Hialurox - II generacji ! Satysfakcja gwarantowana na 100%

440x600

Hialurox - II generacji ! Satysfakcja gwarantowana na 100%

Dostępność: Dostępny

Normalna cena: 19 999,00 zł

Cena promocyjna: 16 998,99 zł

Product code: 666

Hialurox to prawdziwie rewolucyjny system zabiegowyumożliwiający odmładzanie skóry twarzy i kształtowanie sylwetki ciała w sposób całkowicie nieinwazyjny .

KOD PRODUKTU: Hialurox
Opis produktu

Hurtownia kosmetyczna Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego pragnie poinformować, iż podjęliśmy współpracę z producentem laserów kosmetycznych,medycznych oraz urządzeń anti-age. Oferowane produkty są najnowszej generacji, bardzo zaawansowane technologicznie, posiadają 2-letnią gwarancję, dodatkowo bezpłatne szkolenie oraz polskojęzyczne menu.

Hialurox to prawdziwie rewolucyjny system zabiegowy umożliwiający odmładzanie skóry twarzy i kształtowanie sylwetki ciała w sposób całkowicie nieinwazyjny.

Urządzenie posiada certyfikat: 

Terapia laserowa anti-aging:

-Połączenie technologi zimnego lasera z nanożelem hialuronowym przeciwdziała starzeniu się skóry,

-Skutecznie odmładzając i rewitalizując jej tkanki.

-Dodatkową zaletą systemu Hialurox jest wygładzanie i wypełnianie zmarszczek, dzięki czemu skóra staje się gładsza i pełna blasku. Efekty wygładzania i ujędrniania skóry widoczny jest już od pierwszego zabiegu.

Zabiegi na Ciało:

System Hialurox Body Treatment skutecznie redukuje celulit i ujędrnia skórę, jednocześnie kształtując smukłą i zgrabną sylwetkę. Efekty w postaci szczuplejszej talii, łydek, pośladków, brzucha i jędrniejszejskóry są widoczne już od pierwszego dnia terapii.

HIALUROX ODMŁODZI CIĘ OD ŚRODKA !!

TECHNOLOGIA OPRACOWANA WYKORZYSTUJE  KWAS HIALURONOWY JAKO ROZWIĄZANIE ALTERNATYWNE DLA METODY INIEKCYJNEJ.

Wraz z upływem czasu skóra stopniowo traci pierwotną elastyczność i gładkość, jest w niej również coraz mniej kolagenu.Skutkiem tego procesu jest powstawanie zmarszczek.

HIALUROX

To rewolucyjna metoda opierająca się na wykorzystaniu imponujących możliwości kwasu hialuronowego w zakresie redukcji zmarszczek. Kwas ten pozwala na przywrócenie jędrności i zdrowego wyglądu skóry bez konieczności uciekania się do metod inwazyjnych. Jest to technologia sprawdzona,dająca gwarantowane rezultaty.

KWAS HIALURONOWY

Kwas hialuronowy występuje naturalnie we wszystkich organizmach żywych. Pełni on bardzo istotną funkcję w przestrzeni międzykomórkowej, oddziałując wiążąco na tkanki.Najnowsze badania dowodzą, że pojawiające się z wiekiem zmiany, takie jak wiotczenie, powstawanie zmarszczek,wysychanie czy utrata jędrności, mają bezpośredni związek  ze zmniejszoną zawartością kwasu hialuronowego w skórze. Dzieje się tak ponieważ jest on czynnikiem decydującym o jej elastyczności.

Zawartość kwasu hialuronowego jest najwyższa w okresie tuż ponarodzinach. Po upływie 40 lat stężenie kwasu spada o 50%, a po 60 latach w organizmie pozostaje ledwo 10% jego pierwotnej zawartości.

 

PROFESJONALNA RECEPTURA

 Obecnie bardzo dużą popularnością cieszą się produkty renomowanych firm kosmetycznych pozwalające na samodzielną pielęgnację skóry przy pomocy kwasu hialuronowego. Niestety skuteczność tych preparatów ogranicza się do wierzchniej warstwy skóry, bowiem obecne w nich molekuły kwasu mają 75 mikrometrówśrednicy, przez co nie są wstanie przeniknąć przez pory skóry,których średnica wynosi 40 mikrometrów.

