FALE RADIOWE PROSLIM RF

440x600

FALE RADIOWE PROSLIM RF

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

Cena pojawi się po zalogowaniu/zarejestrowaniu jako gabinet
Product code: 822

Urządzenie emitujące fale radiowe do innowacyjnych zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało. Urządzenie Proslim RF stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na nieinwazyjne zabiegi odmładzające twarz i modelujące sylwetkę.

KOD PRODUKTU: RF-PRO

Opis produktu
Urządzenie emitujące fale radiowe do innowacyjnych zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało. Urządzenie Proslim RF stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na nieinwazyjne zabiegi odmładzające twarz i modelujące sylwetkę.
Aparat Proslim RF jest przeznaczony do zabiegów monopolarnych na twarz i ciało. Emituje on fale w zakresie 500Khz oraz 1000 Khz (1 Mhz) z możliwością regulacji intensywności. Zastosowanie intensywnej energii fal radiowych daje doskonałe efekty, przy czym zabieg jest komfortowy i relaksujący. Czasy zabiegów są krótkie, a efekt w wielu przypadkach widać już po pierwszym zastosowaniu fal radiowych.
Urządzenie jest proste w obsłudze, a elegancka obudowa podkreśla innowacyjność zastosowanej technologii.


Jak działa Proslnim RF?

 

Rewolucyjne Fale Radiowe:

 • Przedłużony efekt działania
 • Bez stosowania żeli chłodzących
 • Bez szoku termicznego
 • Bez przegrzania tkanek
 • Bezpieczna diatermia

Urządzenie emituje fale radiowe wytwarzane przez prąd wysokiej częstotliwości. Energia elektryczna zamieniana jest na elektromagnetyczną, która dociera do tkanek, gdzie następuje ich podgrzanie przez wzbudzanie jonów. Fale radiowe wpływają więc na wytwarzanie w tkankach ciepła.

Zjawisko to nazywane jest diatermią. Diatermia, czyli głębokie ogrzewanie oznacza, że ciepło wytwarzane jest wewnątrz tkanek, a nie dostarczane z zewnątrz. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację.


ZABIEGI NA TWARZ, SZYJĘ, DEKOLT, DŁONIE
Zabieg polega na podgrzewaniu włókien kolagenowych co wywołuje ich skurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji. Dochodzi do uporządkowania się ich struktur. Ponadto fale radiowe stymulują fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu i elastyny dając efekt wypełnienia zmarszczek.
Zwiększa się gęstość, elastczyność i napięcie skóry oraz poprawia owal twarzy i koloryt cery.

W wielu przypadkach już po wykonaniu pierwszego zabiegu zauważalny jest efekt. Skóra w miejscu poddanym działaniu fal radiowych jest bardziej napięta. Efekt dogłębnej poprawy może pojawić po serii zabiegów.


Działanie zabiegu : twarz - podsumowanie
 • spłycanie zmarszczek, bruzd, kurzych łapek
 • poprawa napięcia zwiotczałej skóry
 • poprawa napięcia policzków
 • poprawa owalu twarzy
 • redukcja tzw. ?chomików"
 • złagodzenie fałdów nosowo-wargowych
 • poprawa kolorytu cery
 • lepsze odżywienie tkanek
 • odprężenie mięśni twarzy
 • łagodniejsze rysy twarzy
 

RADIOFOREZA
Skóra jest narządem unaczynionym do którego dostarczany jest tlen, substancje budulcowe, witaminy, minerały poprzez krew. Fale radiowe wywołują efekt termiczny rozgrzewając naskórek, skórę właściwą i tkankę podskórną. Zachodzi proces rozszerzenia się naczyń krwionośnych co znacznie przyspiesza dotlenienie i odżywienie skóry. W przypadku radioforezy fale radiowe są stosowane do transportu aktywnych substancji.
Stosując odpowiednie kosmetyki następuje polepszenie ich wchłaniania. Do radioforezy można wykorzystać wyłącznie specjalne preparaty kosmetyczne, które nie będą hamowały przepływu fal radiowych.


ZABIEGI NA CIAŁO : WYSZCZUPLANIE, REDUKCJA CELLULITU, POPRAWA NAPIĘCIA SKÓRY
Fale radiowe to jedna z najskuteczniejszych energii stosowanych do redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stymulują proces jej spalania prowadząc do zmniejszenia obwodów części ciała. RF oddziałuje zarówno na tkanki powierzchowne jak i dociera do głębokich warstw skóry i komórek tłuszczowych (adipocytów) w których zawarte są trójglicerydy. Pod wpływem temperatury dochodzi do ich rozpuszczenia i rozbicia czyli tzw lipolizy.
Podczas zabiegów pobudzany jest też układ limfatyczny i krwionośny. Zwiększa się metabolizm w tkankach. Ponadto fale radiowe działają odmładzająco, stymulują produkcję kolagenu, uelastyczniają i poprawiają napięcie skóry.


Efekty: modelowanie sylwetki - podsumowanie
 • wyszczuplenie i redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej
 • redukcja cellulitu
 • redukcja zwiotczeń (brzuch, ramiona, uda, pośladki)
 • polepszenie stanu skóry w miejscu występowania blizn i rozstępów
 • poprawa napięcia skóry ciała
 

Wyposażenie:
sonda na ciało - 1 szt
sonda na twarz - 1 szt
elektrody - 7 szt

elektroda bierna - 1 szt

Proces - włókna kolagenowe stanowią naturalne "rusztowanie" skóry, utrzymując ją w dobrym napięciu i jędrności. Pod wpływem różnych czynników włókna kolagenowe ulegają deformacji, co negatywnie wpływa na wygląd naszej skóry. Energia RF poprzez wytworzenie głębokiej diatermii (podgrzania), w nieinwazyjny sposób wyrównuje struktury włókien kolagenowych. Pobudza także inne komórki do regeneracji i odnowy. Pod wpływem działania energii RF następuję tzw. radioforeza, czyli głębokie wnikanie w skórę substancji aktywnych, zawartych w kosmetykach. Zabieg wykonywany jest na twarz, szyję, dekolt oraz powieki. W zależności od problemów i partii na którą jest wykonywany trwa od 20 do 40 minut.

Recenzje (1)

Recenzje klientów

Warto Review by Comfort
Rewolucyjne fale radiowe. Stosuję je bez używania żelu, efekty są zachwycające o przedłużonym działaniu. Polecam warto (Dodano 06-10-2015)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: FALE RADIOWE PROSLIM RF

Facebook
Do góry