KOKTAJL GENOSYS REWITALIZACJA - CTS 10 SZT.

440x600

KOKTAJL GENOSYS REWITALIZACJA - CTS 10 SZT.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

289,00 zł
Product code: 1842

Koktajl CTS silnie rewitalizujący i regenerujący, ze skoncentrowanymi cytokinami i kolagenem. 

Opis produktu

Profesjonalny koktajl CTS (Concentrated Vitality Solution) to intensywna kuracja z peptydami miedziowymi, roślinnymi hormonami wzrostu i roślinnymi komórkami macierzystymi stosowany przez profesjonalistów, który jest ukierunkowany na rozwiązywanie problemów skóry takich jak blizny, zmarszczki, przebarwienia, zniszczenia wywołane UV, odwodnienie.

Koktajl CTS zawiera dużą ilość cytokin i kolagenu, kluczowego składnika mającego wpływ na przywrócenie i utrzymanie spójności struktury macierzy skóry.
Preparat aktywuje tworzenie nowych komórek skóry, poprawiając strukturę włókien kolagenu i elastyny do stanu charakterystycznego dla młodej, zdrowej skóry.

Ampułki są sterylne, nie zawierają konserwantów. 

Rekomendujemy program intensywnej regeneracji:
1 ampułka + mikronakłuwanie derma rollerem 1 raz w tygodniu przez okres 10 tygodni.

Koktajle w ampułkach to:
 Produkt jakości farmaceutycznej,
 Bez konserwantów,
 Wartość pH odpowiadające fizjologicznemu pH skóry,
 Bogaty zestaw składników aktywnych.

Skład produktu

Water, Butylene Glycol, Glycerin, Lactobacillus/Soymilk Ferment Filtrate, Beta-Glucan, 1, 2-Hexanediol, Sh-Polypeptide-7, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Collagen, Allantoin, Vitis Vinifera (Grape) Callus Culture Extract, Rosa Damascena Callus Culture Extract, Lecithin, Sodium Phosphate, Pentylene Glycol, Hydrogenated Lecithin, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Artemisia Vulgaris Extract, Sodium Chloride, Rh-Polypeptide-1, Rh-Oligopeptide-2, Rh-Oligopeptie-1, Palmitoyl Tripeptide-1, Houttuynia Cordata Extract, Glycine, EDTA, Citrus Junos Fruit Extract, Chamaecyparis Obtusa Leaf Extract.

Wskazania

Wskazania:
 Skóra starzejąca się, zmarszczki,
 Skóra mało elastyczna, wymagająca regeneracji,
 Blizny,
 Rozstępy,
 Nierówności skóry, blizny po trądziku.

Działanie
75
Specyfikacja

Opakowanie:
10 ampułek a’ 2ml

Więcej

Kluczowym składnikiem koktajlu, gwarantującym jego skuteczne działanie jest Sh-polypeptide-7.
Jest to kompleks polipeptydowy, zawierające cenne składniki, zamknięte w nanoliposomach.
Biochemicznie, Sh-polypeptide-7 to białko, które zostało otrzymane w wyniku fermentacji mikrobiologicznej, ale posiadające taką samą strukturę jak ludzki
hormon wzrostu.

Aplikacja na skórę czynników i hormonów wzrostu, pochodzących z różnych źródeł, została potwierdzona, jako efektywna terapia, redukująca widoczne oznaki starzenia się. Kompleks hormonów wzrostu może być stosowany w procedurach medycznych.

Biotechnologia hormonów wzrostu umożliwia całkowicie nową, rewolucyjną metodę odbudowy starzejącej się i fotostarzejącej się skóry, w celu uzyskania jej odmłodzonego wyglądu: uzupełnia naturalne biologiczne elementy, które występują tylko w młodej, nie zniszczonej skórze i które reaktywują funkcje obecne jedynie w młodej skórze.

Hormony wzrostu są białkami sygnałowymi produkowanymi przez komórki macierzyste naskórka. Regulują aktywność biologiczną procesu naprawy komórkowej i uszkodzeń genetycznych oraz powodują, że skóra jest miękka, napięta i wyglądająca zdrowo. Produkcja czynników wzrostu powoduje zapoczątkowanie procesów naprawy i stymulacji aktywności, spowalnianie starzenia i cofanie zniszczeń wywołanych zanieczyszczeniem środowiska i promieniowaniem UV.

Czynniki wzrostu mogą być stosowane w procedurach medycyny estetycznej w celu zwiększenia efektów profesjonalnego zabiegu, przy czym można je wprowadzać przed zabiegiem, w trakcie lub po zabiegu.

Obecność hormonów i czynników wzrostu gwarantuje stymulację naturalnych mechanizmów biochemicznych prowadzących do powstania nowej, zdrowej skóry.


Recenzje (5)

Recenzje klientów

Polecam Review by Aurel Warszawa
Polecam paniom na rozstępy uważam ,że ten koktajl jest najlepszy i co najważniejsze nie zawiera konserwantów. (Dodano 22-06-2015)
Porządany Efekt Review by Gracjana 36
Polecam zwłaszcza do skóry mało elastycznej , wymagającej regeneracji. (Dodano 18-05-2015)
Polecam gorąco Review by Elwis Kraków
Swietnie regeneruje i rewitalizuje skórę polecam. (Dodano 14-05-2015)
Gorąco polecam Review by Sola 30
Używam ten koktajl do blizn potrądzikowych i rozstępów. Jest naprawdę dobry . Polecam go gorąco. (Dodano 13-05-2015)
KOKTAJL GENOSYS REWITALIZACJA- Polecam Review by Marika
W moim gabinecie zawsze Genosys jest. Naprawdę jest świetny.
Polecam go młodym ludziom z problemową skórą jak i Paniom na zmarszczki. Cudo.. (Dodano 05-05-2015)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: KOKTAJL GENOSYS REWITALIZACJA - CTS 10 SZT.

Facebook
Do góry