 Sekret systemu Hialurox tkwi w wykorzystaniu profesjonalnego żelu,zawierającego cząsteczki kwasu hialuronowego otoczone ochronnymi nano kapsułkami i wzbogacone witaminą C, ekstraktem z wiązu oraz dodatkiem specjalnego czynnika przeciwdziałającego jego degradacji.

 Dzięki tej oryginalnej recepturze kwas hialuronowy jest w stanie wniknąć w głąb skóry, dostarczając swój nawilżający potencjał tam,gdzie jest on najbardziej potrzebny.

 Regularne stosowanie żelu stymuluje syntezę kolagenu i elastyny,jak również mobilizuje organizm do produkcji nowego kwasu hialuronowego. Dodatkowo preparat wspomaga migrację komórkową, reguluje proces mnożenia i różnicowania się komórek,stymuluje rozwój naczynek krwionośnych i wpływa na prawidłowy rozkład włókien kolagenu.

ZIMNY LASER - PODSTAWA ZABIEGU

Promień zimnego lasera odbudowuje pofragmentowane molekuły kwasu hialuronowego, przywracając ich pierwotną wielkość i rozmieszczenie w warstwie podstawnej naskórka(jest to najgłębiej położona warstwa naskórka o grubości odpowiadającej 3-4 stronom książki, zlokalizowana jest wodległości 1/10 milimetra od powierzchni skóry).Zregenerowane molekuły kwasu przywierają do komórek warstwy podstawnej, przywracając je do rozmiarów typowych dla komórek skóry młodej.

Penetracja bariery naskórka przez odbudowane cząsteczki kwasu hialuronowego stymuluje produkcję nowego kwasu hialuronowego w skórze właściwej (przypomina to proces podziału komórkowego) oraz syntezę świeżego kolagenu i elastyny na drodze tzw. "selektywnej regeneracji tkanki siateczkowej".

 Nie przypomina to konwencjonalnej profilaktyki anti-aging,bowiem cała metoda ma na celu ponowne "nauczenie" tkanek skóry i organizmu, jak produkować kwas hialuronowy, elastynę i włókna kolagenowe, a zatem chodzi o reaktywację naturalnego mechanizmu ich produkcji. Możemy posłużyć się w tym miejscu metaforą: Hialurox nie proponuje skórze"szklanki wody", ale pokazuje jej drogę do studni, z której będzie mogła czerpać wodę, kiedy ta będzie jej potrzebna.Hialurox odżywia skórę i przypomina jej, w jaki sposób może odżywiać się samodzielnie, wspomagając naturalną regenerację i przeciwdziałając oznakom starzenia się. Aby aktywować cały proces, potrzebne jest od 3 do 6 sesji zabiegowych.


 ZAUFANIE LEKARZY

 Hialurox zaskarbił sobie uznanie wielu wybitnych lekarzy.Dr Daniel García Paricio, członek Hiszpańskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (SECPRE), zaleca stosowanie Hialuroxu, zwracając uwagę na bezinwazyjny charakter metody i jej wysoką skuteczność w niwelowaniu oznak starzenia się skóry.

 "Hialurox to sposób na skuteczną walkę ze starzeniem się skóry bez konieczności stosowanie metod inwazyjnych.Zastosowanie nano kapsułek z kwasem hialuronowym w połączeniuz technologią zimnego lasera umożliwia uruchomienie naturalnego procesu syntezy kolagenu w warstwie podstawnej naskórka, dzięki czemu skóra odzyskuje utraconą z biegiem lat gładkość i elastyczność".

 

EFEKTY KTÓRE MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE

 ZABIEGI NA CZOŁO

Wyraźne wygładzenie zmarszczek mimicznych skóry czoła i pomiędzy brwiami. Efekty widoczne już po 6 sesjach zabiegowych.

 ZABIEGI W OKOLICY OCZU

Redukcja zmarszczek mimicznych i linii w okolicach oczu jest możliwa do osiągnięcia po pełnym cyklu zabiegów Hialuroxem.

