7, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Collagen, Allantoin, Vitis Vinifera (Grape) Callus Culture Extract, Rosa Damascena Callus Culture Extract, Lecithin, Sodium Phosphate, Pentylene Glycol, Hydrogenated Lecithin, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Artemisia Vulgaris Extract, Sodium Chloride, Rh-Polypeptide-1, Rh-Oligopeptide-2, Rh-Oligopeptie-1, Palmitoyl Tripeptide-1, Houttuynia Cordata Extract, Glycine, EDTA, Citrus Junos Fruit Extract, Chamaecyparis Obtusa Leaf Extract.

Wskazania

Wskazania:

 Skóra tłusta i przetłuszczająca się,
 Skóra mało elastyczna, wymagająca regeneracji,
 Nadmierne wydzielanie sebum,
 Nadwrażliwa, mało odporna na warunki zewnętrzne,
 Zaskórniki, zanieczyszczenia skóry

Działanie
74
Specyfikacja

Opakowanie:
10 ampułek a’ 2ml

Więcej

Kluczowym składnikiem koktajlu, gwarantującym jego skuteczne działanie jest Sh-polypeptide-7.
Jest to kompleks polipeptydowy, zawierające cenne składniki, zamknięte w nanoliposomach.
Biochemicznie, Sh-polypeptide-7 to białko, które zostało otrzymane w wyniku fermentacji mikrobiologicznej, ale posiadające taką samą strukturę jak ludzki
hormon wzrostu.

Aplikacja na skórę czynników i hormonów wzrostu, pochodzących z różnych źródeł, została potwierdzona, jako efektywna terapia, redukująca widoczne oznaki starzenia się. Kompleks hormonów wzrostu może być stosowany w procedurach medycznych.

Biotechnologia hormonów wzrostu umożliwia całkowicie nową, rewolucyjną metodę odbudowy starzejącej się i fotostarzejącej się skóry, w celu uzyskania jej odmłodzonego wyglądu: uzupełnia naturalne biologiczne elementy, które występują tylko w młodej, nie zniszczonej skórze i które reaktywują funkcje obecne jedynie w młodej skórze.

Hormony wzrostu są białkami sygnałowymi produkowanymi przez komórki macierzyste naskórka. Regulują aktywność biologiczną procesu naprawy komórkowej i uszkodzeń genetycznych oraz powodują, że skóra jest miękka, napięta i wyglądająca zdrowo. Produkcja czynników wzrostu powoduje zapoczątkowanie procesów naprawy i stymulacji aktywności, spowalnianie starzenia i cofanie zniszczeń wywołanych zanieczyszczeniem środowiska i promieniowaniem UV.

Czynniki wzrostu mogą być stosowane w procedurach medycyny estetycznej w celu zwiększenia efektów profesjonalnego zabiegu, przy czym można je wprowadzać przed zabiegiem, w trakcie lub po zabiegu.

Obecność hormonów i czynników wzrostu gwarantuje stymulację naturalnych mechanizmów biochemicznych prowadzących do powstania nowej, zdrowej skóry.


Recenzje (4)

Recenzje klientów

Niezawodny Review by Symfonia30
Niezawodny koktajl polecam. (Dodano 19-05-2015)
KOKTAJL GENOSYS WYBIELAJĄCY jest świetny Review by Bell Wawa
Używam go do skóry problemowej z przebarwieniami różnego pochodzenia- muszę stwierdzić, że świetnie rozjasnia. Naprawdę polecam ten koktajl. (Dodano 14-05-2015)
GENOSYS WYBIELAJĄCY Bardzo dobry. Review by Femi
Bardzo dobry. Polecam. (Dodano 05-05-2015)
Polecam Review by klientka
Genosys to jedna z moich ulubionych firm. W przypadku koktajlu SVS również się nie zawiodłam! Robię zabiegi wybielające przebarwienia z tym koktajlem i klientki są bardzo zadowolone. (Dodano 23-04-2015)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: KOKTAJL GENOSYS WYBIELAJĄCY - SWS 10 SZT.

Facebook
Do góry