GOLDEN SPOON - ZŁOTE ŁYŻKI

440x600

GOLDEN SPOON - ZŁOTE ŁYŻKI

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

Cena pojawi się po zalogowaniu/zarejestrowaniu jako gabinet
Product code: 825

Golden Spoon - złote łyżki, to wielofunkcyjny aparat kosmetyczny do zabiegów na twarz, oczy, dłonie oraz biust, ramiona i kolana. Aparat kosmetyczny emituje on 3 rodzaje energii, które mogą być wykorzystywane jednocześnie, co potęguje efekty.

KOD PRODUKTU: GS-ZL

Opis produktu
Golden Spoon - złote łyżki, to wielofunkcyjny aparat do zabiegów kosmetycznych na twarz, oczy, dłonie oraz biust, ramiona i kolana. Emituje on 3 rodzaje energii, które mogą być wykorzystywane jednocześnie, co potęguje efekty. Powierzchnia złotych sond jest pokryta gruba warstwą 23 karatowego złota.
Golden Spoon jest doskonały dla gabinetów, które pragną udoskonalić ofertę zabiegów. Korzystna oferta cenowa gwarantuje szybki zwrot inwestycji.


Golden Spoon emituje 3 rodzaje energii:


Bioprądy są stosowane do zabiegów:

 

  • oczyszczania galwanem: pomaga usunąć uboczne składniki przemiany materii.
  • jonoforezy: wprowadzanie preparatów kosmetycznych w głąb skóry.
  • bezoberacyjnego liftingu - stymulacja mięśni wpływa na poprawę owalu twarzy i pomaga zmniejszyć zmarszczki. Lifting możemy stosować jednocześnie z energią cieplną oraz masażem wibracyjnym.

Energię termiczną:
W miejscu poddanym zabiegowi działa relaksująco na mięśnie, przynosi ulgę przy bólach i napięciu mięśni. Tymczasowo wpływa na wzrost cyrkulacji krwi, jest pomocna przy cieniach pod oczami i poprawia cerę. Energia cieplna intensyfikuje także działanie preparatów kosmetycznych.
 
 

Masaż wibracyjny:

Działa drenująco, pomaga usunąć nadmiar wody w okolicy poddanej zabiegowi oraz zredukować opuchliznę. Masaż wibracyjny działa stymulująco na tkanki co wpływa na poprawę elastyczności skóry.

Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: GOLDEN SPOON - ZŁOTE ŁYŻKI

Facebook
Do góry