ELISÉ - High Frequency Plasma (HFP™)

440x600

ELISÉ - High Frequency Plasma (HFP™)

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

29 999,00 zł
Product code: 3439

Elise - High Frequency Plasma™
Opis produktu

ELISÉ High Frequency Plasma 

W związku z szerokim zastosowaniem technologii plazmy w kosmetologii i medycynie estetycznej producent Unique Technologie przygotował aż 3 urządzenia tego typu. ELISÉ High Frequency Plasma to jedna z trzech propozycji producenta Unique Technologie w tym zakresie. 

Technologia ta służy przede wszystkim do wykonywania zabiegów blefaroplastyki powiek, czy redukcji głębokich zmarszczek, wiąże się to jednak z dłuższym okresem rekonwalesencji, niż w przypadku zabiegów wykonywanych przy użyciu LFP™ (Low Frequency Plasma)

ELISÉ High Frequecny Plasma™ nie została wyposażona jednak w laserowy system leczenia ran - zastosowany wyłącznie w najwyższym modelu - ELISÉ Laser Plasma łączącym w sobie także pozostałe 2 technologie: LFP™ (służąca do mniej inwazyjnych zabiegów), a także Biohealing+ (skracający okres rekonwalesencji nawet o 50%) 

Wysokiej częstotliwości plazma kontaktowa, powodująca silne odparowanie naskórka. Dzięki wytworzeniu punktowej, wysokiej temperatury obserwujemy bardzo silną stymulację włókna kolagenowego – jego obkurczenie i regenerację. Uzyskujemy dzięki temu efekt Ultralift ® oraz wygładzenie głębokich zmarszczek. Efekty zabiegowe widoczne są natychmiastowo i potrafią utrzymywać się do 2 lat po wykonaniu zabiegu. Możliwość znieczulenia miejsca zabiegowego sprawia, że jest on praktycznie bezbolesny!

Zalety plazmy HFP:

  • efekty widoczne od pierwszego zabiegu
  • możliwość znieczulenia obszaru zabiegowego
  • krótka seria zabiegowa
  • krótki czas zabiegu
  • wysoka efektywność, przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa

 Wskazania:

  • redukcja opadającej, górnej powieki (blefaroplastyka)
  • redukcja głębokich zmarszczek

Więcej informacji na temat urządzeń do Plazmy znajdą Państwo tradycyjnie na stronie producenta Unique Technologie:
www.laserowa-plazma.pl

Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: ELISÉ - High Frequency Plasma (HFP™)

Facebook
Do góry