 ZABIEGI W OKOLICY UST

Efekt wygładzenia linii i liftingu skóry w okolicy ust.

ZABIEGI NA CIAŁO

ZABIEGI NA CIAŁO Z WYKORZYSTANIEM EKSTRAKTU Z COLEUS FORSKOHLI

Coleus forskohlii to odkryta przez fińskiego botanika H. Forskala unikalna roślina występująca m.in. na obszarze Sri Lanki.Wszechstronne właściwości lecznicze korzenia Coleusa wykorzystywano już w medycynie ajurwedyjskiej starożytnych Indii. Roślinę zbiera się raz do roku jesienią, w momencie największego nasycenia jej substancji aktywnych.

Mechanizm działania forskoliny polega na aktywacji cyklazy adenylowej – enzymu odpowiedzialnego za syntezę cyklicznego AMP(cAMP) w komórkach. cAMP jest jednym z najważniejszych czynników regulujących metabolizm komórkowy. W chwili wytworzenia się związku dochodzi do aktywacji również innych enzymów biorących udział w procesie przemiany materii, w szczególności na poziomie komórkowym.

Do najważniejszych procesów w tym zakresie należy zaliczyć lipolizę. Mianem lipolizy określa się proces rozkładu tkanek tłuszczowych, który ma miejsce przede wszystkim przy udziale cAMP. Forskolina oddziałuje stymulująco na proces lipolizy, jednocześnie hamując wydzielanie adenozyny, która powoduje odkładanie się tłuszczu w adipocytach.

Forskolina (standaryzowany wyciąg z korzenia C. Forskohlii) charakteryzuje się klinicznie potwierdzoną skutecznością w leczeniu zaburzeń związanych z otyłością, zwalczaniu celulitu i kontrolowanej redukcji wagi ciała.

Dr Greenway z Wydziału Medycyny Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles przeprowadził szereg eksperymentów z Coleusem przy wykorzystaniu techniki podwójnie ślepej próby (double-blind trial).Zaobserwował on wyraźne zmniejszenie się obwodu uda, które poddawano zabiegom zużyciem badanej substancji.

Źródło: Artykuł "Topical Fat Reduction" wObesity Research nr 3: 561S-568S (1995).

Aby stworzyć technologię Hialurox BodyTreatment, przeprowadzono liczne badania,których celem było opracowanie procesu biotechnologicznego pozwalającego na umieszczenie cząsteczek forskoliny w nanokapsułkach lipidowych, tak aby uczynić jej działanie jeszcze skuteczniejszym.nanokapsułki lipidowe mają postać kul, których materiałem budulcowym są fosfolipidynaturalnego pochodzenia. Fosfolipidy są ułożone w taki sposób, aby umożliwić zespolenie ich zwybranym składnikiem aktywnym.Dzięki opracowanej przez nas technologii możliwe było zredukowanie średnicy cząsteczekdo poziomu poniżej 250 nanometrów.

A oto niektóre z najważniejszych zalet wykorzystania nanokapsułek:

- są naturalnym systemem transportowym dla substancji aktywnych

- umożliwiają dostarczanie substancji aktywnych w sposób selektywny i kontrolowany

- wspomagają skuteczność składników aktywnych,jednocześnie minimalizując efekty niepożądane (toksyczność)

- nanokapsułki lipidowe są zdolne do skutecznej penetracji warstwy zrogowaciałej naskórka, czego dowodzą badania Dr A.De La Mazy z Wydziału Badań Nad Substancjami Powierzchniowo Czynnymi z CSIC w Barcelonie.Umieszczenie składników aktywnych w nanokapsułkach lipidowych ma szereg zalet:- przedłużenie okresu biodostępności składnika aktywnego- lepsze wchłanianie, penetracja i dyfuzja składnika aktywnego- stabilizacja składnika aktywnego.

POZOSTAŁE SKŁADNIKI AKTYWNE

Oprócz forskoliny w systemie Hialorux Body Treatment wykorzystuje się aż 3 inne składniki aktywne (umieszczone w nanokapsułkach), które poprawiają skuteczność i uzupełniają proces redukcji celulitu.

