Elektryczna leżanka SPA & Wellness

440x600

Elektryczna leżanka SPA & Wellness

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

5 900,00 zł
Product code: 3446

Elektryczna leżanka SPA & Welness to profesjonalny sprzęt do gabinetów medycyny estetycznej, salonów SPA oraz gabinetów kosmetycznych. Elektryczna leżanka to niezwykle cenny sprzęt kosmetyczny, który w znacznej mierze decyduje o jakości wykonywanych zabiegów.
Opis produktu

Elektryczna leżanka SPA & Welness to profesjonalny sprzęt do gabinetów medycyny estetycznej, salonów SPA oraz gabinetów kosmetycznych. Dzięki leżance w ergonomicznych warunkach wykonasz specjalistyczne zabiegi pielęgnacyjne i terapeutyczne, masaż oraz wszelkie badania. Elektryczna leżanka SPA & Welness jest bardzo funkcjonalna – posiada elektryczną regulację pozycji na pilota, a solidna konstrukcja zapewnia stabilność i bezpieczeństwo pacjenta.

Stylistyka leżanki jest zarówno efektowna, jak i bardzo praktyczna - obicie wykonano z łatwej w utrzymaniu perfekcyjnej czystości wysokogatunkowej skóry ekologicznej. Elektryczna leżanka to niezwykle cenny sprzęt kosmetyczny, który w znacznej mierze decyduje o jakości wykonywanych zabiegów. Wyposażenie salonów urody oferowane przez Beauty SPA łączy funkcjonalność ze zjawiskowym designer. Elektryczna leżanka SPA & Welness zapewnia ergonomiczne warunki pracy oraz komfort klientom. Solidna i jednocześnie efektowna konstrukcja to dodatkowe atuty modelu.

Zastosowanie:

-masaż,zabiegi terapeutyczne, badania.

Wysokość regulowana elektrycznie za pomocą pilota. Elektrycznie za pomocą pilota regulowany kąt podparcia pleców. Solidna drewniana konstrukcja. Zdejmowana poduszka zakrywająca otwór na twarz. Poduszki wykonane z wysokiej jakości elastycznej pianki. Obicie wykonane z wysokogatunkowej skóry ekologicznej, łatwej w utrzymaniu czystości.

Dane techniczne:

Kolor obicia: białe,

Wymiary: -długość: 226cm, -szerokość leżanki: 77cm (+22cm z podłokietnikami) -wysokość regulowana: 66-84cm,

Kąt pochylenia zagłówka: 75stopni,

Waga: 120kg,

Wymiary opakowania: 194x77x83cm,

Okres gwarancji: 12 miesięcy

Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Elektryczna leżanka SPA & Wellness

Facebook
Do góry