FOTEL KOSMETYCZNY PRZENOŚNY BASIC

440x600

FOTEL KOSMETYCZNY PRZENOŚNY BASIC

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

898,99 zł
Product code: 3338

Składany fotel kosmetyczny usytuowany na solidnej i stabilnej podstawie. Fotel posiada zdejmowany podgłówek, który zaślepia otwór w zagłówku. 

Opis produktu

Składany fotel kosmetyczny usytuowany na solidnej i stabilnej podstawie. Fotel posiada zdejmowany podgłówek, który zaślepia otwór w zagłówku. Podłokietniki można zdemontować wedle potrzeb. Fotel wykonany jest z wysokogatunkowej eko-skóry, która jest łatwa w utrzymaniu czystości oraz odporna na wybrane środki do dezynfekcji. Siedzisko osadzone jest na stabilnej stalowej ramie, która jest polakierowana. Oparcie oraz podnóżek posiada manualny, bardzo wygodny, system regulacji konta pochylenia. Dzięki regulacji pochylenia oparcia i podnóżka, można fotel ustawić w optymalny sposób dla prawidłowego i wygodnego wykonania zabiegu. Fotel może również służyć jako leżanka kosmetyczna, a dzięki solidnej remie doskonale nadaje się do wykonywania zabiegów masażu. Fotel może służyć jako podstawowy fotel w niedużym gabinecie kosmetycznym, jako zapasowy fotel do wykorzystania w nagłych przypadkach lub jako fotel w przypadku wizyt u Klienta. Fotel jest doskonałym wyborem biorąc pod uwagę cenę, jakość wykonania oraz funkcjonalność. Po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca i można go schować w ustronnym miejscu.

Specyfikacja techniczna

Wymiary:

1. Fotel rozłożony:

  • wysokość: 74cm
  • długość: 185cm
  • szerokość: 60cm
  • szerokość z podłokietnikami: 80cm

2. Fotel złożony:

  • długość: 130cm
  • szerokość: 60cm
  • głębokość: 40cm

3. Waga fotela: 26kg


Recenzje (1)

Recenzje klientów

Polecam Review by Maria
Bardzo fajny przenośny fotel . Nie zajmuje dużo miejsca i jest bardzo wygodny. Polecam , używam go jako fotel zapasowy. (Dodano 22-02-2016)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: FOTEL KOSMETYCZNY PRZENOŚNY BASIC

Facebook
Do góry