LEGACTIF: kompleks trzech składników pochodzenia roślinnego, pobudza obieg krwi i zmniejsza obrzęk nóg.Substancja działa pobudzająco i ściągająco, poprawiając ukrwienie i likwidując syndrom zmęczonych nóg.

Nawłoć (Solidago virgaurea): rzadka roślina zielna z rodziny astrowatych, która występuje m.in. w lasach Azji na wysokości2800 m.. n.p.m. Nawłoć znana jest z właściwości ściągających i pobudzających.Cytryna: wyciąg z owocni cytryny, bogaty w związki flawonowe,zawiera przede wszystkim hesperydynę i naringinę, które skutecznie wspomagają krążenie krwi. Ruszczyk, myszopłoch (Ruscus aculeatus): wyciąg o dużej zawartości saponin sterydowych, takich jak ruskogenina znana ze swoich właściwości ściągających i przeciw obrzękowych.

THEOPHYLLISILANE (teofilisilan): czynnik aktywny otrzymywany na drodze syntezy z alg pochodzących z Oceanu Indyjskiego, ma silne właściwości lipolityczne i ujędrniające,wspomaga odnowę komórkową.

Czarne algi: aktywizują cyklazę adenylową, stymulują aktywność lipolityczną, odbudowują tkankę łączną, pobudzają mikro-krążenie, normalizują drenaż i poprawiają ogólny wyglądskóry.

GLAUCYNA: związek pozyskiwany z siwca żółtego (Glauciumflavum), hamuje produkcję ponad tlenków, wytwarza elastazę i pełni kluczową rolę w przewodzeniu jonów wapnia.Glaucium flavum: roślina, z której pozyskuje się glaucynę wykorzystywaną do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej i wspomagania retencji wody w przestrzeniach międzykomórkowych.Glaucyna produkuje elastazę,poprawiając elastyczność skóry i zmniejszając adipocyty.

Podsumowując, system Hialurox Body Treatment stymuluje proces lipolizy, zapobiegając odkładaniu się tłuszczu w adipocytach. Wykorzystanie technologii nanokapsułek lipidowych dodatkowo poprawia skuteczność całego procesu w redukcji celulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej.


 

Transport do Klienta GRATIS w dowolne miejsce w Polsce.

 Profesjonalne szkolenie w siedzibie firmy lub u KLIENTA GRATIS- zakończone certyfikatem dla dowolnej liczby osób + materiały szkoleniowe.

 Gwarancja 2 lataoraz urządzenie zastępcze w przypadku awarii urządzenia na czas naprawy - co daje Państwu brak przestoju pracy w Państwa gabinecie.

 -Autoryzowany serwis gwarancyjny.

 -Tani / szybki serwis pogwarancyjny. 

 Wsparcie MarketingowePlakaty z urządzeniem, opisem zabiegów i adresem Państwa gabinetuulotki z urządzeniem ,opisem zabiegów, rezultatów oraz adresem Państwa gabinetu.

 MASZ PYTANIA? - ZADZWOŃ : (71) 724 25 05

 Decydując się na zakup u nas masz gwarancję na PROFESJONALNE SZKOLENIE, przeprowadzane przez specjalistę w tej dziedzienie, materiały szkoleniowe, bardzo dobrej jakości urządzenie, które DZIAŁA 100%gwarancji zadowolenia Twojego i Twoich Klientów.  

 ZADZWOŃ 881 483 212 lub (71) 724 25 05

 Jesteś zainteresowany Leasingiem? 

 Minimum formalności bez zaświadczeń o zarobkach.

 Kontakt w sprawie Leasingu:

 Karolina Polańska

KRC Doradztwo Gospodarcze

 tel. kom:+48 535 557 988

 tel/fax +48 32 780 54 44

e-mail: k.polanska@krc.com.pl
www.krc.com.pl

 


Recenzje (2)

Recenzje klientów

Polecam gorąco Review by Oxana
Świetnie wygładza zmarszczki. Polecam (Dodano 08-10-2015)
dobra inwestycja Review by Nati
To była dobra inwestycja. Podziękowania dla szefa. (Dodano 12-12-2012)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Hialurox - II generacji ! Satysfakcja gwarantowana na 100%

Facebook
Do góry