Karboksyterapia UNIQUE TECHNOLOGIE™ - CARBOXYTHERAPY JULIÉ

440x600

Karboksyterapia UNIQUE TECHNOLOGIE™ - CARBOXYTHERAPY JULIÉ

Dostępność: Dostępny

30 000,00 zł
Product code: 3408

Karboksyterapia Julié to połączenie piękna, inteligencji, nowatorskich systemów oraz luksusu, na który Cię stać...

Strona producenta: www.inteligentna-karboksyterapia.pl

Opis produktu

Poznaj pierwszy inteligentny
aparat do karboksyrapii
Dlaczego
karboksyterapia?
Karboksyterapia jest obecnie jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod stosowanych w kosmetologii i medycynie estetycznej. Jej wyjątkową skuteczność potwierdzają liczne badania kliniczne.
Szerokie spektrum wskazań
Redukcja cieni
pod oczami
90%
redukcja tkanki
tłuszczowej
67%
redukcja
rozstępów i blizn
97%
Redukcja
zmarszczek
57%
Redukcja
Callulitu do
90%
Redukcja
łysienia
77%
Redukcja
łuszczycy
55%
Poprawa
wiotkości i skóry
74%
Karboksyterapia w sposób spektakularny redukuje cellulit, tkankę tłuszczową, rozstępy oraz cienie pod oczami.
Inteligentny
interfejs
Aparat wskazuje miejsca iniekcji, określa dawkę gazu na jedno wkłucie, samodzielnie reguluje przepływ dla danego wskazania i stopnia zaawansowania, wyświetla kluczowe informacje dla operatora.
Bezbolesne
zabiegi
Julié jako jedyny aparat na rynku korzysta z podwójnego podgrzewania gazu - zabieg karboksyterapii jeszcze nigdy nie był tak komfortowy. Przekonaj się sama!
Odpowietrzenie
systemu
Julié została wyposażona w wiele systemów zabezpieczających. Jednym z nich jest system odpowiadający za oczyszczenie podzespołów urządzenia z zalegającego w nim powietrza, które podane śródskórnie powoduje utrzymujące się obrzęki.
Regulacja
przepływu CO2
Za kontrolę najistotniejszych parametrów zabiegu - przepływu oraz dawki gazu, odpowiada moduł PFC®, który reguluje przepływ w przedziale 1-150cc/min. PFC® to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa.
Certyfikat
medyczny
Julié to certyfikowane urządzenie, które do pracy wykorzystuje medyczny dwutlenek węgla LAPAROS. Gaz ten charakteryzuje unikalna sterylność oraz czystość na poziomie 99,5 %.
Podwójne
filtrowanie
gazu
W aparacie zastosowano HFS® - jest to dwuetapowy system filtrowania CO2 Istotny dla zachowania najwyższej sterylności aplikowanego gazu.
Certyfikowane szkolenie
Jesteśmy ekspertami w dziedzinie karboksyterapii. Inwestując w aparat masz gwarancję, że przeszkolą Cię profesjonaliści. Zaufaj nam i zostań jednym z nich.
Bogaty zestaw startowy
Kupując aparat, otrzymujesz butlę z medycznym co2, produkty startowe umożliwiające wykonanie 25 zabiegów oraz certyfikowane szkolenie.
Modułowa budowa
urządzenia
To innowacyjne rozwiązanie zapewnia błyskawiczny serwis aparatu. Odesłanie urządzenia nie wymaga już wyjątkowo problematycznej wysyłki paletowej (jak w większosci innych urzadzeń dostepnych na polskim rynku).
Wsparcie Twojego salonu
Po zakupie aparatury możesz liczyć na pełne wsparcie posprzedażowe. Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji – nie ma dla nas pytań bez odpowiedzi
Dożywotnia gwarancja
Julié to synonim jakości. Producent
aparatu, firma Unique Technologie,
udziela na urządzenie dożywotniej
gwarancji.
Nadal masz wątpliwości?

Zadzwoń i umów się na
bezpłatny pokaz
w Twoim salonie.
http://inteligentna-karboksyterapia.pl

Recenzje (4)

Recenzje klientów

Cudowny Review by Ewas
Wspaniały soprzęt, działa bez zarzutu, jest bardzo intuicyjny i praca na nim to czysta przyjemność :) (Dodano 14-06-2017)
bardzo dobry Review by Anna P.
No i słynna Julka dotarła też do mnie do salonu :) Szkolenie było super, szkoleniowiec ma ogromną wiedzę i łatwo ją przekazuje. Dla mnie to bardzo ważne, aby mój personel był dobrze przygotowany do wykonywania takich inwazyjnych zabiegów. Na chwilę obecną Julie robi dużo szumu wokół siebie i mamy dużo chętnych na zabiegi. Liczę, że sprzęt będzie się sprawdzał i na siebie zarabiał :) Patrząc na opinie innych w Internecie, nie może być inaczej :) (Dodano 15-05-2017)
Celująca Review by Michalina
Nie ma lepszej karbo, przepracowałam już lata na różnych urządzeniach- Julie bez porównania! Zostawia wszystkich w tyle! (Dodano 30-11-2016)
Idealny Review by Maria
Idealny sprzęt! Jestem bardzo zadowolona z jego zakupu. Piękny design, bezpieczeństwo zabiegów i gaz medyczny- wszystko składa się w piękną Julie :) (Dodano 08-09-2016)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Karboksyterapia UNIQUE TECHNOLOGIE™ - CARBOXYTHERAPY JULIÉ

Facebook
Do góry